reklama

vedro a bezpečné nápoje

Ačkoliv jsem z hor a bydlím u lesa kam slunko moc nesahá, takže se mne to až tak netýká, pokud ovšem nemusím mimo svůj brdloh pod brdkem. Dobrá je voda u nás ze studny, kterou vozím všude ssebou a i teplejší je výborná. Nepijte slazené nápoje a pak pivo, lepší je minerálka.

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2013
Autor: lordka
  • Re: vedro a bezpečné nápoje

         

    když si dám pivo,tak určitě bych ho nekazil sladkýma nápojema. Nebudu kazit chu´t piva.

    Nicméně řekl bych že pro mě je stejně nejlepší voda z vodovodu,na druhém místě je pivo a pak rum ale ten až v zimě.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2013
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vedro a bezpečné nápoje

           

      Voda z vodovodu a pivo to jistí!

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2013
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vedro a bezpečné nápoje

             

        Vodu pijou žáby, pivo starý báby a my pijeme rum.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2013
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vedro a bezpečné nápoje

         

    jo jo, voda je nejlepší :)
    včera jsem dal 6 litrů čisté vody, k tomu litr a půl zázvorového toniku a černý čaj. a stejně ze mě lilo jak z vola...

    dneska už jsem si zašel vedle do lékárny pro Paralen, ptal jsem se, po kolika se to užívá, a lékárnice říkala, že po jednom, maximálně po 2, když jsou velké teploty. A když jsem se zeptal, jestli je velká teplota venku 38, tak se rozesmála. Vůbec nevím proč :-)))
    vzal jsem si zatím jeden, třeba mě to zchladí :)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2013
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vedro a bezpečné nápoje

           

      Bacha, aby ti nevyrost na zádech hrb. Dřív se ale začne tvořit třetí ledvina.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2013
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vedro a bezpečné nápoje

             

        mně na zádech nevyroste, mám ho už ze špeků na břiše :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2013
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vedro a bezpečné nápoje

         

    zkušenosti arabských obyvatel pouště pro přežití v horku jsou, pruh látky namočí ve vodě a ovinou okolo hlavy a voda jak se odpařuje tak tu hlavu ochlazuje, možná proto nosí ty turbany a jejich ženy chodí zahalené, aby je slunko nepřehřálo. Ale proč tak činí i v zimě a když je chladno, to nevím, možná jsou na to už tak zvyklí, jak tam mají v té poušti ty hica... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vedro a bezpečné nápoje

           

      Jo, tohle celkem funguje. Než jsme zateplili (teda v létě vlastně zachladnili) barák a vyměnili okna, tak v ložnici na jih se dalo existovat často jen tak, že jsem tam rozvěsila mokré ručníky a pustila na ně ventilátor.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2013
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vedro a bezpečné nápoje

             

        jj to je důvod proč mají v arabských zemích ploché střechy a všude rozvěšená mokrá prostěradla, a taky proč se u nás v hrokých dnech kropí silnice, jednak kvůli prachu ale i kvůli snížení teploty. Včera jsem jel za kropícím vozem a bylo mi tak příjemně, pak jsem ho předjel a hned jsem poznal rozdíl :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vedro a bezpečné nápoje

               

          Ocáknul tě, a hned bylo líp, co:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.07.2013
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vedro a bezpečné nápoje

                 

            to taky ale hlavně ta cesta před ním byla mnohem sušší a tak jsem se potom více políval a ani jsem nesundával přilbu, už vím proč jsou ty přilby děravé, aby se tama dala na hlavu stříkat voda :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2013
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vedro a bezpečné nápoje

               

          Ano. A také důvod, proč měla feldflaška plstěný obal - aby se mohl nechat nasáknout vodou a ta při odpařování chladila nápoj uvnitř.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.07.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vedro a bezpečné nápoje

         

    nejlepši voda+citron+mata!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vedro a bezpečné nápoje

           

      Chybí ti tam rum, ale i tak je to dobré. ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2013
      Autor: vokaty
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vedro a bezpečné nápoje

             

        Rum patri zima :-) V zime jasne mnam grog. Jinak zbožnuji fernet citrus,mam doma 4 lahve fernet citrus,mnam :-) Pozor,že nejsem alkoholička! Jen stači 1krat v tydnu nebo občas podle naladu.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2013
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vedro a bezpečné nápoje

               

          Plnotučný Fernet nebo něco jiného podobného hořkého a bylinného je základní lék a jako takový nesmí v domácnosti chybět a musí být vždycky připraven pomoct :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.07.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024