reklama

Horské kolo..

Tak muj 8letý treking by chtěl pomalu vyměnit.. Chci vyzkoušet ted horské kolo. Nějaké,aby bylo rychlé na silnici a zvládalo dobře terén.. zatím se mě líbí tohle-http://jizdni-kola.heureka.cz/rock-machine... Tak bych prosil o nějaké rady od zkušenějších,popřípadě kdo ho má,jaké má dojmy atd..a nebo doporučení na jiné. Předem díky..

[ Zpět ]
Datum: 07.08.2013
Autor: lukynek3
  • Re: Horské kolo..

ten Rock Machine my za ty peníze přijde nic moc, hlavně zpracování a kvalita těchto kol není úplně top.

Já bych šel do tohodle frantíka: http://www.mojekolo.cz/lapierre-pro-race-229-2013

zpracování a kvalita rámu hraje jinou ligu, dát vzduchovou vidli a upalovat

[ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Autor: o24
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bartx má myslím tento model a nemůže si ho vynachválit. Zvláště když tahá vozíček :-)

[ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak na RM asi moc lidí nejezdí.když tu není žádný ohlas..jinak dík za rady..ten lapierre se mě nelíbí moc vzhledově,RM mě přijde vzhledově víc přitažlivé a akční..

[ Zpět ]
    Datum: 09.08.2013
    Autor: lukynek3

Tak hlavně aby nebyl víc přitažlivý a akční i pro nenechavce... Doteď jsem ale myslel, že u kola je důležitější funkčnost a odolnost před přitažlivostí a vzhledovou akčností. Ale každý máme jiné preference. Třeba u ženských tyhle kritéria chápu, u nich barva jede :-)

[ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pfff, a Ty by sis za takové dlouhé peníze koupil hnusné kolo, a ještě tomu úmyslně aby se nikomu nelíbilo ? ;-)

[ Zpět ]
        Autor: Jarda

Jo, koupil ! Však mi taky hned na první kouknutí padnul do oka můj těžkopádnej černej fůnusák. A asi ne náhodou skoro stejnému kousku Medůza říká Frankenstein :-)

[ Zpět ]
          Autor: ronda

:-)

Njn, každý to máme trochu jinak. A to ani nemusím být ženská :-)

[ Zpět ]
            Autor: Jarda
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

136 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017