reklama
Země: Belgie Belgie

Tipy

Zdravím všechny nadšence jako jsem já. Za pár dní vyrážím do Belgie na kole navštívit přátele a jelikož se jedná o mou první "dlouhou" cestu sám, chtěl jsem se zeptat na nějaké tipy. Obzvláště mě zajímá, jak to dělat s brašnama když si člověk potřebuje skočit někam do obchodu? Do těď jsem to dělal tak, že jsem si všechno sundal a vzal to sebou ale teď budu mít plnou 70l trojbrašnu + spoustu dalších drobností okolo, tak to mi přijde trochu nepraktické a spíše i nemožné...
Btw. měl jsem jet s kamarádem, bohužel mu to nevyšlo, není tu někdo, kdo by se chtěl přidat? Vždycky radši jezdím s někým :)

[ Zpět ]
Datum: 06.08.2013
Autor: force
  • Re: Tipy

         

    To je obtížně řešitelné. Zkraje jsem napínal přes brašny ocelové lanko se zámkem - omezí to alespoň náhodné kolemjdoucí, ale už jsem to dlouho neudělal, moc to stejně neochrání, spíš má člověk lepší pocit.

    S těmi brašnami nechanými na kole to prostě musíš risknout.
    Teď jsem byl na zámku v Torgau, leží na frekventované labské cyklotrase. Během toho, co jsem se tam potloukal se tam zastavil bezpočet cyklistů natěžko, kteří zaparkovali na nádvoří a jen popadli foťák a peněženku a šli tu na věž, tu do kaple.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tipy

           

      Toho jsem se bál, že to budu prostě muset risknout no. Je fakt, že pravděpodobnost není vysoká, ale stát se to může a pak když by ukradli stan, spacák nebo něco důležitého tak můžu ten výlet zabalit...

      Každopádně díky za tip s ocelovým lankem, lepší něco než nic :)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2013
      Autor: force
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tipy

         

    Peníze a doklady beru s sebou, a před odchodem od kola se trochu rozhlédnu po okolí a po lidech a vnímám pocit. Na jih, západ a sever od nás jsem měl zatím vždycky pocit, že moje naložené kolo s vozíkem nikoho nezajímá. A bylo to tak. Minulou sobotu v Linci jsem si opřel kolo o provizorní plot a dvě hodiny u něho nebyl. Když jsem se vrátil, plot byl rozebraný a složený k odvozu, kolo nikde. Našel jsem ho opřený o zeď vedle, i s vozíkem. Jezdím tam, kde nejsem pro lidi zdrojem obživy, kde mají nadbytek a nemusí okrádat pocestné. Jenom se usmívají a slušně zdraví (jako první). Belgie je myslím správným směrem, nebál bych se.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tipy

           

      Já projel Bulharsko,5x Rumunsko a teď Balkán, zamknutí kola s brašnama jsem za těch 20 let venku neřešil a doposud se neztratilo nic- jen dám dole GPS a beru sebou doklady+peněženku,důvěra se mi zatím vyplácí- bojím se jen u nás :-(( Ono totiž zamčené cokoliv příp.zloděje spíš přitahuje. Jestliže si do bytu namontuješ bezp. dveře, tak je předpoklad že máš co chránit.......

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2013
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Belgie na lodi a na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 10 dní
29 500 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024