reklama

Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na Mal

Pět týdnů letošního léta trávím na Maltě jako Group Leader jazykové společnosti European School of English (ESE). Mým hlavním koníčkem je cyklistika, a proto jsem si už před odletem zjistil možnosti zapůjčení jízdního kola. Systém služeb má ESE následující: denní služba, noční služba, den…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.08.2013
Autor: tomzav
  • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

         

    Jo, není Malta, jako malta.
    Já jsem doma "na maltě" skoro 14 dní a na kolo jsem se dostala jen jednou :o)))

    Tu tvoji Maltu bych si ale dala s chutí.
    Díky za příjemné počtení k ranní kávě :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

           

      Takže aby ti skvěle vyšla tvá dovolená, tak potřebuješ tři věci:
      1) kvalitní a čistou vodu
      2) kvalitní a čistý písek
      3) a aby se ti neposrala míchačka...

      :)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2013
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

             

        Tak nějak...
        Ani nevíš, jak se těším do práce, že si odpočinu ve své klimatizované kancelářičce :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

           

      Díky za pochvalu! Já jsem s tou tekutou "maltou" (hlavně teda betonem) prožil prázdiny před třemi lety, takže vím jaké to je stát u míchačky ve 30°C vedru :D Snad se na Maltu dostanu i v zimě a užiji si jí jinak než ve čtyřicítkách. Mnoho štěstí na stavbě!

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2013
      Autor: tomzav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

           

      Že není Malta jako malta vím od dětství. Nevím ale co je náplň práce group leadera. Dohledal jsem jen toto: "dospělá osoba, která doprovází mladé lidi účastnící se výměny mládeže za účelem zajištění jejich efektivního učení, ochrany a bezpečnosti", ale nejsem z toho moc moudrý.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

             

        No, skoro správně. Jednoduše řečeno jsem byl vedoucím na táboře, kt. byl v 3hvězdičkovém hotelu a bylo tam cca 250 studentů z celé Evropy. Takže dohlížení na dodržovvání nočního klidu, výdej obědů v balíčcích, vítání nových studentů...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2013
        Autor: tomzav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sám na nejzalidněnějším evropském ostrově aneb cyklistika na

               

          Díky za vysvětlení. Občas se v těch nových termínech ztrácím. Původně jsem myslel, že group leader je vedoucí skupiny dělníků, tedy postaru parťák a pak mě došlo, že to asi není ono.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.08.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024