reklama

Které multinářadí je opravdu kvalitní?

Prosím o radu, ráda bych koupila jako dárek multinářadí s nýtovačem, ale nevím které vybrat. Máte někdo zkušenosti, můžete nějaké doporučit nebo naopak nedoporučit? Jde hlavně o kvalitu, aby to vydrželo (právě jsme u jednoho ulomili jednu pacičku na nýtovači :-( )Koukala jsem na CUBE MULTI TOOL 19, Nářadí Specialized EMT MTB, Crank Brothers MULTI-19 TOOL, ale chtěla bych mít nějaké hodnocení, není to zrovna levné, tak bych nerada střílela na slepo. Děkuji :-)

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2013
Autor: ajscha
  • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

         

    A na čem ten komu je dar určený jezdí?

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

           

      CUBE Reaction 29", můj mazlík je CUBE LTD Race 26", tak doufám, že nepotřebujeme každý něco jiného :-) :-) :-) Vozíme s sebou lepení, nýtovačku a pár imbusů, ale občas něco chybí a nýtovačka teď umřela, tak koukám po něčem multi. Jediný průšvih je, že pokud s sebou člověk vezme děti, tak už musí přibalovat klíče.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2013
      Autor: ajscha
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

         

    Vozím http://bbbcycling.com/accessories/minitools/BTL... kvalita velmi dobrá, váha.... No dá se s tím zabíjet (ale to skoro s každým nářadím s nýtovačkou). Lidi se občas trochu diví proč to tahám na závody, ale letos jsem cajk půjčoval někomu na Vysoké Srbské poté co přetrhnul řetěz.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

           

      Jako magor tahám s sebou 2 duše a navíc lepení, a před nedávnem se to jednomu kolegovi hodilo, měl defekt, a s sebou vůbec nic.

      Lepení se hodilo :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

             

        Tak to my s sebou taháme duši a pumpičku také,i na karlovarský AM bikemaraton jsem v camelbacku táhla duši, pumpičku i celé nářadí, ale co jsem tak koukala po okolí, tak by zuřiví opraváři duší a řetězů byli 50:50, takže se snažíme mít s sebou fakt všechno.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2013
        Autor: ajscha
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

               

          Jsi můj člověk.
          Všechno a raději 2x. Nýtovačku jsem neměl, ba ani spojku na řetěz, když mě zaastavil kolega, co to potřeboval. Normálně jsem se orosil, říkám si, vozím všechno, a dojel bych na řetěz :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

                 

            A centrklíč vozíš? S ráfkovými brzdami je docela potřebný :-P

            [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Které multinářadí je opravdu kvalitní?

                   

              já vozím, i na kolobce ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2013
              Autor: Bruca
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024