reklama
Země: Švýcarsko Švýcarsko

Z Mnichova k Bodamskému jezeru

Chceme dojet vlakem do Mnichova a pak vyrazit na kole k Bodamskému jezeru a trochu ho objet. Máte s tím nějaké zkušenosti? Můžete poradit dobrou trasu z Mnichova k jezeru - ideálně mimo frekventované silnice nebo po zvláštních cyklostezkách.

[ Zpět ]
Datum: 18.08.2013
Autor: evaa
  • Re: Z Mnichova k Bodamskému jezeru

Jel jsem tudy loni v srpnu natěžko cestou do Janova. Bral jsem to ale dost horama přes Gaichtpass a Oberjochpass. Jestli chceš najdu to podle deníku podrobněji.

[ Zpět ]
    Datum: 20.08.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To nebude problém. V Bavorsku je spíš až příliš mnoho cyklotras, než že by nebyly... :-)

K plánování doporučuju německé cyklomapy od ADFC, mám s nimi jen dobré zkušenosti a dají se u nás dobřže sehnat. Klad listů je třeba tady:

http://www.mapyapruvodce.cz/Index/AA...

[ Zpět ]
    Datum: 20.08.2013
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Mnichova je pěkná trasa mimo silnice kolem řeky Isar, proti proudu, a pak se v Bad Tölz napojit na Bodensee Königssee Radweg.

[ Zpět ]
    Datum: 26.08.2013
    Autor: lane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za tipy. Variantu Isar a následně Bodensee a Konigsee Radweg jsem si tak nějak také vybrala. Jen doufám, že to na jízdu s brašnami nebude moc strmé, každopádně pár fotek naznačuje, že tahle cesta bude neskutečně krásná.

[ Zpět ]
      Datum: 26.08.2013
      Autor: evaa
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

221 cyklistů (21 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017