reklama

vedro a bezpečné nápoje

Ačkoliv jsem z hor a bydlím u lesa kam slunko moc nesahá, takže se mne to až tak netýká, pokud ovšem nemusím mimo svůj brdloh pod brdkem. Dobrá je voda u nás ze studny, kterou vozím všude ssebou a i teplejší je výborná. Nepijte slazené nápoje a pak pivo, lepší je minerálka.

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2013
Autor: lordka
  • Re: vedro a bezpečné nápoje

když si dám pivo,tak určitě bych ho nekazil sladkýma nápojema. Nebudu kazit chu´t piva.

Nicméně řekl bych že pro mě je stejně nejlepší voda z vodovodu,na druhém místě je pivo a pak rum ale ten až v zimě.

[ Zpět ]
    Datum: 28.07.2013
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Voda z vodovodu a pivo to jistí!

[ Zpět ]
      Datum: 29.07.2013
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vodu pijou žáby, pivo starý báby a my pijeme rum.

[ Zpět ]
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jo jo, voda je nejlepší :)
    včera jsem dal 6 litrů čisté vody, k tomu litr a půl zázvorového toniku a černý čaj. a stejně ze mě lilo jak z vola...

dneska už jsem si zašel vedle do lékárny pro Paralen, ptal jsem se, po kolika se to užívá, a lékárnice říkala, že po jednom, maximálně po 2, když jsou velké teploty. A když jsem se zeptal, jestli je velká teplota venku 38, tak se rozesmála. Vůbec nevím proč :-)))
    vzal jsem si zatím jeden, třeba mě to zchladí :)

[ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bacha, aby ti nevyrost na zádech hrb. Dřív se ale začne tvořit třetí ledvina.

[ Zpět ]
      Autor: abernathy

mně na zádech nevyroste, mám ho už ze špeků na břiše :-)))

[ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkušenosti arabských obyvatel pouště pro přežití v horku jsou, pruh látky namočí ve vodě a ovinou okolo hlavy a voda jak se odpařuje tak tu hlavu ochlazuje, možná proto nosí ty turbany a jejich ženy chodí zahalené, aby je slunko nepřehřálo. Ale proč tak činí i v zimě a když je chladno, to nevím, možná jsou na to už tak zvyklí, jak tam mají v té poušti ty hica... :-)

[ Zpět ]

Jo, tohle celkem funguje. Než jsme zateplili (teda v létě vlastně zachladnili) barák a vyměnili okna, tak v ložnici na jih se dalo existovat často jen tak, že jsem tam rozvěsila mokré ručníky a pustila na ně ventilátor.

[ Zpět ]
      Autor: Ifča

jj to je důvod proč mají v arabských zemích ploché střechy a všude rozvěšená mokrá prostěradla, a taky proč se u nás v hrokých dnech kropí silnice, jednak kvůli prachu ale i kvůli snížení teploty. Včera jsem jel za kropícím vozem a bylo mi tak příjemně, pak jsem ho předjel a hned jsem poznal rozdíl :-)

[ Zpět ]

Ocáknul tě, a hned bylo líp, co:-)

[ Zpět ]
          Autor: Joe-CUBE

to taky ale hlavně ta cesta před ním byla mnohem sušší a tak jsem se potom více políval a ani jsem nesundával přilbu, už vím proč jsou ty přilby děravé, aby se tama dala na hlavu stříkat voda :-)

[ Zpět ]

Ano. A také důvod, proč měla feldflaška plstěný obal - aby se mohl nechat nasáknout vodou a ta při odpařování chladila nápoj uvnitř.

[ Zpět ]
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

nejlepši voda+citron+mata!

[ Zpět ]
    Datum: 30.07.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chybí ti tam rum, ale i tak je to dobré. ;-)

[ Zpět ]
      Autor: vokaty

Rum patri zima :-) V zime jasne mnam grog. Jinak zbožnuji fernet citrus,mam doma 4 lahve fernet citrus,mnam :-) Pozor,že nejsem alkoholička! Jen stači 1krat v tydnu nebo občas podle naladu.

[ Zpět ]
        Autor: Arabice

Plnotučný Fernet nebo něco jiného podobného hořkého a bylinného je základní lék a jako takový nesmí v domácnosti chybět a musí být vždycky připraven pomoct :-)

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

135 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017