reklama

Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

Hledám partu lidiček co jsou od Plzně, a byli loni v létě na Ukrajině. Bohužel znám jen jejich křestní jména nebo přezdívky(viz. název tématu). Jestli máte někdo pocit, že je to někdo koho znáte, prosím dejte mu odkaz na můj email. A ať se ozve.
Moc vám děkuji za pomoc.

Kolin

[ Zpět ]
Datum: 08.01.2006
Autor: Kolin
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    Tak si nejsem jista, jestli "tou" Radkou myslíš mě, protože já nejsem ani od Plzně ani jsem nebyla loni na Ukrajině. Asi ne, nicméně reaguji, protože o Ukrajině ti mohu nějaké info poskytnout. Najdeš ho na http://www.bbcc.cz/Brc/2000/Ukraj/akceUkraj.htm a na http://www.bbcc.cz/hist/2000/uk.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

           

      Radko kdybych hledal tebe, to by byla paráda.
      Jen bych napsal, a ty bys jako vždy hned odpověděla.
      Děkuji za info o Ukrajině.

      Já s tou partičkou na té Ukrajině byl taky, akorád "papírková metoda" selhala!!!
      Nemohu najít papírek s kontakty.

      Tímto apeluji na spící buňky v Plzni .

      Dík všem

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2006
      Autor: Kolin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

             

        Spící buňky v Plzni.
        Tos podělal. Denně zastavuju cyklisty v Plzni i lidi na chodníku a ptám se jich.
        Vzhledem k tomu, že Plzeň má 170 000 a cestou do práce jich stihnu prověřit 20, tak za 15 let Ti vzkážu. (vynechávám babičky a dědečky jdoucí o holi)

        [ Zpět ]
        Datum: 11.01.2006
        Autor: Bejbís
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    KDY a s KÝM byli ti lidé na UA? S CK? Cyklisté tělem a duší? Nebo jenom výletníci? Jaká kola? Bejbís by ti jistě ochotně pomohl 8-))) , ale musí mít dostatek informací ... Ani ty¨s tam nebyl pod občanským jménem, viď? Nasměruj spřízněné duše, Koline, ju?
    Ď.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

           

      Tak mě napadlo, obrátit se na cestovku,, která to organizovala. Měla by je mít v databázi. :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2006
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

             

        V databázi je určitě má, ale ne podle přezdívek a dle zákona o ochraně osobních údajů nesmí o nich poskytovat "důvěrné" informace.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

               

          Plzeňáků tam moc nebude, a když to zahraje na city, oni zapomenou na zákon.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.01.2006
          Autor: Bejbís
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    Inzeruj. U nás máme týdeník Tip servis, kterej zahrnuje oblast od Semil až po Most. Řádkový inzeráty jsou zadarmo. Zdejší Plzeňáci by ti mohli s něčím podobným poradit.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

           

      Tak já poradím akorát Echoinzert nebo Invest, ale je otázka jestli ho čtou.
      Ta cestovka bude nejlepší.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2006
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    Nebo sde obrať na firmu Allan PINKERTON & Co., ti jsou docela dobří ...
    Nejlepší fa., kterou bych ti mohl doporučit ( ale nevím na ni kontakt aji ceny budou zřejmě dost vysoké), je uvedena v Saturninovi od Z. Jirotky ...
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El Paso)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    Já jedu na Ukrajinu letos, tak se tam můžu poptat.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2006
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šáďa, Jorge, Ane, Radka, Milan a Láďa

         

    Pořiď si nový známý, bude to rychlejší. :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024