Bunda Montane Prism - velikost XXL

Ahoj,

chtěl jsem se jen zeptat, jestli se vám někomu zbytečně neválí doma bunda Montane Prism ve velikosti XXL a nebyla by na prodej? Případně nevíte o nějakém obchodu, kde by ji měli?

Moje je už po 6 letech neustálého nošení a praní pomalu na odpis. Sice jsem si koupil jakousi novou od jiné značky, ale ta je strašně těžká (aspoň proti téhle větrovce)

Potkal jsem ji sice na ebay (http://www.ebay.co.uk/itm/MONTANE-PRISM... ale dát za novou +- 3.500,- s dopravou se mi moc nechce. Zvlášť když jsem minulou koupil v obchodě ve výprodeji za 1.400,- :-D

Tu je recenze "nové 2.0" verze - http://www.journeymantraveller.com/2010/08...

Mě by klidně stačila i ta stará verze :)

jako zimní bunda se mi osvědčila i v -20 :)

Když ju ve Zlíně nebo KM někde chci, tak na mě koukají jak sůva z nudlí. Teda kromě toho obchodu, kde jsem ji koupil, a tam už ji nemají jak sehnat, páč jejich dodavatel zkrachoval :(

Tak kdyby náááhodou ;-)

Brůča

[ Zpět ]
Datum: 26.09.2013
Autor: Bruca
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

27.03.2017
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

124 cyklistů (4 přihlášení)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017