reklama

kotouče

chci si udělat vlastní kotouče, vyřezat laserem ornamenty svoje. dá se to někde koupit nevyřezané nebo jaký materiál použít.
a dá se použít nachromovaný kotouč?

[ Zpět ]
Datum: 05.08.2013
Autor: petr20
  • Re: kotouče

Jen pár otázek, k čemu je to dobré, je to vidět za jízdy, má to nějaký vliv na funkci?
    Nebo to bude jen třeba na výstavu tvého umění?

[ Zpět ]
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

hlavně mě zajímá jestli se dá takový kotouč koupit a ne jestli se to bude někomu líbit

[ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Kdysi jsem někde viděl plné kotouče.

[ Zpět ]
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Zkus se zeptat zde:http://www.goldfren.cz/produkty-goldfren/kola... . Na motorky je dělají podle návrhu běžně a na kolo by to mělo jít také, mají však do pondělí 12.8 dovolenou.

[ Zpět ]
    Autor: Netopirat
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud to dobře chápu, tak si to chce gravírovat sám, takže shání jen ten kotouč. Případně si ho sám i vyřízne, jen vědět z jakého to je materiálu...

[ Zpět ]
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jj to jsem pochopil shodně. Je to otázka jednoho telefonátu do firmy a odpověď by měla být na světě, pokud to nebudou tajit. Co se týká materiálu tak to nebude nic moc zvláštního - něco jako 12060 apod. ( vypálení tvaru, ohřátí, broušení, ohřátí, broušení :-) )

[ Zpět ]
        Datum: 06.08.2013
        Autor: Netopirat

domnivam se ze kotouce jsou nerezove, alespon jsem nikde rezavy kotouc na kole nevidel.

[ Zpět ]
          Datum: 07.08.2013
          Autor: cibi

to je ono , děkuji.

[ Zpět ]
      Datum: 08.08.2013
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

239 cyklistů (25 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017