reklama

Spréva, Nisa a komáři 2013 - 2.část

Ráno nepříliš vyspalí leč v dobré náladě jsme se snažili co nejdříve zmizet. Bohužel bylo třeba opravit duši Květuščina kola a toto zdržení nám zařídilo nečekané setkání. Z ničeho nic se v remízku objevil velký bílý offroad, z něj vyskočil chlapík v reflexní vestě a po obligátním Morgen se věcně…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.10.2013
Autor: campesino
  • Re: Spréva, Nisa a komáři 2013 - 2.část

Tu cenu plzeňského piva jsem jednou četl vysvětlenou přímo od někoho z pivovaru: V Čechách je Plzeň prodávaná jako luxusní značka, v Německu jako běžné pivo.

Rád jsem si přečetl o pěkné cestě na spojce mezi Sprévou a Nisou, budu si to muset naplánovat projet než to odtěží jako palivo do elektrárny v Peitz.

[ Zpět ]
    Datum: 04.10.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (27 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017