reklama

NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

Se Švestkoněm bychom rádi pro Vás uspořádali společný výlet na Novopacku (nádherná příroda, krásné chaloupky). Něco na způsob Airlinových výletů, tedy bychom vytipovali trasu tak, aby to dalo cca 60-70 km/den po silničkách a lesních cestách a byly tam též hospody, kde by se dalo jíst a pít. Váháme - je to od Prahy daleko a vyplatilo by se to spíš na 2 dny. Pak by ale bylo třeba předem zajistit ubytování (kemp, turist. ubytovna a pod.). Byl by zájem o 2 dny? Nebo lepší na 1 den? Start by byl asi v Nové Pace, kam je spojení i vlakem, to bychom sami doladili.

Už jsem totiž kdysi mluvila s Bejbísem o tom, že by takhle mohl uspořádat 1-2denní výlet v různých koutech republiky ten, kdo to tam zná vč. lesních cest a pod., abychom společně projezdili republiku. Byla to jen úvaha a já bych se tedy hlásila jako organizátor. (Plzeňsko pod dohledem Bejbíse, nebo Třeboňsko pod taktovkou Kominíka, to bych tedy brala. Třeboňsko třeba vůbec neznám a prý je krásné. )

Co vy na to? Bude zájem? Zvána bude celá naše nakolácká rodina !!!

Datum: 04.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Bezva nápad! Na pomyslné mapě ČR máme ještě několik "bílých" míst, která projet pod dohledem zkušeného a zajímavých míst znalého průvodce by bylo fajn. Tento nápad jednoznačně podporuji a nabízím pomoc na Plzeňsku.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Švestko, přiděluji ti cejch : ´(KVALITNÍ NÁZOR) a máš to ... + 5 hlasů!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Tak jestli neopovrhneš Kolinem a Kolinovou, tak zájem máme. Ten jeden nocleh zní docela fajn.Jinak jsme od Labské nížiny, tak můžem, až tu organizaci omrknem, uspořádat Labskej okruh. Je to sice pořád rovina, ale zato krása. Jezdíme - Lysá/Labem - Nymburk - Poděbrady - Kolín a zpět po druhém břehu. Krásná cesta podle vody, dobré hospůdky( testováno na lidech !!! )

    Kolin

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Kolin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      Super! Ozvu se všem najednou na konci této rubriky, abych neodpovídala každému zvlášť a nezaplňovala stránky.
      Jinak díky za každý příspěvek! Vaše Švestka.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Ahoj, Švestko!
    Za sebe se přdběžně přihlašuju. To "předběžně" říkám proto, že v květnu máme ještě jednu akci - yarisovu Moravu, tak jde o to, aby to nebylo v jednom termínu. Ostatně - domnívám se, že na Moravu přijedete i Vy dva. Takže, prosím Tě, bylo by asi nejlepší, kdyby ses přes www.andykolar.wz.cz přes diskuzi spojila s yarisem a vytáhla z něj termín té Moravy. Počítej s tím, že yaris asi bude tajnůstkář, ale když mu něco slíbíš (vpodstatě cokoliv), tak aspoň ten termín by prozradit mohl :-)))
    Osobně se přimlouvám, aby se to realizovalo o víkendu. Jestli na jeden nebo dva dny - v tom se přizpůsobím.
    Počítáte s denní trasou jen těch cca 60 - 70 km, nebo bude současně i kratší alternativa - někomu by to mohlo být dlouhé (hlavně v případě dvoudenní akce).
    K tomu Třeboňsku - jestli na podzim dorazíte do Stráže, tak dva dny tam pojezdíme, nicméně - bude to jen lehounké nakouknutí do krás tohodle koutu Čech.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      Ahoj, My to mame z Bratislavy a Lucenca este dalej, ale v maji (cez predlzeny vikend, ked bude aj 8. maja volno) budemestyri dni byvat v Starej Pake a velmi radi sa pridame aspon na jeden den. Sem tam sme uz cosi okolo Novej paky prejazdili (Pecka, Kuks, Zvicina, Braunuv Betlem, Horice,Dvur Kralove, Lazne Belohrad, Kumburk) je to prekrasny kraj, akurat tam bola uz po dva roky hrozna zima v tomto case. Domaci z Pecky nam vraveli, ze ked je z Pecky vidno v Krkonosiach na hrebenoch sneh tak dolu je stale zima a vlani snezilo aj dolu :-( .
      Ten termin uz mame viac menej dohodnuty, tak len dufam,z e sa trafime k tomu vasmu.Inak mozem odporucat Sokolovnu v Starej pake, noclah tam tusim stal od 150 do 250 Kc a dole v restauracii varia super cestoviny.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2006
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      Ahoj Švestko.
      Prásknu to za Yarise - on ted má spoustu práce ve firmě, kterou po odpočinku přes svátky zase uvádí v život.
      Květnový sraz Cyklobandy bude samozřejmě víkendová akce a její termín bude upřesněn později, avšak bude náležitě, nepřehlédnutelně a v dostatečném předstihu zveřejněn na mých stránkách, kterých adresu sem Airline dal - www.andykolar.wz.cz Samozřejmě opět umístíme patřičné avízo i do zdejších debat, takže se nikdo nebojte, dozvíte se vše.
      Předběžný termín je 15. května, kdy již vybraný kemp oficiálně otevírá. Yaris ale bude kontaktovat provozovatele kempu s dotazem, zda a za jakých okolností by bylo možné otevřít pro nás dřív, páč by bylo dobré využít svátku 8.5. (pondělí). Navíc bude termín potřeba aspon trochu vyladit podle počasí, takže resumé je takové: uvidíme.
      Víc neřeknu. Tento sraz připravuje Yaris a Airline dobře napsal, že Yaris drží veškeré podrobnosti úzkostlivě pod pokličkou, takže zcela upřímně pochybuju, že by on sám řekl někomu něco víc. Jsem s ním v přímém kontaktu, takže jak jsem se již zmínil, nebojte, vše se dovíte včas.
      Zdravim a již nyní jménem Cyklobandy zvu na květnový sraz všechny spřízněné duše!

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2006
      Autor: Andy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Ahojdi :o) tedy za sebe bych se také předběžně přihlásila. Pojedu, pokud to moje situace dovolí :)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2006
    Autor: cami
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    To víš, že přijedu, když mi zdraví dovolí - musím přece ochutnat ty buchty :o)))
    Jen se přikláním k Airlinovi - je potřeba to koordinovat se srazem cyklobandy, kam se rovněžch chystám vypravit.
    Již si to práskám na své stránky do květnových plánů.

    A mohu poprosit - s ohledem na tréninkovou přípravu a abyste si také něco užili, tak prosím horskou etapovku :o)))

    P.S.
    ...jak je vidět, máme stejné myšlenky - i já chtěla Bejbíse oslovit s akcí u něj v Plzni (a s návštěvou pivovaru). Tak uvidíme, co se zadaří...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      S nečím podobným samo, že počítám, předběžně v červnu.
      Nocleh může být v kempu u Boleváku (to je rybník) a na tu exkurzi do pivovaru se zeptám, myslím, že je tam nějaký minimální počet lidí a asi se něco platí.
      Jen jsem tu zjistil dva plzeňáky:
      Burajdu a ještě někoho se třema písmenkama v Nicku. Bylo by dobré, kdyby se mi ozvali na e-mail, ať netříštíme síly.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2006
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Taky se hlásím. Klidně na dva dny, nemůžu se dočkat.

    Třeboňsko klidně. Pěkná trasa se vždycky najde, i když většina lidí to tu zná celkem dobře.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2006
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Švestko,švestko proč jste tak daleko?Dva termíny v květnu je na mě moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      My jsme všichni blízko, ty jsi daleko!!

      Možná to posunu na počátek června, protože tady může být skutečně ještě zima. Nejednou jsem na květnové svátky ještě lyžovala. Taky nechci časovou kolizi s akcí Yarise, které se hodláme se Švestkoněm zúčastnit. Už dáváme dohromady itenerář, hledám vhodné ubytování¨, vhodnou hospodu a vhodné vlakové spoje. Švestkoň chce vyrobit pro každého mapičku s vyznačenou trasou a slovní popis cesty, aby nikdo nebyl nucen jet ve společnmé skupině, pokud nebude chtít, také uvažujeme v 1. dni o alternativní trase, jedna lehčí, druhá těžší. Tak snad to zmákneme k radosti nás všech! Čím více nás bude, tím lépe !!! Držte nám palce, jediné, co jsme se Švestkoněm společně organizovali, byla naše svatba a ta skončila za 30 minut!!! :-)))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

             

        Švestičko, tak to ti jenom tleskám. Také jsem si říkala, jak má rodina zareaguje až jeden víkend vykmitnu na Beskydy, druhý do Kérkonoš, třetí s Airlinem na pokrálovský Tabáček a čtvrtý já už nevím kam, ale něco tam v plánu mám.
        Svým posunem mi umožníš nelitovat toho, co bych musela odsunout. Doufám, že sleduješ, že ani v nejmenším neuvažuju o nějakém rozhodování se kam jet!!! Ty tvoje buchty jsou přece jenom těžký kalibr :o)))

        Hele a kdybyste potřebovali pomoct něco vytisknout, stačí mi poslat skeny na můj mejl. Není problém - tedy zatím, ale čím dřív, tím líp. Nebo jsou i jiné bezproblémové cesty - když tak dejte vědět.

        Tímto zdravím Švestkoně a mějte se. Moc na vás myslím, zvláště po diskuzi na téma "skupinové akce". A teď to rozhodně nemyslím nějak ironicky. Naopak, je v tom velká míra pochopení a sounáležitosti :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

               

          Kup rodině kola a vem jí s sebou.
          A můžeš vykmitávat dle libosti. :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2006
          Autor: Bejbís
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

                 

            Ale vždyť oni je maj a manžel dokonce jednou tak lepší než já!!!
            Holky ale hrajou intenzivně floorball kde zápasy a turnaje jsou hlavně o víkendech - teď zrovna mám mladší ve Švýcarsku. Tak na kolo už nezbývá čas.
            No a taťka - ten tomu nějak na chuť nepřišel. Je to pro něj příliš velká námaha :o)))
            On má svoje úchylky - dálkově řízené modely (benzíňáky) větších rozměrů...
            Jsem šťastná za to, že si dokážeme svoje zájmy vzájemně tolerovat a já mohu vykmitnout bez řečí na kolo kdykoli chci a v podstatě i na jak dlouho chci (ale samozřejmě to nesmím přehánět). Prostě člověk se musí radovat i z maličkostí :o)))
            Ale než jsem si svou "svobodu" vydobyla, to teda byla fuška :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 07.01.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

                   

              Tak tohohle postižení se bude těžko zbavovat. Buď ráda, že nechodí do hospody a odpusť mu, že Tě pouští samotnou. Alespoň někdy. :-))

              [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2006
              Autor: Bejbís
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

                     

                Ale to víš, že chodí do hospody, ale toleruji mu to. A proč také ne?!? Má tam svůj okruh kamarádů a přátel a vždycky se mi zase vrátí domů. V jakoukoli dobu s radostí a s úsměvem, protože ví, že ho doma čeká připravené jídlo a usměvavá manželka :o)))
                Mě stačí, když je mu trestem jeho vlastní bolavá hlavička, na kterou mu starostlivě přiložím obkládek :o)))
                Vzájemná tolerance a pochopení mezi partnery je krásná věc a já jsem velmi ráda, že mám manželství, které na těchto principech funguje :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

             

        Vidíš,začátkem června by měl být u Podbrezové pod Nízkými Tatry sraz cykloturistů Slovenska (jezdí tam i z Čech),takže by to taky nešlo.Ale na fotečky se kouknu rád.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Mám to k tobě daleko, tak se k vám na víkend nevypravíme. Kdyby byl zájem, jsem ochoten spolupracovat na přípravě tras tady na jihu ( novohradsko, třeboňsko, Šumava...).
    ///
    Všechny zdravím.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Vyvíjí se to dobře :-)
    Švestko, jestli červen - šlo by v první polovině?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      I mě by se hodil víc červen.
      V květnu chceme s Bejbísovou jet na 4 dny podél Vltavy a Labe z Prahy do Děčína.
      Kdo bude chtít, může se připojit. :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2006
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

             

        Tak to si můžete z Litoměřic do Krásnýho Března střihnout ty prďáky, co jsem o nich nedávno psal. Máte to při cestě. :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      Bude to 1. polovina června. Snad to většině bude vyhovovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Tady se hlasi Hradec Kralove a mozna s sebou vezmu i Desnou v Jiz. horach, pokud nebudu mit smenu tak pojedu rada.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Indy ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    To by bylo super. Vim tam o jednom srubu, kterej patří klubu českých turistů. Do vnitř se vejde asi 12lidí. Jezdíme tam s děckama na letní tábory pod stany a na společný program se tam vejde asi 25 dětí ke stolu.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      ...a kolik dospělých :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

         

    Pokud muzu poprosit aby jste se dohodli na cervnovem vykendu alespon do konce dubna zacatku kvetna, abych si mohla dat pozadavek na volno - trismenny provoz..:(

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Indy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

           

      Koukni vedle "Co se nevešlo" - tam už Švestka termín vypsala.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

             

        Ja jsem asi slepa, ale nevim kde to hledat:( muzes mi napsat ten termin na kolo?, diky Indy

        [ Zpět ]
        Datum: 08.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Indy ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NOVOPACKO V KVĚTNU - BUDE ZÁJEM?

             

        uz jsem to nasla, diky:)))

        [ Zpět ]
        Datum: 08.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Indy ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024