reklama

plášťovky

Zdědil jsem po synovi silničku s plášťovkami Tufo (neodešel na věčnost, přestal jezdit na kole !). Zajímal by mě názor na plášťovky, speciálně na Tufo. Dík a hodně šťastných kilometrů na kole v roce 2006

[ Zpět ]
Datum: 04.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (luboš)
  • Re: plášťovky

         

    Lubiši, poraď neznalci: je plášťovka taková TA BRZDA, KTERÁ SE PŘITLÄČUJE k plášti shora (např u dětských kol)??? Nebo co to vlastně je?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: plášťovky

           

      Plášťovka = galuska na ráfek, kterýje určen pro plášť s klasickou patkou. Normální galuska se lepí na ráfek, kterej je na to dělanej. Viz nejlépe www.tufo.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: plášťovky

         

    někdo na nich najede prej 9000km, já zatím nejvíc 2500, běžně do 1500km pak je píchnu. Jezdím (jezdil?) jsem ty nejlepší modely EliteRoad, vysoké TPI..... Dost nepraktické, pokud musíš sebou tahat rezervu. Tmel to sice zalepí, ale už to nikdy nedrží tlak a na 3-5atm dojedeš se štěstím domů. Předminulej rok 4xtufo 1xduše, letos 3x tufo 0xduše. Pokud bych to kupoval za koncovou cenu, tak ani náhodou. Jediná snad výhoda, zůstane to na ráfku při píchnutí a můžeš zastavit nebo na tom dojet a možnost huštění na vysokej tlak

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: plášťovky

           

      Dík, přesně takovou informaci jsem potřeboval. Na své silničce jezdím plášť-duše s celkem dobrou zkušeností, letos jsem sice píchl 4x (6000 km), ale to je dané taky ojetím pláště. Pohled na náhradní plášťovku, přivázanou pod sedlem mně nenadchl. Je ale pravda, že na plášťovce jsem jednou projel skleněné střepy (nedalo se jim vyhnout, jedině do příkopu) a čekal jsem, jak ujde a ono nic. Proto sháním zkušenosti ostatních. Přeju hodně šťastných kilometrů

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (luboš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: plášťovky

             

        Nemam zkusenost s plastovkama, ale galausky me donutily se naucit vyplitat kola ;-) Kdysi davno jsem si z mladicke nerozvaznosti nechal udelat na silnicku kola s galuskama, ale zvolil jsem spatnou dobu, bylo to v roku 97 po povodnich a jak se vsude vozil bordel po zbouranych baracich, byli cesty plny kousku dratku, hrebiku a dalsich nastrah na kolare. Kdyz jsem behem mesice kupoval uz 5. galusku, tak ze pujdu zpatky do plastu, takova duse se da lepit skoro donekonecna. Chtel jsem jezdit, tak jsem vzal stary rafky, spice a behem jedne noci dal kolo zase na plaste. Jo a jeste, s tou galuskou jsem mel pokazdy, kdyz jsem valil 70kou z kopce takovy divny pocit, jestli jsem ji dobre nalepil..... Ja proste radsi plaste, ale nesmi to byt rubena....

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2006
        Autor: Stana
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024