reklama

Žabomyší války II.

Omlouvám se Lucii, že jí lezu na její píseček, ale mám dojem, že existence odděleného "prudicího" tématu, které si může každý, koho to štve, dát do ignorovaných a které snad odchytí aspoň část hnoje, co by jinak zbytečně strašil v smysluplnějších tématech, se docela osvědčila...

[ Zpět ]
Datum: 14.10.2013
Autor: Ifča
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Mě osobně to velmi vyhovuje.
    Teď ještě už jen až admini vyspraví tu ďouru v programu, aby BL fungoval jak má.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Jen dodám, aby to nebylo jen na Lucii. O znovuoživení žabomyší, které mezitím usnuly v zapomnění,jsem ji požádala, když jsem pocítila potřebu s některými diskusemi neotravovat v nesouvisejících tématech a zakládat nové, když bylo staré ještě volné, se mi nezdálo správné:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Člověče Lanno, tohle by mohlo jít jako motto na film :

      Ztraceno v překladu :)

      Jsem si to přečetl asi 3x a pořád tápu ...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Tak se svěř. Vyřešíme:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.10.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Žabomyší války II.

             

        A není to jedno?!? :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Re: Česko - Norské vzpomínky
    Podle mého to není nic proti ničemu, vzít si něco, co by se stejně vyhodilo. Nikomu jste tím neublížili, na rozdíl od lidí, kteří například úmyslně lžou, nebo podvádějí a vůbec se za to nestydí..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: před 8 minutami
    Autor: šíravníkHodnocení: 0 [+] [-] -1

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Re: Česko - Norské vzpomínky
      A bylo nutné to přenášet do žabomyší?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: před 11 minutami
      Autor: radka

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2013
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Právo na názor nikomu upírat nebudu. Ale diskusi si budu řídit po svém. Kdo se chce vyjádřit ke lhaní a podvádění jiných nespecifikovaných osob, ať to učiní zde.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Pokud se osoba, která nestydatě lže, podvádí, vyjádří v tom smyslu, že by se nad Peggyinou šetrností propadla hanbou, naprosto jí chybí soudnost a schopnost sebereflexe. Takové bys měla ve svých tématech mazat, ne mě. Já jen napsal všeobecně platné pravidlo a nikoho konkrétního jsem nejmenoval.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.10.2013
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Od tebe jsem nikdy neslyšela názor. Nevím, co si myslíš, nevím co jsi, nevím na co si hraješ. Lidé, co nemají názor v mých tématech prostě nebudou. Tečka!

            [ Zpět ]
            Datum: 15.10.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Názor asi žádný nemá, protože celou jeho mozkovou kapacitu zabrala jedna jediná a stále se opakující myšlenka.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.10.2013
              Autor: Burajda
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Myšlenka?

                Spíš jen neuronový bug.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.10.2013
                Autor: PepikW
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Názorů jsem napsal hafo, akorát se ti žádný z nich nehodil do krámu. Já taky dodnes nevím, co si myslíš, co jsi a na co si hraješ. Hrát komedii na internetové diskuzi umí skoro každý, ale ne každý je povinen na ni naletět.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.10.2013
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Tvoji taktiku už znám jak vlastní boty. Vloudit se někam, tvářit se jak jezule, nic dohromady neříct a jakože nenápadně, zato zcela neomylně zamířit a vystřelit. To už tu bylo stokrát, takže po stoprvé a stodalší prosím jinde. V mých tématech to nezkoušej.

                [ Zpět ]
                Datum: 16.10.2013
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Jakmile vidím, že někde zase lže, nebo se pohoršuje nad věcmi, které jsou proti jejím zákeřnostem zcela neškodné, pokusím se její manipulaci zasadit do reálného rámce. To je celá moje "taktika" :-D
                  Není moje vina, že se pokouší manipulovat prakticky denně a že to dělá i ve tvých tématech. A že ty ses očividně rozhodla ji v tomto počínání podporovat.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 16.10.2013
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Lepší důkaz tvé klasické taktiky jsem si ani nemohla přát.
                    Tady jsi naštěstí ale správně:-))

                    [ Zpět ]
                    Datum: 16.10.2013
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Kam čert nemůže, připojí vás on-line. Naštěstí paluba, na které tančíte, není moje :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 16.10.2013
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Díky:-))

                        [ Zpět ]
                        Datum: 16.10.2013
                        Autor: Lanna
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Tak jsem chtěl také přispět na česko norské vzpomínky, ale po zralé úvaze jsem rovnou zde :)

    Lidé se tam na Lanniných Norsko-Českých vzpomíkách baví o tom, kterak na trajektu vyčistili tácy od nepo(u)žitého jídla jiných lidí a jedni kterak je to fuj a druzí kterak je to huj/fuk a někteří k tomu rovnou píší, že záleží kdo o tom píše, myšleno ve vztahu k diskusi zde na nakole:)

    Léta jsem dělal pro holandskou firmu a někteří již vědí jaký oni mají vztah ke konzumu a jeho poměru cena/výkon.

    Takže když jsme byli s kolegou poprvé na školení v Amstru ( hluboká devadesátá léta) tak jsme zjistili, že máme v jídelně neomezený kredit ( asi chyba:) a rozhodli jsme se, že to prubnem.
    Pohrdli jsme místními hotovými blafy a šli do minutkové sekce, kde jsme si objednali každý dvě minutky , stejčík a rybku a zatím jsme šli prozkoumat jogurtovo, ovocno, nápojový a sladkostní bary a pěkně jsme si udělali na tácech pyramidky z jogurtů, ovoce, plechovek a dortíků.
    Nabrali jsme chlebíky, dalamoše, nějaký sýr a nějaký ten salámek...
    Pak jsme to dovlekli k pokladnám, kde holandoafričanka upadla do mdlob ale nakonec nás odbavila.
    Pak jsme usedli do kruhu spoluškolených a pojedli, udělali si svačinky , napytlíkovali a vybavily se i ubrousky a pytlíčky soli a pepře..

    Pointa ?
    No přece druhý den se všichni spoluškolení, němci, holaňdané, angličané švédové a dánové i francouzi se staly takyčechy na školení :), každý si dal dvě minutky a nabral si pyramidu zásob.
    Jenom my dva češi jsem byli vítězově, protože my to stihli 2x, třetí den totiž již pozorná holandoafričanka zavolala na vedení a ti nám to na místě na kartách opravili, navíc jsme nešli první, takže jsme ty táci odložili a přišli způsobně s jedním chodem a nápojem a vrtěli hlavama jak ty před náma ....:)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Koukám, že jsou dneska asi skvrny na slunci, protože jinak si tu tvojí hysterii neumím vysvětlit.

      K tvému způsobu stravování - mě tam ta pointa nějak chybí.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Inu někdo říká Žabomyši, někdo halt potřebuje Polopaticky II.

        Tak ještě jednou jako že někdo říkal, že by se za čechy styděl když sklidili ty zbytky a já mám tuhle zkušenost :
        dej evropanům návod jak na to a stanou se čechy v chování raz dva ..

        Všimla jsi si někdy, jak se západní společnosti v 90tých letech v česku snadno přizpůsobily českým standartům ? Tedy nedat lidem benefity jako zaměstnacům doma , přitlačit normy až na hranu a zapojit se do místního kolotoče mádátidal?

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Žabomyší války II.

               

          No právě mi tady chybí ta pointa.
          Z mého pohledu by bylo lepší, kdybychom si my češi vzali příklad z toho chování cizinců. Tedy v tomto konkrétním případě.
          Ale jestli si pyšný na to, že jsi dokázal opak...

          Fakt mi uniká smysl, protože tohle co popisuješ je plýtvání jídlem vysloveně na facku.
          Nechápu PROČ jste to udělali?!?

          [ Zpět ]
          Datum: 15.10.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Protož nám všechno v Amstru skoro před 17 rokama přišlo drahý, kurz kačka-gulden tehdy stál za prd, chtěli jsme dětem z kapesného koupit na Schipoolu nějaký lego a tak jsme to všechno jídlo co jsme si nabrali měli ke svačině a večeři, taky jsme nevědeli jestli nám firma proplatí jízdný taxíkem z letiště na hotel a tramvají z hotelu na školení a snídaně na hotelu byla doslova zoufalá.
            Kapesný jsme měli malý, mnohem menší než naši západní kolegové. To víš ti cizinci v česku brzo zjistili, že místní jsou LEVNÍ....

            Žádný šílený plýtvání na facku ve stylu vyhodíme to venku a budeme se tomu smát, se nekonalo.

            Nikomu jsme nedávali návod, jen lidem ze školení kteří se zeptali kolik to stálo,pravdivě řekli že nevíme, že prostě máme kartu a ty cizincí se vod nás nechali "zkazit" a udělali si ty zásoby taky.


            Takže ještě jedna polopatička, ti cizinci se rádi sami přizpůsobili možnostem a chopili se příležitosti si taky nabrat....

            [ Zpět ]
            Datum: 15.10.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Tak nemůžu říct, že bych s tím až tak úplně souhlasila, ale také jsi to mohl rovnou napsat takhle.
              Tak jak si to podal jsem nevěděla, jestli za to chceš poplácat po ramenou a pochvalu nebo jak si to vysvětlit. Docela jsem si říkala, co bys asi tak řekl svým klukům, kdyby tohle udělali oni...

              [ Zpět ]
              Datum: 15.10.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                To nevím co bych jim řekl, ale na lego se náš nejstarší tenkrát docela smál a nejmladší si s ním občas hrával taky.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.10.2013
                Autor: újezďák
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Tak jinak - měl by si pocit, že se zachovali správně?!?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 16.10.2013
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Mluvíš mi z duše.
      Často to tak chodí, že kdo příliš moc, nakonec nemá nic a zhusta to pokazí i těm ostatním.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2013
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Žabomyší války II.

             

        No vidíš a já měl strach to napsat na tvé téma...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Kdo má strach, nesmi do lesa.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.10.2013
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Kdo nabyl dojmu, že se někdy z lesa ozývá úplně jinak než co se do něj volá , se v tom pak těžko orientuje...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.10.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Promiň, původně jsem to nechtěla udělat:-))
              http://www.nakole.cz/diskuse/14746-velke...

              [ Zpět ]
              Datum: 15.10.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                to to trvalo to nechtění....

                Taky tou dobou nebyl diskusní black list a měl jsem trochu problém s aghilním troloshem, jeho partičkou několika nicky jednoho debila.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.10.2013
                Autor: újezďák
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Můžete mi to někdo prosím přeložit do češtiny? Obávám se že neovládám dálněvýchodní nářečí v potřebném rozsahu.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.10.2013
                  Autor: Hrabosh
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  O nic nejde újezďáku, já nic proti tobě nemám.
                  Já jen nechápu, proč ty když máš problém, smíš založit téma ado něm cpát příspěvky které nechceš u sebe. Já to tehdy respektovala a proto nechápu, že dnes ti to vadí u mne.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.10.2013
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Že by to bylo tím, že jsem pod SVÝM jménem otevřel SVOJE téma které bylo určeno JEN k debatě LIDÍ, kteří TOU DOBOU zásadně napadali jen MOU OSOBU a někteří z nich se dokonce veřejně přiznávali, že MĚ AKTIVNĚ A PLÁNOVITĚ TROLUJÍ ???

                    Navíc promiň, sama říkáš, smíš si založit téma a dnes ti to vadí u mne, tohle téma jsi založila ty ?

                    A proč je tam tedy Ifča ???

                    [ Zpět ]
                    Datum: 16.10.2013
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Já, mě, mně, o mně se mnou, moje, tvoje...
                      Klíííd újezďáku:-))
                      Ne, to téma jsem původně já nezaložila. Založila ho Lucie, já jen Lucii obálkou poprosila, aby ho oživila, když po půl roce zamrzlo.
                      Druhou část založila Ifča.
                      Vo co go?

                      [ Zpět ]
                      Datum: 16.10.2013
                      Autor: Lanna
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Je v tom zmatek, tobě jde o OT v rámci témat mě šlo o to, aby každý můj příspěvek nebyl posuzován jen s tím, že je především ode mě a to téma byla reakce na přímé napadání doslova všeho co jsem kde a nejen na svých tématech řekl. ( dokonce tehdy Lucie založila něco jako nechte už Újezďáka na pokoji :)

                        Bylo totiž úplně jedno jestli jsem dodal tvrdá data, link či fotku k nějakém tvrzení, vždy přiskákal pán mnoha nicků nebo ten údajný trollbeckář a několik dalších, podivně spřízněných, kteří diskutovali jen v čase kdy tam byl samozvaný obránce atmosféry, a už to jelo ve smyslu tohle je blbost, protože tu fotku, ten graf, tu statistiku sem Újezďák dal s úmyslem očerňovat cyklistično, ničit nivó tohoto webu atd a pak samozřejmě padaly přímé osobní urážky ... nejak to nešlo jinak řešit a nechat se vyhnat partičkou cykloničemů z webu, který je jinak přátelský, se mi nechtělo.

                        Prostě byla jiná doba :)


                        Dneska si můžu téma zamknou pro blacklistovaný, a to že se z 300 možných příspěvků 21 nedrží přesně plánu tématu je mi šumák, to bych nedělal nic jiného než mazal a mazal.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 16.10.2013
                        Autor: újezďák
                        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: Žabomyší války II.

                               

                          Chápu, chápu, chápu....
                          Prostě ti toto téma vadí.
                          Omlouvám se za to.
                          Mně někdy taky některá témata vadí:-))

                          [ Zpět ]
                          Datum: 16.10.2013
                          Autor: Lanna
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                        • Re: Žabomyší války II.

                               

                          Zkus použít tlačítko "skrýt".
                          Většinou to zabere:-))

                          [ Zpět ]
                          Datum: 16.10.2013
                          Autor: Lanna
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                          • Re: Žabomyší války II.

                                 

                            Ahá tak to mě nenapadlo skrýt svoje téma , skrýt svůj přípěvěk....

                            [ Zpět ]
                            Datum: 16.10.2013
                            Autor: újezďák
                            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                            • Re: Žabomyší války II.

                                   

                              Veselé:-))
                              Ty mě jen tak zkoušíš, že?
                              Ty víš, co jsem měla na mysli.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 16.10.2013
                              Autor: Lanna
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                            • Re: Žabomyší války II.

                                   

                              Pokud ti to tedy není jasné, tak jsem měla na mysli to tvoje velké téma. Připomeň si, že hned v prvním příspěvku jsi si tam ty sám sobě napsal,že si to svoje téma dáváš do skrytých "kvůli svobodné diskusi"
                              Tak se prosím uklidni, nebuzeruj, když máš problém, obrať se na admina, aby toto téma zrušil, že se ti nelíbí.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 16.10.2013
                              Autor: Lanna
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                              • Re: Žabomyší války II.

                                     

                                No nevím kdo tady koho vlastně to ........ prostě jsem svůj příspěvek patřící spíš do tvého tématu dal sem, protože jsem se bál, že bude třeba z 11,869756 procenta vyhodnocen jako OT a protože je to 0,0119756 procenta nad hranicí OTsnesitelnosti, tak bude smazán.

                                Jen jsem na začátku řekl, že tvé omluvení Lucie, že je zde toto Ifčino téma a to údajně na základě tvého osobního požádání Lucie se mi zdá tak trochu ztracené v překladu.

                                A když do něj na základě toho co jsem pochopil z pravidel pro tvé diskuse ves strachu ze smazání přispěju , tak se do toho tak nějak úplně zapleteme....

                                [ Zpět ]
                                Datum: 16.10.2013
                                Autor: újezďák
                                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                                • Re: Žabomyší války II.

                                       

                                  ... edit.

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 16.10.2013
                                  Autor: Lanna
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Murphy napsal:

         

    Soucitite, ale nabrezi chcete uzavrit ted hned, i kdyz jeste neni kudy jinudy jet.
    Pod zem je hezke heslo, ale to musite pockat, az se dostavo Blanka a ostatni chybejici soucasti vnitrniho okruhu. Pockejte s tou agitaci. Jinak proste hodlate zit na ukor ostatnich, parazitovat.
    A i tak bude na tehle casti vnitrniho nacpano kamiony, takze cast lidi to donuti jezdit pres centrum.
    Asi by to dokazal vyresit kompletni vnejsi okruh, ale nez ten dostavi, uz stejne davno nebude dostacovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2013
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Murphy napsal:

           

      Zaujalo mne slovo "parazitovat". Mám dojem, že jsi jeho použitím kompletně zpochybnil současný režim.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2013
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Murphy napsal:

             

        Jaky rezim ted myslis? Politicky, dopravni, nebo jiny? Ono se to bohuzel bez velkych nadsazek da pouzit skoro kdekoliv, protoze v demokracii je u spousty temat nejvic slyset mensiny.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.10.2013
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Murphy napsal:

               

          Přijde mi odvážné označit za parazita člověka, který nechce být obtěžován (ohrožován) auty. Za parazita bys potom musel označit i člověka, který si řadně zabezpečí byt proti zlodějům, dům proti povodni, všeobecně bys tak musel ozačit každého, kdo vlastní pílí a houževnatostí prosazuje svoje zájmy. Peněz je v oběhu omezené množství, podobně jako ulic v Praze, nemají-li všichni stejně plné ulice aut a stejně plné šrajtofle, podle Tebe mají právo hovořit o parazitech už za současného stavu.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2013
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Murphy napsal:

                 

            Auta nevytlacis z mesta uplne, protoze bys tim mesto zabil. A kdyz se auta vytlaci z relativne kapacitni komunikace na jeste hure prujezdnou Malou Stranu, je to parazitovani na ostatnich obyvatelich, v tomto pripade na vsech kolem, kterym bude pod okny jezdit vic aut.
            Neco jineho je, kdyz mas leta barak na venkove a najednou tam postavi dalnici (treba ta zbytecna na jih). Ale tam, kde nekdo bydli v silne pouzivane ulici, nebo postavi barak v mistech, kde je v uzemnim planu okruh Prahy, tak takovi si stezovat nemuzou. Muzou se prestehovat.
            Kdyz se mi nebude libit, ze mam 300 metru od baraku D1, taky ji kvuli mne zavrou? Tezko, ze? Tak proc by takove vysady mel mit nekdo jiny?

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2013
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Murphy napsal:

                   

              Já ti nevím. Zavře se jedna ulice v Praze a hrozí apokalypsa, občanská válka? Začnou-li v této souvislosti padat slova o parazitech, adresoval bych je na adresu motoristů.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2013
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Murphy napsal:

                     

                Nenastane apokalypsa. On strom taky nechcipne, kdyz se na nej povesi jedno jmeli.
                Zavrit jednu ulici, kde byl provoz vzdycky, kdyz neni vyresena koncepce tak, aby to zasadne nezhorsilo situaci jinde je krajne bezohledne.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.10.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Murphy napsal:

                       

                  Zkoumá někdo, jaké procento aut těmito ulicemi musí projet? Ale opravdu musí? Nebo se jen hledají způsoby, jak udělat parazity z někoho jiného.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2013
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Murphy napsal:

                         

                    Zkouma nekdo, jake procento deti si opravdu na hristich hraje? Jake procento lidi opravdu vyuzije tak siroke chodniky? Koupi si burty v tech stancich, co tam prekazeji?
                    A JAKE PROCENTO OPRAVDU JEZDI PO CYKLOSTEZKACH? 8-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.10.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Potěšilo mě že jak edacan, tak Jindra chtějí vylepšit (asi sebe).
    ===
    Re: Chci vylepšit VI
    A jsou žabomyšválky 2,3,4,5,6 ?
    Datum: včera v 18:00
    Autor: Elektrodacan
    =====
    Chci vylepšit VI
    KLID MEDVÍDKU :-)
    Datum: včera v 21:13
    Autor: Elektrodacan
    ==============
    Tož, když se ti, dacane, po žabomyších tak stýská, splním ti přání. Zde můžeš rozvíjet své teorie a klidně třeba mluvit i se svým druhým já:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Edacan = Jindra? Proc? Nejak mi to podle slohu neprijde.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Mně je totál egál, co on je a proč tu je. Pokud si svých 300 výkřiků za necelý měsíc odeřve tady a nebude s tím zasírat všechna témata.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Pak nechapu to "Zde můžeš rozvíjet své teorie a klidně třeba mluvit i se svým druhým já", tedy jestli to nepatri mezi vykriky.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2013
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Žabomyší války II.

             

        -2 body znamena, ze se nemam ptat, ze se ptam blbe, nebo to uz je odpoved? 8-)
        Ty body jsou vazne smesne.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2013
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Chjo... To je pak fakt na prd mít někoho zneviditelněného a nečíst ho, když to pak naservíruješ zviditelněné sem...

      Jo, já vím, že tě ty výkřiky žerou, ale dá se proti nim ochránit jednodušeji a elegantněji.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Dobrá, Radko, když už jsme v těch žabomyších:-))
        Obávám se, že ty to celé vidíš jen ze svého pohledu. Někdo mě prudí, strčím ho na BL. Prudí pořád, využiju klikátko "zavřít hubu".
        A pak si jeden založí téma A, druhý stejné téma B. A když se náhodou najde někdo, kdo skutečné má co k tématu říct, tak mu poradíš, že tady ne a vedle taky ne. Ať si založí téma C.
        Nevím, zda je tohle elegantní a nevím, kam to má jako směřovat.
        Ale popravdě, začíná mi to být už dost jedno.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Zase to nepřeháněj.
          Omezení těch tří ke vstupu do některých témat nepokládám za drama.
          A z jakého důvodu založili ta dvě (myslím, že byla dvě) témata, to je víc než jasné. K diskuzi rozhodně určena nebyla.

          Neviděla bych to dramaticky, ono se to zase všechno uklidní.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Já zas nepokládám za drama, že novou funkci BL používají pouze tři lidé. Ke klasickému zneužití této funkce ve velkém, se dokonce odhodlal jen jeden člověk (ty). To taky není žádné drama.
            Dramatická mi však přijde skutečnost, že z diskuze opět odchází člověk, který měl odvahu s tebou nesouhlasit. Ty už jsi na řadě spoustu let a držíš se tu jak hovno košile.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2013
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              To teda promiň, ale tím jediním člověkem, co zneužívá funkce BL ve velkém, je akorát ten magor s číslem a troufám si tvrdit, že poslední kapkou byly ty jeho poslední sprostoty, které po Lanně "odvážně" schovaný za BlackListem pokřikoval.
              Radka je poměrně výrazný typ, se kterým aspoň občas nesouhlasí snad každý (já aspoň taky jo), takže takhle můžeš samozřejmě zdůvodnit odchod úplně každého stylem "vidíš, ten s tebou nesouhlasil a odchází". Akorát že různost názorů pro nikoho svéprávného důvodem k odchodu nebude.
              Zato ty nehorázné výpady, kterým zrovna ty často nadšeně tleskáš, už slabší povahy totálně znechutit můžou.
              Jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat, než se tím dotyčný začne zase vycamrávat. Kruci, tady teď ale chybí blicí smajlík...

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2013
              Autor: Ifča
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Hezky napsané. Ale je to asi škoda slov.

                Tihle malí ubozí sráči (Jindračíslo a šíravník) už se nezmění. Jako jiní potřebují k životu pohodu, klid a přátelství, oni potřebují neustále nasírat a prudit okolí a tím si upevňovat své pochroumané sebevědomí.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.10.2013
                Autor: Burajda
                Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Děkuji za pohodové, klidné a přátelské vyjádření vašeho názoru, soudružko učitelko :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2013
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Ifčo, není to Jindra, kdo si přivlastnil všechna společná témata, udělala to radka a dodnes na tom nevidí nic špatného. A většina z vás taky ne, Lanna byla jeena z mála, kdo proti tomu protestoval, proto mne její odchod mrzí. Netvrdím, že odchází kvůli radce, tvrdím jen to, že odejít by měla radka a ne Lanna.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2013
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Když tady určuješ kdo má odejít, co kdybys začal u sebe?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2013
                  Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Hanba mužům, kterým taková žena vládne.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.10.2013
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Jo, mně se taky nelíbilo, že u těchto témat radka nastavila zamezení účasti lidem z jejího BL (a jen tak mimochodem, taky jsem byla "jedna z mála", kdo se s tímto názorem ozval).
                  A už vůbec se mi nelíbily argumenty, že někteří lidé jen ryjí a nic pořádného neřeknou a tak je nutno jim účast v konstruktivní diskuzi zatrhnout.
                  Stejně tak se mi tytéž argumenty (jen s použitím slova "rypákování") nelíbily u čísla z Perly a taky jsem se proti nim ozvala.
                  Zatímco ty v jednom případě nadšeně řičíš, jak to dotyčný těm klimakterickým ženským vytmavil a v druhém morálně kážeš, jak má takový člověk z diskuze odejít. V tom je rozdíl mezi námi dvěma.
                  Nicméně tu pravou sprostotu - zavřít se ve svém tématu blacklistem a pak tam těm, co se nemůžou bránit, nadávat - tu předvedl opravdu jen jeden člověk. (A nenařizuji, že má kvůli tomu z diskuze odejít, i když připouštím, že hodně lidí by si oddechlo.)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2013
                  Autor: Ifča
                  Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Tim zavrenim se ve svem tematu myslis Vylepsit V., Vylepsit VI., nebo jeste neco jineho? Uz v tom ztracim prehled. 8-(

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.10.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Upřímně - ty příspěvky si pamatuju naprosto bezpečně. Že šlo o téma pro blacklistované zavřené, si pamatuju taky zcela bezpečně, ono se tam tím číslo i chlubilo.
                      Ale ve kterém tématu to bylo, to bych musela hledat - a to se mi nejspíš nechce (kdyby to bylo životně důležité, připomeň mi to příští týden, to už budu mít poslaná kvartální DPH :-)))

                      [ Zpět ]
                      Datum: 23.10.2013
                      Autor: Ifča
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Ja se vlastne ptal, jestli se jedna o tema otevrene Jindrou, kde se utoci na Radku, Lannu a Tebe, nebo naopak o tema otevrene Radkou, kde se utoci na Jindru, Herase a tak.

                        Protoze se jedna strana chova stejne jako druha, neni v tom uz ted moc rozdil, ne? Pro vnejsiho pozorovatele neni jasne, kdo zacal, ale ze se to tu rve jako kone.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 23.10.2013
                        Autor: Murphy
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: Žabomyší války II.

                               

                          Tak to tedy prrrr. Čeho je moc, toho je příliš.

                          V tématu, které jsem zakládala já, se na nikoho nenadávalo. A už vůbec ne způsobem, jaký v tom svém tématu předvedl Jindra.
                          A ani jsem nezaložila žádné téma za tím účelem, aby bylo nadáváno někomu, komu se zakáže přístup.

                          S takovýmhle tvrzením si jdi laskavě do brusele.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 23.10.2013
                          Autor: radka
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                          • Re: Žabomyší války II.

                                 

                            Kazdy at si udela obrazek sam. Schvalne si ta dve temata procti a zkus si predstavit, jak pusobi na nekoho, kdo nezna zdejsi cvrkot.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.10.2013
                            Autor: Murphy
                            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                            • Re: Žabomyší války II.

                                   

                              Pročíst znovu?!? Proboha proč bych to dělala?!?
                              Kdo nezdá zdejší cvrkot, ten to číst nebude.
                              Ostatně dám obě ruce do ohně, že to znovu nebude číst ani ten, kdo zdejší cvrkot zná.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 25.10.2013
                              Autor: radka
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Mohla bys uvést konkrétní příklad, kdy jsem "nadšeně řičel"? Navíc jsem nucen zopakovat, že co se týče podvodů a zneužívání technických možností diskuze, byla radka vždy o krok před ostatními, i před Jindrou.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.10.2013
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Nemůžu, musela bych procházet spoustu hnoje, abych to dohledala a na to se můžu vykašlat.

                      K druhé větě - no, opakovat to můžeš, kolikrát chceš, samozřejmě. Já o žádných podvodech nevím ani u Jindry, ani u radky, tak neposoudím, kdo z nich je "o krok vpředu", když netuším, v čem. (Takové pitominky jako že si potajomky zřídil více nicků, ale nahlas se bušil v prsa, jak on by nikdy... to přece nejsou podvody, to si někdo jen tak plácá játra.)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 23.10.2013
                      Autor: Ifča
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Myslel jsem si, že se z toho nějak vykroutíš. Pokud svá tvrzení nehodláš dokazovat a o radčiných podvodech nic nevíš, nemá smysl s tebou dále diskutovat.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 23.10.2013
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                        • Re: Žabomyší války II.

                               

                          Máš pravdu. Pokud ty se vykrucuješ z toho, co jsi sám napsal s tím, že ti to lidi mají dokazovat, nemá taková diskuze smysl.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 23.10.2013
                          Autor: Ifča
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                          • Re: Žabomyší války II.

                                 

                            Ifčo, napíšu ti to tedy jinak. Lžeš. Moc dobře vím, že ten jedovatý slint o mém říčení sis vycucala z prstu..

                            [ Zpět ]
                            Datum: 23.10.2013
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                            • Re: Žabomyší války II.

                                   

                              Ale nevycucala...
                              Takhle z voleje se to dá najít třeba v prvních žabomyších...
                              Nejprve mrakovárné zvolání, jak je špatné umlčovat oponenty blacklistem a když jsi zjistil, že to Jindra vztáhnul na sebe, tak hned že ne, když jde o umlčování zdejších krasavic, tak to je samozřejmě něco úplně jiného...
                              A takových příkladů jsou tu opravdu kvanta.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 23.10.2013
                              Autor: Ifča
                              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                              • Re: Žabomyší války II.

                                     

                                To ale nebylo žádné řičení blahem, pouze jsem suše konstatoval, a svým lhaním to teď znovu potvrzuješ, že vás nelze považovat za oponenty. A ještě jednou zopakuju -Jindra vás odstřihl pouze od svých témat, zatímco radka si přivlastnila většinu témat společných a zamezila do nich vstup lidem, kteří se v nich nechovali o nic hůře, než ona sama.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 24.10.2013
                                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                • Re: Žabomyší války II.

                                       

                                  Ale na podstatě, že jsi suše konstatoval, že u jednoho člověka je něco "fuj", zatímco u druhého je totéž "něco jiného" to nic nemění, že?
                                  V názoru na radčino odstřihnutí některých lidí od svých témat se shodujeme, to mi zopakovávat nemusíš. Neshodujeme se v názoru na sprosté nadávání jiným, byť jen ve "svých" tématech.
                                  (Za oponenta mě opravdu považovat nelze, oponovat hysterickým výpadům by mě nenapadlo ani ve snu... jen je tak lehce glosuji...;-)

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 24.10.2013
                                  Autor: Ifča
                                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                                  • Re: Žabomyší války II.

                                         

                                    Suché konstatování není podstatou nadšeného řičení.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 24.10.2013
                                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Na druhou stranu požadavek zakládání "příslušných tématů" je občas typickým debatním příspěvkem "puristů čistoty" , kteří sice téma nezaložili, nedebatují tam, ale "hlídají ho" protože oni si tam TAK rádi počtou a jsou TAK zhnuseni, když se tam objeví něco co jim vadí.
          Celkem typický byl sníh nebo cesta do jiljí pardon do Skandinávie :)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2013
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Co prosím?
            Mohl bys mluvit jasně?

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Jak jasně?
              Nic není jasnějšího, prostě když se někdo má potřebu radovat ze sněhu tak, že dá do tématu link se zprávou , kterak stromy pokryté sněhem padají na auta a lidi, zvířata umrzají na pastvě ....
              Někdo pak řekne, že to není úplně košer protože ten sníh v linku lidem moc radosti evidetně nepřinesl a hned někdo přiskočí a řekne, že on má sníh taky jen pro radost a že je to OT upozorňovat na druhou stranu mince :(

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2013
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Byl to prvni a skoro jediny clanek, ktery prinasel informaci o snehu. Nikdo se neradoval z utrpeni druhych. Zkus si to precist jeste jednou.
                Spousta lidi se tu raduje z vedra, ktere mi vadi. Presto nerikam, ze se chovaji neeticky, protoze nekde nekdo umre zizni, na prehrati organismu, ... Neotravuju tim vas - teplomily, abyste se nemuseli citit spatne a provinile.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.10.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  jezus marja....bóže nemusím to číst, že ne ?
                  Proč nestačí napsat hurá už někde napadl sníh a nedat k tomu článek kde jsou lidi varováni aby se nevycházelo ven?

                  Pamatuji si, že jsem několik debat o sněhu celkem v pohodě přežil.

                  Jen jsem upozornil na protimluv ve smyslu radujme se ale nelinkujme články s takovým obsahem k radostému tématu a výsledek ?

                  Zkus si to přečíst ještě jednou, ale co ono to nejde přečíst , protože radost zvítězila, že ?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.10.2013
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Ale prd. Proste to vnimam tak, jak to bylo napsano. Ty se ze snehu neradujes, takze si z toho vyberes to negativni. Kdyz Ti to vic vyhovuje, tak prosim.
                    Oni treba vodaci se taky raduji, kdyz stoupne voda. Konecne se daji sjet potoky, ktere jinak cele roky nemaji vodu. No, bohuzel ve stejne dobe mivaji dole na Labi problemy.
                    A takhle je to se vsim. Treba doprava na Smetanaku. Na vsechno se najdou dva diametralne odlisne nazory vzhledem k vlivu dane udalosti na konkretni lidi.
                    Radovani ze snehu je urceno pro ty, co se z nej raduji. Tak ho jezus marja....bóže necti, ulevi se ti.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.10.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Žabomyší války II.

         

    Dám se sem, do žabomyší:-))
    Přeji všem, které jsem tady potkávala hodně štěstí. Je tu spousta fajn lidí a přeji vám pěknou další diskusi.
    I těm, co si zhnuseně zakrývají vlastní oči pomocí black listu i těm, co s pocitem zadostiučinění používají tlačítko "zavřu ti hubu".
    Je mi líto, opravdu, ale tohle pro mne není.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Žabomyší války II.

           

      za mě to patří do co mě nasralo :-(
      Chápu tě, poobně jsem se cítil několikrát a taky i několirát odsud na nějakou dobu zmizel. ALe jsou tu i lidi, který mám hodně rád a chyběli by mi...
      Když zmizíš ty, budeš mi chybět...

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Měj se dobře, škoda :(

      Mám dojem, že některý věci bereš moc vážně a jiný zase nedostatečně vážně :)

      Jen mám dojem, že to údajné zakrývání si očí třeba před nevyžádanou sprostotou je proti tomu co se se chystá v tomhle státu po volbách úplná selanka....

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Hmmm, tak tohle mě moc nepotěšilo.

      Neblázni a neber to tak radikálně. Vždyť nejde o život.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
    • Re: Žabomyší války II.

           

      To je slaby. Kdyz tady koncil Matyx CZ, psal zduvodneni na nekolik stranek. Divadelnik, byl takovej vyrecnej. :-) Ani jako lurker nezvostanes?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Žabomyší války II.

             

        Asi ano. Zvyk je železná košile.
        Teď jen potřebuju trochu duševního klidu, chvíli čas srovnat si spouty věcí v hlavě. Občas to nezaškodí.

        ...jo, a že vzkazuju těm, co tady spřádají konspirační teorie a opět, jak jinak, to zneužívají k útokům proti jiným, teď tady konkrétně šíravník a jeho mnoho a mnoho alternicků, které jsem za ty dva roky poznala...
        Tohle je mé vlastní, nikým nevynucené, rozhodnutí. Nikdo za tím nestojí, nikdo za to nemůže.
        Nezneužívej toho, šíravníku, je to ohyzdnost až hrůza. Jsem zvyklá se rozhodovat sama za sebe a za svá rozhodnutí si nést své následky.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Asi je to dobré rozhodnutí.
          Přiznám se, že jsi jedna z diskutujících, jejichž názorů jsem si vážil a stále vážím. Ale poslední dobou některé Tvé reakce byly takové zvláštní. Jako bys to ani nebyla Ty. Nemůžu říct nic konkrétního, protože to byl jen takový pocit.

          Přeji rychlé obnovení duševních sil.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2013
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Možná je to ode mne opravdu zneužívání, ale i nadále si stojím na svém. Už dávno je na čase, aby odešla radka, ty bys měla zůstat.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2013
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Když už si osobuješ právo určovat kdo má odejít a kdo zůstat, tak v tom případě bys měl jít příkladem a první vypadnout.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.10.2013
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Když napíšu svůj názor, osobuji si pouze právo napsat svůj názor. Hanba mužům, kterým taková žena vládne.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.10.2013
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Škoda, zrovna jsem si říkal, že mi začínáš být sympatická.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Žabomyší války II.

           

      O jednoho rýpala míň, hurá:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2013
      Autor: slimejš
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
    • Re: Žabomyší války II.

           

      Víš co? Přesně tohohle chtěl "šíravěd" a jemu podobní dospět. Rozesrat to tu. Nechytli se zde a tak mají potřebu to tu alespoň rozesrat. A zadařilo se jim to. Nejhorší je, že jsme jim v tom všici zdárně pomáhali. Skočili těm ubožáčkům, kteří mají ve společnosti problém, na lep.

      Ale má to jeden ohromný klad. Rozesírají to jen zde. A za to jsem svým způsobem rád. Takže ať si tu sedí, léčí si zde své nemocné ego. Díky tomu bude (bylo a je) na jiných diskuzích klid a pohoda.

      Přestalo mě to tu taky bavit.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2013
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Žabomyší války II.

             

        člověče 14000 příspěvků a ještě stíháš jiný diskuse ? :)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Jeden čas jsem chodil jen sem (to příspěvky naskakovaly fofrem). Když jsem žil za čarou, tak to byla příjemná možnost, jak si pokecat v rodném jazyce. Byla to taková spojka do Čech a k cyklistice.

          V poslední době je těch důvodů sem chodit méně a méně.

          A ano. Jsem na jedné diskuzi o fotografii (vlastně dvě - jedna zahraniční). A pak taky rád chodím s batohem na zádech, takže i jednu turistickou diskuzi navštěvuji. A můžu ti říct, že na těch dvou diskuzích je naprosto klid a skvělé party lidí. Tohle, co se děje zde už kleslo na úroveň diskuze na novinkách. A musíš uznat, že ta moc kvalitní není.

          Takže já jsem opravdu rád, že se ten odpad drží zde a nekazí diskuze jinde.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2013
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Zajímavé je, že některým pak vadí zejména ti , kteří si ten póvl drží mimo některé své diskuse :)

            No nic jdu žábi a myši skrýt, měl jsem to udělat dřív, ale zase bych se nerozloučil s Lannou a to by mě mrzelo, takže ten kontakt s póvlem v tomto případě byl k něčemu dobrý .

            [ Zpět ]
            Datum: 23.10.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Mě to nevadí. Mě vadí jedno. Že na ten póvl vůbec reagujeme. Ten hňup šíravěd na to vyloženě čeká. Stejně egoistické číslo. A my všichni jsme je v tom podporovali.

              Ignorovat a bude klid. Jim jen vytečou nervy, protože nebudou středem pozornosti. Ale vadí to někomu???

              Teď z toho mají jen radost, že ta parta lidí, kteří spolu jezdí na akce, zažili spolu skvělé chvíle na kolech, se tu rozhádala...díky nim.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.10.2013
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Tohle uz patri do vtipu, ne? Alespon ten posledni odstavec.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Michale, neruš. Já se asi půjdu zeptat těch cikánů, co je tady furt pomlouváš, jestli si na ně taky takhle drzej, když deš ráno okolo nich do práce, a jestli vědí, co tady vo nich píšeš.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.10.2013
                Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  A dáš mi taky přes držku, jak jsi mi vyhrožoval v mailu??? Ty jsi tak neskutečně zoufalý chudáček, že to není ani možné.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.10.2013
                  Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Žabomyší války II.

         

    OK. Díky tomu ubožáčkovi následuji Lannu. Vyhrožovat si tu opravdu nenechám a už mě to fakt sere!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2013
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Žabomyší války II.

           

      "Ahoj Václave,

      prosím tě, smaž tento profil. Už je to fakt moc. Nechat si tu vyhrožovat, nechat si šťourat v soukromí, číst tu o sobě lži a nechat si nadávat. To opravdu ne. To už je moc.

      Díky moc. Bylo to tu fajn."

      Čus!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2013
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Žabomyší války II.

             

        http://www.nakole.cz/diskuse/17230-zabomysi...

        [ Zpět ]
        Datum: 24.10.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Žabomyší války II.

               

          Pokud mi někdo takhle zbaběle zasahuje do soukromí a vyhrožuje mi zde, že mi "ztíží" určitým způsobem život, tak to už je opravdu moc. Nejde o mne. Jde o mou RODINU, protože samozřejmě v bytě nežiji sám.

          Pokud se něco mé rodině stane, pokud bude mít někdo z mých nejbližších kvůli tomu zbabělému zoufalci problém, tak zakročím. A to razantně. Heras už opravdu vstoupil na tenký led a přehání.

          Pokud se umí chovat jen jako zbabělec a ne jako chlap, tak zde opravdu nebudu. Pokud má nějaký problém s semnou, tak ať se k tomu postaví jako chlap a řeší to jen s semnou. A ne takhle zbaběle vyhrožovat.

          Určitým lidem je lepší ustoupit.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.10.2013
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Však jsem se to s tebou řešit snažil. Žádal jsem tě, ať si mě přestaneš všímat, ať o mně mluvíš slušně, nabízel jsem osobní setkání. Ale pro zbabělce jako ty je evidentně přijatelnější pomlouvat mě od klávesnice, to samé děláš i s těmi cikány, s kterými se denně potkáváš.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.10.2013
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              Já si tě několik týdnů nevšímal. Tím pádem nemám potřebu se s tebou scházet. Zde jsem tě 3x žádal, ať si mne taky nevšímáš.

              To, že zde vyjadřuji názor, proč je to zde rozesraný a že zmíním tebe, to je už něco jiného.

              To, jak píši o tobě je jen to, jak to cítím (je to můj vlastní názor na tvou osobu - a ten jsem si zde udělal jen díky tobě a tvého zdejšího chování). Pokud v tom vidíš svůj skutečný stav a trápí tě to, je to tvé mínus a asi by jsi se nad tím měl zamyslet.

              Cikány si do huby neber, když nevíš o co se jedná. Problémy tu s nimi máme. A dost velké. Ale jen s některými. Pokud by jsi nečetl skrz prsty, tak bys věděl, že je tu pár cikánů (starousedlíci), kteří jsou slušný a kteří pracují a jejich děti potkávám ráno, když jdou do školy. A se kterými se normálně bavím.
              --------------------------------------
              Takže tě žádám ještě jednou. NEVŠÍMEJ SI MÉ OSOBY, neposílej mi vyhrožující maily a nevyhrožuj mé rodině, jinak to budu nucen řešit jinak.
              ---------------------------------------

              [ Zpět ]
              Datum: 24.10.2013
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Dej si na mě pozor, nebo to odkskáče i tvoje sestra z třetího kolena :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 24.10.2013
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                A ja se radoval, ze jsi tu vcerejsi rozlucku myslel vazne.

                [ Zpět ]
                Datum: 24.10.2013
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Raduj se. Mám přislíbeno, že večer to bude smázlé!!!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 24.10.2013
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    Vím ze všech nejlépe, jak se cítíš.

                    Už jsem odtud odešel asi šestkrát.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 24.10.2013
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Nebylo to spíš tak, že jsi byl vyhozen dveřma a vrátil ses oknem ?

                      [ Zpět ]
                      Datum: 24.10.2013
                      Autor: ronda
                      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Jako starej Boucek z Libne. Sestnactkrat ho vyhodili od Exnaru a vzdycky se jim pod nejakou zaminkou vratil. Kdyby nezavovlali hasice, vlez jim tam po sedumnacty - kominem. JH, Osudy...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.10.2013
                        Autor: abernathy
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Žabomyší války II.

                             

                        Jo, občas i na to okno došlo, to máš pravdu. V tomto ohledu to mají řiťolezci a alibisté podstatně jednodušší, viď?

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.10.2013
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Žabomyší války II.

         

    http://www.nakole.cz/diskuse/17207-co-vas...

    Ne, Viktore. Je to něco jiného. Oni na tom hřišti žádný svůj majetek neskladují!!!!!!!!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Žabomyší války II.

           

      To je proste jen uhel pohledu. Stejne tak muzes prohlasit za skladiste hospodu, nebo pouzit nejake nadrazene slovo, ktere lepe vyjadri skutecnost. Odkladiste uz odpovida spis.

      Ale to neni tulezite. Jestli jsi nepochopil moji paralelu s hristi, mohu najit neco jineho, nejaky jiny priklad.

      Konec koncu - tebe parkovani netrapi, klidne to ostatnim zneprijemnis. Klidne bys hlasoval pro to, abychom meli za nase dane jeste horsi podminky k zivotu. Dobra.

      Tak jinak:

      Cyklisti jsou na chodnicich v mensine a chodci je tam radi nevidi.
      Cyklisti jsou na silnicich v mensine a motoristi je tam neradi vidi.
      Zakazme tedy jizdu na kole na asfaltovych povrsich ve mestech, potesime tim vetsinu.
      A hned bude spousta mista na parkovani, ktere ta vetsina chce. Proste se skrtne piktogram kola v cyklopruzich a pred nej se da [P].

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2013
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Žabomyší války II.

             

        zase mluvíš o něčem jiném...

        V hospodě bys tvrdě narazil, kdyby sis tam přitáhl svůj soukromý majetek a uskladnil ho tam.


        Poslední odstavec. Zase mluvíš o něčem uplně jiném. Jo, můžem o tom mluvit, proč ne, jen to nemá s se skladováním soukromho majetku ve veřejném prostoru opět vůbec nic společného.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Žabomyší války II.

               

          V hospode se skladuji opilci sami.

          Je mi celkem jedno, jak ostatni vyuzivaji verejny prostor. At si chodi hrat na hriste, valet do parku na lavicky, ... a mne at nikdo nebere tez zpusob, ktery preferuju ja.
          Takhle to je jasne?

          Vsechno to ma spolecneho s parkovanim to, ze kazdy ma svoji svobodu se rozhodnout, co se sebou udela, jak vyuzije to, na co ma narok a co si plati v danich. Ja z verejneho prostoru ve meste krome komunikaci nevyuzivam skoro nic. Tak proc bych nemel parkovat auto na miste k tomu urcenem?

          Uff, jestli ani ted to neni jasne, vzdavam to.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2013
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Žabomyší války II.

                 

            Neskladují. Tam jsou lidé. Žádný majetek v hospodě neskladují. A není to veřejný prostor.

            Ano, samozřejmě. Já ti psal už dávno, že chápu, že ty zovna tohle chceš, protože pro tebe osobně je to znějakého důvodu výhodné.

            a celkem chápu, že na využití veřejného prostoru a jak má vypadat bude mít spousta lidí spoustu názorů a nikdy se nelze zavděčit všem. Někdo preferuje hřiště, někdo preferuje zeleň a parky (já) někdo preferuje fontánky a lavičky atd. atd.
            každá z těch variant je pro někoho přínosná a pro někoho méně. Pořád si ale myslím, že by veřejný prostor měl zůstat veřejným prostorem a ne z něj dělat skladiště soukromého majetku. A pořád mi přijde jako drzost a bezohlednost chtít, aby náklady na skladování mého soukromého majetku nesli všichni. Byť je to výhodné. Pro mne by samozřejmě bylo také výhodnější, kdybych vytápěl menší barák a vůbec by se ani nemusel tak velký stavět a dílnu a sklep bych přesunul na ulici před domem. A když to dotáhnu do detailu, tak kdybych si postavil na ulici obytnou buňku, tak bych ušetřil za nájem atd. a bylo by to pro mne ještě výhodnější. To ale neznamená, že mi to připadá normální a vhodné. Ne, je to pro mne osobně sice výhodné, ale připadá mi to zhovadilé, vyžírkovské a debilní. Asi na stejné úrovni jako když nepřispůsobiví zneužívají dávky, protože je to pro ně výhodné tak co?

            [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2013
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Žabomyší války II.

                   

              ale připadá mi to zhovadilé, vyžírkovské a debilní a drze, aby na moje naklady ve verejnem prostoru bylo neco, co ja nevyuzivam, ze?

              [ Zpět ]
              Datum: 25.10.2013
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Žabomyší války II.

                     

                Vždycky je ve veřejném prostoru něco, co nevyužíváš ty, já nebo někdo jiný. Nikdy se nelze zavděčit všem. Já také kupříkladu nijak nevyužívám tebou několkrát zmíněná dětská hřiště (až na pár vyjímek, kdy někomu hlídám prcka) a co? To tak prostě je, že se nikdy nic nebude líbit uplně všem.
                Ale to není argument pro to, dělat z veřejného prostoru skladiště pro soukromý majetek jednotlivce. Pak už to přestává být veřejným prostorem.
                O tom, co je dobré a není dobré a pro koho je dobré a jak by měl vypadat veřejný prostor se můžem dohadovat, ale vždycky to bude mít jednoho společného jmenovatele. Bude to veřejný prostor. Přístupný všem a pro všechny. Ale nemusíš ho využívat. Jakmile z něj uděláš skladiště soukromého majetku, už není veřejný.
                Jak říkámchápu, že je pro tebe a další pohodlnější přenést náklady se skladováním tvého soukromého majetku na ostatní. Valná část lidí by uvítala, kdyby náklady na jejich život, koníčky, majetek atd. šly na úkor někoho jiného. Je to pohodlné a výhodné pro toh jednotlivce, ale mě prostě ten komunistický model myšlení nesedí a vadí mi. Nicméně, pokud bys mi chtěl platit rentu a nést náklady na můj život, majetek atd. zkusím se zamyslet, jestli to nepřehodnotím a jestli tvůj způsob myšlení nepřijmu ;-)

                [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2013
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Žabomyší války II.

                       

                  Pro tebe proste parkovani neni rovnopravny zpusob vyuziti prostoru, pro mne ano.
                  Bikam naklady neprenasim, ja si to platim. Stejna, jako si platim furu jinych veci (treba hriste), ktere nevyuzivam. Ty taky. Kazdy.
                  Ale proto jeste nema nikdo pravo ohrnovat nis nad tim, jak ja v mezich zakona verejny prostor vyuzivam. Klidne si za parkovani pred domem budu platit trzni cenu, kdyz ovsem nebudu platit to ostatni. Jak k tomu prijdu, ze nekomu dotuju hriste (nebo cokoliv jineho) a jeste k tomu si svuj kousek verejneho prostoru mam platit znovu? Neprijde Ti to sproste a zhovadile? A z ceho si to parkovani mam platit, kdyz uz do verejneho prostoru jdou penize, ktere mi stat proste sebere?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 26.10.2013
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Žabomyší války II.

                         

                    a z čeho si já mám platit prostor pro lednici, když mi stát na daních sebere takové množství peněz? A z čeho sklad na knihy, nářadí atd. atd.
                    No jo no, tak si vezmu ten kus toho mýho veřejnýho prostoru jak říkáš a budu to skladovat tam...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 26.10.2013
                    Autor: Jurimír
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Dej si pauzu, Juri.

                      Platíš z lednice nějaké další daně? Máš na lednici povinné ručení?
                      Platí pro lednici zvláštní zákony o provozu a musíš mít k jejímu používání státem garantovaný průkaz?

                      Musí tvoje lednice co 2 roky na technickou?

                      Auto není lednice, a zaparkovat auto není totéž, co odložit starou lednici.

                      Už je to dlouhý, zkus vystoupit z toho kruhu a podívat se na věc z druhé strany.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 26.10.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Žabomyší války II.

                           

                      Ale ne, klidne si to skladuj kde chces. Jen pri tom respektuj zakony.
                      Mimochodem - lednici i knihy mam take, takze az to do zakonu prosadis, docela se mi uvolni misto.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 26.10.2013
                      Autor: Murphy
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

         

    Vzhledem k poslednímu virtuálnímu boji v tématu http://www.nakole.cz/diskuse/17378-na-dobry...
    se cítím povinována k následujícímu "tiskovému prohlášení".
    Ne, fakt nestojím nijak zvlášť o diskuze v Jindrových tématech (a nakonec o žádné diskuze tam, kde není moje přítomnost vítána).
    Ať nás krmí historkami o svých najetých kilometrech, které nikdy nikdo neviděl a neuvidí, protože cyklistika je údajně individuální záležitost. Zasměju se tomu, nekomentuju.
    Ať si mudruje na filozofická témata, kde se nejen zasměju, ale kolikrát řehtám nahlas - nekomentuju to.
    Ale momenty, kdy buď vyhrožuje žalobou lidem, co si z něho nesedli na zadek, či se naváží do lidí, kterým nesahá ani po kotníky mi za tu kratochvíli opakovaného pastování mazaných vzkazů prostě stojí.
    Takže fakt stačí poměrně málo, aby mělo číslo z Perly od mých komentářů pokoj (což bylo taky obsahem toho soukromého vzkazu, co ho sice údajně nečetl, ale ohání se s ním...)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

           

      Ale jak vidno - i to málo je nad jeho síly. Než by tam ten jeden jediný (podotýkám, že slušný) vzkaz nechal, radši si téma zamkne... :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2013
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

             

        Je to prostě pičus.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.12.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

             

        Á, ty myslíš to dobré téma nazvané,myslím, Účel světí prostředky?

        Arizonských mužů plémě,
        chová se k ženám tak jemně.
        Gentlemani ranou pěstí
        hrubiánům mravy pěstí.
        Ve znamení pokroku,
        střílí rovnou od boku.

        Pif paf

        [ Zpět ]
        Datum: 01.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

               

          http://9gag.com/gag/aBKn54N?ref=android

          [ Zpět ]
          Datum: 01.12.2013
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                 

            No, že jo.
            Taky se mnou souhlasíš, že muselo dojít k polotováníhodnému nedorozumění a že ten, komu je to téma věnované, by se v hrobě obracel, kdyby viděl mazání, cenzuru, zamykání a okřikování jiných kvůli vlastnímu názoru.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.12.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                   

              Naštěstí nejste všechny stejné :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 01.12.2013
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 01.12.2013
              Autor: Jindra8526
            • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                   

              Ifčo, správně činíš, jen tak dál... ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 01.12.2013
              Autor: hekynen
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                     

                Nicméně já smazala opravdu sprostou nadávku.
                Zatímco tudle pán maže jen odlišné názory (a tvrzení, že jsem mu v těch příspěvcích údajně od plic nadávala, bylo jen tradiční Jindrolží) ;-)

                [ Zpět ]
                Datum: 01.12.2013
                Autor: Ifča
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                       

                  No fakt těžko vědět, co tam bylo...Nicméně, dobře děláš; Pitchus s číslem patří na smetiště dějin (a moc dobře ví proč)... ;-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.12.2013
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                         

                    Stejně, člověče... každou chvíli mi takhle po někom vzkazuje, jak mě vůbec nečte, mnou založená vlákna ignoruje... jak se mu to vlastně přihodilo sem zabloudit? :-o

                    [ Zpět ]
                    Datum: 02.12.2013
                    Autor: Ifča
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                    • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                           

                      Asi vítr, Máchale...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 02.12.2013
                      Autor: hekynen
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                    • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                           

                      to je jen souhra náhod. Stejně jako u medvěda, který tvrdí, že se tu nevyskytuje v žádné podobě, ale jak o něm někdo štěkne, hned na to u sebe reaguje. Ale třeba mu křivdím a někdo/něco mu přeposílá posty na základě klíčového slova.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 02.12.2013
                      Autor: Billicek
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                      • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                             

                        Tak pohůnků s čísly i bez na to má dost... ;-))

                        [ Zpět ]
                        Datum: 02.12.2013
                        Autor: hekynen
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                           

                      "Není větší potěšení pro ortodoxního lumpa, než olovo do nepřítele napumpovat jak pumpa"
                      :-))

                      [ Zpět ]
                      Datum: 02.12.2013
                      Autor: Lanna
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Sdělení Jindrovi (a omluva ostatním)

                       

                  Ve 23:48 se ani nic jiného čekat nedalo...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.12.2013
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Pokorná prosba pro šíravníka

         

    Milý příteli, protože mi, bohužel, bylo zakladatelem tématu znemožněno osobně přispět "Na dobrý účel", byl bys tak moc hodný a poslal tam za mne následující dva linky.
    Děkuji moc, pomůžeš dobré věci.

    Zde záštita náčelníka gen. štábu AČR:
    http://www.adam.cz/doc/1384350515_sb_sedlacek.pdf

    Zde příspěvek MČ Pha6 (bydlím tamtéž):
    http://www.acr.army.cz/informacni-servis...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

           

      Nedovolia bych si tě s tou záležitostí obtěžovat, ale zdá se mi, že by ses rád zapojil do tamní diskuse také věcně, ale nějak nemůžeš najít ty správné informace k tématu.
      Jěště jednou díky:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2013
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

           

      Milá kolegyně (zůstal bych u tohoto akademického oslovení neboť obdobně jako se slovo "soudruh" podařilo zdiskreditovat komunistům, na slově "přítel" obdobně zapracovali sociální demokraté)

      Vážím si tvého pochopení pro smysl uctění památky pana Tomáše Sedláčka, uvedl jsem odkaz na jeden článek, z nějž jsou pak odkazy na další informace, včetně těch, na něž upozorňuješ, ale "opakování jest matkou moudrosti" i když "chytrému napověz, hloupého kopni", budu rád, kdyžcokoliv k věci československého hrdiny, pana Sedláčka dodáš, a přístup je ti opět umožněn. Ono je to stejně dost k prdu, když se narušitel dostává přes čáru pomocí jednoduchých triků, ale s tím si poradím "po bolševicku".

      Jsem smutný, že za týden nepřibylo příliš mnoho příspěvků, i když chápu, že čas předvánoční není ideální a chápu i to, že mnozí raději přispějí potřebným dětem, než mrtvému generálovi, ale přes to, věřím, že se to k dobrému obrátí.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

             

        Laskavé čtenáře prosím, aby zaznamenali, že slušná vyjádření nemažu, ba ani zde pisateli nijak nenadávám. (Byť to ve svém, zde zmíněném vlákně, opakovaně lživě tvrdí.)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.12.2013
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

             

        Milý........,
        děkuji Vám za Vaši laskavou pozornost i v tomto, pro všechny hřešící duše, otevřeném odpadním tématu.
        Vážím si Vašich mnohokráte opakovaných rad, neboť, jak známo, lepší opakovaná rada než kopanec do břicha.
        Přesto bych snažně poprosila, zda byste mi nemohl i nadále Vaši přízeň uchovati a na Vašem ctěném blacklistu v pokoji setrvati.
        K této pokorné prosbě mě vede moje obava a péče o Vaše drahocenné zdraví, neboť skutečně bych Vás nerada, proti vaši vůli, donutila poradit si se mnou "po bolševicku"
        Nashledanou v lepších časech:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

               

          Lepší časy nebudou, s klasikem "zlatá doba nenastává bude kamenná" ovšem není to tak zlé, když se na zásadních věcech, jako že pan Tomáš Sedláček, si zaslouží, aby se emoce na krátko zklidnily, shodneme.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

               

          V+W byli pomýlení.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.12.2013
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                 

            Šmarjá, zrovna si říkám, proč je nad tvým příspěvkem titulek "Pokorná prosba pro šíravníka".

            Lannu tímto pokorně prosím o prominutí, celé dopoledne jsem dumal nad tím, koho má na myslí tím "milý příteli" :-D

            [ Zpět ]
            Datum: 06.12.2013
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                   

              Jistě jen nedopatřením sis nevšiml, že výzva přispět na dobrý účel byla určená všem kamarádům, přátelům a příznivcům generála Sedláčka. Tak proto jsem tě takto oslovila:-))

              [ Zpět ]
              Datum: 06.12.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                     

                To jo, ale já si především nevšiml titulku "Pokorná prosba pro šíravníka" nad tvým příspěvkem :-)

                Jinak proti generálu Sedláčkovi nic nemám, ale pomníky, ani hrdinské činy ve jménu národa a vlasti, mne neoslovují, nějak se to míjí s mým způsobem uvažování.

                [ Zpět ]
                Datum: 06.12.2013
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                       

                  Ach, to se tedy omlouvám. Dle tvých četných příspěvku u toho tématu, jsem nabyla mylného dojmu, že jsi ve věci blíže angažován.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.12.2013
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                         

                    Jak se to vezme, chráním Smolíčka Pacholíčka před Jeskyňkami, mám za to slíbený pomník v nadživotní velikosti. Se zlatými parohy :-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.12.2013
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                           

                      vole :-)

                      Já vím, Murphy, mám to za 30 :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                           

                      A to seš tady správně v tématu.
                      Hodnej hoch:-))

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.12.2013
                      Autor: Lanna
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                       

                  Tyhle věci musíš zvažovat ve velice úzce dobovém kontextu a ve své době, postavit se nacionálním socialistům bylo hrdinství a těžko z toho dělat nějakou "frašku ve jménu národa a vlasti" protože šlo o přežití národa jako takového.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Pokorná prosba pro šíravníka

                         

                    ještě bych připomenul, že šlo oba národy, ketré tehdy tvořili politický národ československý.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.12.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Pro šíravníka

         

    " Re: Co Vás zaujalo 44.
    Horydoly.cz navíc ta jména s adresou a tel. číslem zveřejnila ve velmi nelichotivé souvislosti, pouze na základě vlastního podezření, bez důkazů..."
    Autor: šíravník

    Ty myslíš tohle, že?
    http://horydoly.cz.horydoly2.kaora.cz/forum...

    Tak to zveřejnila redakce onoho podivného serveru. Všechny reakce v té nesmyslné diskusi, počínající tím anonymem, jsou převzaté z e-mailové korespondence a postnuté do fora pod registrací redakce nebo přímo pana šéfredaktora. A to včetně e-mailů od Medvěda!!!
    Nevím, co za podivná osoba jako ten huh, může psát takové anonymy do redakcí. A také by mě zajímalo, do kolika dalších redakcí je poslala a tam je prostě hodili do koše.
    No a to se už asi nikdy nedozvíme, takže je načase s tím přestat.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Pro šíravníka

           

      Obejvilo se to tehdy na více serverech a tady s tím bylo komplet vytapetováno.
      Já jsem požádala HoryDoly o stažení, ale byli pouze ochotni mi dát šanci k vysvětlení tím, že mi položí pár otázek a pokud na ně odpovím, tak to zveřejní.
      To se stalo.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Pro šíravníka

             

        Vzala jsem si z toho to, že skutečně existoval magor, kterému stálo za to, posílat anonymně pomluvy do redakcí internetových serverů, a ještě k tomu se tvářit, jako že já nic já muzikant.
        A taky, že existují redakce, které prostě anonym nesmetou ze stolu:-((

        [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Pro šíravníka

               

          Nejen do redakcí internetových serverů...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Pro šíravníka

               

          Podle odborníků je v populaci 100000 psychopatů a sociopatů :-) Já to odhaduji minimálně na 1 milion.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2013
          Autor: magic1000
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Pro šíravníka

                 

            Jenže já nevím zda již v té číslovce figuruješ nebo jsi už nadpočetný.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2013
            Autor: kina
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Pro šíravníka

                   

              Jsem sociopat :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 23.12.2013
              Autor: magic1000
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pro šíravníka

               

          Mně tam zaujala radčina reakce na otázku: "Jaká konkrétní trestní oznámení jste podávala a poskytnula byste nám jejich kopie?"

          Odpověď: "Přikládám poslední z letošního září...."

          Což znamená, že toto udání nebylo první. Čert ví, kolik nevinných lidí už díky ní figuruje v policejní databázi.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2013
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          • Re: Pro šíravníka

                 

            Celkem hustý.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2013
            Autor: kina
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Pro šíravníka

                 

            Když už píšeš, tak se alespoň vyjadřuj věcně správně a napiš "Trestní oznámení na neznámého pachatele".
            Opisovat ses snad už naučil.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2013
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

273 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024