reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

cykloputování Alpy 2013 - fotky

Ahoj všem, kteří se jako já rádi kochají fotkami z cest ostatních cyklocestovatelů. Tentokrát přispívám já. Leošní 14 denní putování v rakouských a italských Alpách se opravdu povedlo.

http://rybakpetr.rajce.idnes.cz/

Petr

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2013
Autor: rybakpetr
  • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

Chtěl jsem, Alpy mám rád. Ale promiň, ne. Prohrabávat se skoro tisícovkou fotek bude asi nejen nad moje síly.
    Jen jsem nakouknul a hned jsem zahlídnul několik duplicit (kůlna se senem, kůlna se senem a trikem, kůlna se senem a spacákem, kůlna se senem a někým ve spacáku... - pak zas most s kolem a most s kolem a batohem)
    Pochlub se s nima, rád se podívám - ale když jsi nebyl líný tolikrát zmáčknout spoušť, dej si i tu práci s promazáním a nehrň to na nás, jak se ti to vysypalo z foťáku (prokletí digivěku). A i tuhle támhle nějaká stručná popiska by bodla.

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

putování se povedlo, ale tvá "fotorecenze" už míň, dej si práci s výběrem opravdu zajímavých a výstižných fotek- jistě jich nebude víc jak 50....ronda má recht!

[ Zpět ]
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To mně připomnělo, že bych měl probrat ty svoje fotky z letošních dovolených. Naštěstí jich mám ze dvou alpských akcí jen asi 500 :-).

[ Zpět ]
      Autor: Zbyněk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To jsi vážně přehnal tolik fotek a mnoho téměř stejných a ještě člověk neví na co se vlastně dívá. To se vážně nedá. Rozumné maximum je 50 fotek se stručným a výstižným popisem (co vidím a kde to je).

[ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj,tak sem skouknul fotky a dost dobrý.Ale hlavně jsem zjistil,že jsme vedle vás nocovali v kempu v Altmunsteru.Šlapali sme k jadranu (povedlo se), letos v doprovodu kamaráda s autem (bílý VW Tranporter s černým předkem).Ráno sme prohodili pár slov-ptal sem se vás kam jedete.

[ Zpět ]
    Datum: 08.09.2013
    Autor: RRKD

A odpověděli ti?
      mi se třeba na češích v cizině líbí, že se spolu nebaví :-)

[ Zpět ]
      Datum: 11.09.2013
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lago di Garda MTB

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda na silničním kole

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem

Ferraty Lago di Garda

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: pohodovou cykloturistku 50+

včera
nejlépe z Plzeňského kraje,pro sdílení zážitků na cestách i výletech za poznáním po Čechách i Evropě-vše v pohodě…

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

24.04.2017
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (10 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017