reklama

Veřejné přiznání

Snad to patří právě sem, protože odsud to vzešlo.
Protože Airline byl kdysi tak odvážný, zveřejnil tady svůj mobil a já, abych podpořil svou snahu někdy se určitě zúčastnit nějaké akce s partičkou okolo něj a spol., uložil jsem si ho do mobilu. Je teď chudák na prvním místě seznamu a občas to tím pádem slízne.
Takže milý Airline věz, že ty čtyři prázdné SMS z dnešního rána byly ode mě a byly trestem za nezamčenou klávesnici. Tímto se omlouvám, identifikuji a přeju nejen Airlinovi ale i všem lidičkám dobré vůle z tohohle báječného fóra ten nejlepší rok 2006.

[ Zpět ]
Datum: 02.01.2006
Autor: LaMi
  • Re: Veřejné přiznání

         

    Ahoj, LaMi - no to víš, že mi to přišlo, ale nijak mi to nevadilo. Mimochodem - už jednou se Ti to stalo, že jo - tenkrát jsem Ti volal, o co jde - vůbec mě ani ve snu nenapadlo, že mluvím s Tebou :-)))
    A klávesnici taky nezamykám...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Veřejné přiznání

           

      Me se nekdy dokonce sama odmyka :-D , proto mam na prvnich mistech v seznamu jnena jako XXXX a nesmylsny cisla... usetrim treba za primy prenos z hospody Adamovi, kdyz byl na prvnim miste :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Veřejné přiznání

           

      Ježíšmarjá to je fakt! Maně si vzpomínám, že jsem tenkrát u toho telefonu měl nějakej fofr, něco jako u pokladny v marketu nebo u benzinky nebo něco podobnýho. A navíc jsem si tenkrát myslel, že volám já omylem (Airline na displeji) a že se mi do toho náhodou proslušnul někdo zvenčí. Přitom displej měl pravdu. Příliš logické řešení na to, aby mě napadlo. No tak to mě mrzí, že jsme nepokecali. Ale já si stejně slibuju, že jednou se seberu a vyrazím na Prahu-východ na nějakou akcičku, jako byly ty podzimní, a to pak teprve pokecáme, až bude o čem.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2006
      Autor: LaMi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Veřejné přiznání

             

        ...jo, mobilní technika nám skýtá nepředvídatelné možnosti :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Veřejné přiznání

               

          Čekal jsem v bazaru na obsloužení a vedle mě nějaká paní reklamovala mobil, že se jí ztratil kredit, aniž telefonovala. Na mučidlech z ní postupně lezlo, že neví nic o zamykání klávesnice ani o jednotlačítkových volbách. Vypoklonkovali ji.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.01.2006
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Veřejné přiznání

                 

            ...některé zkušenosti s technikou jsou holt těžce vydobyté :o)))
            Ať je ráda, že měla JEN kredit a ne číslo na smlouvu. To by se pak asi radovala ještě víc :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 02.01.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Veřejné přiznání

         

    Chi,chi, tak takhle jsem jednou z kapsy "volal" v 11 večer asi za 60,-- do Autosalonu Škoda tu u nás ve vsi:-)), taky holt byl první v seznamu.....

    [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Veřejné přiznání

         

    Jo, kolega takhle provolal asi 400 Kc. O nicem nevedel do chvile, kdy mu nekolik lidi vynadalo, ze je prozvanel ve tri rano :-)).

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2006
    Autor: Raddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Veřejné přiznání

         

    Taky přispěju jednou příhodou s nezamčenou klávesnicí - jednomu člověku (nebudu jmenovat), sedíce s jednou ženou (ne vlastní) ve vinárně při hudbě se v kapse zmáčklo volání, naneštěstí taky ženě (tentokrát jeho vlastní) a protože již měla vypnutý mobil, tak se ji vše nahrálo do hlasové schránky. Naštěstí hudba hrála dostatečně silně a nedošlo k nějakému katastrofálnímu úniku informací - ale to vysvětlování bylo i tak zajímavé.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2006
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Veřejné přiznání

         

    A už tě někdy napadlo si dát na první místo třeba linku na operátora (zdarma)? Prostě mám první položku v seznamu 00Pegas a občas si můj mobil povídá s plechovou hubou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vrana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Veřejné přiznání

         

    Jako první mám v seznamu AAA a uložené vlastní číslo. A je to v pohodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024