reklama

Světový den cyklistiky

Termín: 01.10.2013
Místo: Brno, Světový den

Jako byl Mezinárodní den bez aut a den mobility, dnem kdy se spíše rozmýšlí o jiném dopravním prostředku než použít auto, dostalo svůj den i kolo - Mezinárodní den cyklistiky. V České republice se stále rozšiřují a renovují cyklostezky, protože jízda na kole je zdravá jak pro naše tělo tak pro…

Datum: 01.10.2013
Autor: ino
  • Re: Světový den cyklistiky

         

    Koukám, že dnes není jen Světový den cyklistiky, ale také
    - Světový den vegetariánství
    - Mezinárodní den seniorů
    - Mezinárodní den hudby
    - Mezinárodní den lékařů
    - Světový den lidských sídel - ten mě asi zaujal nejvíc, ale nějak nevím, co přesně si pod tím mám představit. Že by můj baráček slavil dneska svátek?!? :o)))

    http://kle.cz/vyznamne-dny/seznam.html

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Světový den cyklistiky

         

    Kurnik,
    vypadá to, že bude fakt hezky, chystal jsem se na kolo a teď abych hnil doma.
    Tyhle "mezinárodní dny" totiž děsně miluji už z dob Husáka.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Světový den cyklistiky

           

      Na rozdíl od dob minulých můžeš klidně všechny světové dny ignorovat:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2013
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Světový den cyklistiky

             

        Já myslím, že až na MDŽ (rýsovací prkna vodorovně, chlebíčky a pražský výběr) jsem je ignoroval i tenkrát?

        Tedy myslíš, že mohu klíďo vyrazit na kole a nebudu aktivisty započítán jako protestní cyklojezdec mezinárodního dne debility?

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Světový den cyklistiky

               

          Záleží jen na tobě, kam a jak se započítáš:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2013
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Světový den cyklistiky

                 

            To je nesmysl, já to vůbec nemám šanci ovlivnit.
            Bude sečten a započten, ať si přeji nebo ne, i kdybych měl na tričku logo OSBID, to mě trápí, aby se mi pak zase kolegové nepošklebovali, že jim dobrovolně přispívám k propagaci těch zvěrstev, jako je uzavírka Smetanova nábřeží.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Světový den cyklistiky

                   

              Tak seď doma a pořádně se zamkni, no.

              [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Světový den cyklistiky

                     

                Já už to vymyslel, pojedu k Sázavě, tak daleko žádný cylopáprda z AM nedojede, a ta nebudu započten.

                Jen ty krasobrluslařky z Modřanské mi budou chybět, budu si muset vystačit s nutriema v Čtyřkolech...

                [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Světový den cyklistiky

                       

                  Já věděla, že to nějak vyřešíš.
                  Se žádných hejkalů a bubáků nebojíš! Kdyby tě honili, vylezeš na strom.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 01.10.2013
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Světový den cyklistiky

                         

                    Si mě neviděla, takovej strom na, kterej bych moh vylézt ještě nevyrost.

                    Bubáci a hejkalové jsou v Praze, u Sázavy je klid, mrtvo, ticho a až na pár notorických chatařů velmi zklidněno.

                    Práce holt musí počkat, až bude v tom našem ráji pršet...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 01.10.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Světový den cyklistiky

                   

              To mi připomíná ono Jahelkovské:
              "Pořád si stěžoval, že se mu lidi smějí kvůli brejlím. Tak jsem mu je rozšláp a řekl, že už se mu smát nebudou"

              [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024