reklama

Alois Nebl

Na internotovém vysílání čt je k dispozici k shlednutí Alois Nebl do 7.9.2013
Někdo to tu někde v diskusi vzpomínal že to nemohl naladit na čt art.

[ Zpět ]
Datum: 04.09.2013
Autor: Bobbob
  • Re: Alois Nebl

         

    Zrovna včera jsem koukala někde za výlohou na knihu :o)))
    A, už vím - "kavárna s čítarnou ve francouzském stylu".

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Alois Nebl

         

    Zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...

    Ale musím říct, že to je jeden z filmů, na které se rozhodně vyplatí jít do kina. Nejlépe do nějakého, kde mají dobře vyřešený zvuk.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2013
    Autor: vokaty
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Alois Nebl

           

      Myslíš třeba můj obývák? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2013
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Alois Nebl

             

        Může být, někdo mí kino obývák, někdo Aero. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.09.2013
        Autor: vokaty
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Alois Nebl

           

      Nojo, kino. Už ani nevím jak to vypadá, pro mě jedna z věcí bez auta nedostupných.

      Takže díky za odkaz.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Alois Nebl

         

    to jsem byl já :)
    Dík info, kouknu na to jestli si s tím moje plazmička poradí....

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Alois Nebl

         

    Stojí za to se na ten film podívat pokud máte rádi komiks i když i ten komiksový spád to teda nemá... Jinak je to natáhnutá nuda, bez pořádného příběhu a bez konce...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2013
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Alois Nebl

           

      Příběh to má a vůbec ne špatný a konec je přijatelně hepyendový. Určitě by se námět dal zpracoval líp, ale to vždycky.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2013
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Alois Nebl

             

        Film se mi zdá lepší než kniha, ale taky nic moc.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.09.2013
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Alois Nebl

           

      Každý film nemusí být 2 procenta kňourání hlavního hrdiny nad nespravedlností, 97 procent brutální akce a jedno procento hapík :)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Alois Nebl

             

        Zapomněl si na "ječení" - v některých filmech hérečky ani nemluví, jen to proječí.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.09.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

409 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024