reklama

26. "cyklojízda z Palmovky"

Termín: 08.08.2013
Místo: Praha,

Zvu Vás na 26. "cyklojízdu" z Palmovky. Sraz je v 18:00 na plácku u Synagogy, na spojnici tramvajových zastávek ve směru do Hloubětína a Kobylis. Odjíždí se v 18:18.
Vzhledem ke krásnému datu po většinu jízdy neopustíme Prahu 8.

(Pro ty, kteří by už náhodou plánovali cestu na zářijovou jízdu…

Datum: 25.07.2013
  • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

         

    Tak co jak to bude s kopcema bude jich hodne jako minule a schody

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

           

      Zatím nemám úplně promyšlenou trasu. Původně jsem myslel, že by se jelo kamsi na jih. Ale když to vyšlo tak krásně na 8.8., tak proč nepřidat ještě jednu osmičku.
      Jinak o to, že by tam byly nějaké extra kopce, se bát nemusíš. Nic vyloženě strašlivého tam nebude. Rozhodně nic, co by nešlo vyjet na starém pětirychlostním favoritu.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

           

      Jeden dlouhý kopec bude, ale nic, co bys s volantem nezvládl. Do kopce pod Havránkou lidi tahat nebudu, nehledě na to, že i kdybych náhodou chtěl, tak mi jej nejspíš zavřou.
      Ještě se rozhodnu, zda se bude stoupat Bohnickým údolím, nebo přes Trojskou, ale oba jsou to celkem příjemné kopce.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

         

    to umíráš či co?Zrovna dnes jsem s tebou chtěl jet s kámošem:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Autor: martinek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

           

      Můj zdravotní stav mi nedovoluje jízdu na kole. To jsi tak hloupý, abys to pochopil.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 09.08.2013
        Autor: radka
      • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

             

        Nikdo hloupý není jen jsem se ptal co ti je diagnoza

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2013
        Autor: martinek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 26. "cyklojízda z Palmovky"

               

          To není tvoje věc.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Trasa

         

    http://www.bikemap.net/cs/route/2306515-26...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2013
    Autor: mportes
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024