reklama
Země: Německo Německo

Kterým směrem po Labské cyklostezce

Chystáme se letos natěžko na Labskou cyklostezku do Německa. Automaticky jsme mysleli, že pojedeme směrem k moři, ale známý nás varoval, že od moře vanou často větry, takže je lepší jet proti proudu. Máte, prosím, nějaké zkušenosti s tímto živlem? Jak si myslíte, že je lepší jet?
Děkuji za radu.

[ Zpět ]
Datum: 24.07.2013
Autor: hanap
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Tak zkus tam i zpátky a můžeš to pak porovnat co bylo lepši :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    A můžeš zkusit zapátrat i v diskusích, už to tu bylo taky na programu.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Labskou od Vrchlabí k prameni. Tam je vcelku jedno odkud fouká.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Z Prahy Ti jede přímý vlak i pro kola do Hamburgru, lístky za koruny. Potom už cestou zpátky jen utrácíš eura. Seš-li měkej, vydáš dost za kempy, pokud je objevíš, jinak penziony, a Němci Tě ubytují snad všichni. Se snídaní. My jsme spali vždycky nadivoko. Nemělo by se, je to skoro pořád rezervace, ale až na ty komáry to jde. Takže - proti proudu, kam dojedeš, odtud koupíš lístek zpátky. Do Prahy je to s kufrováním skoro tisícovka. Po těch povodních to ale bude ještě dost zajímavé. Hezkou cestu.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Já už si tedy netroufám jakékoliv směry doporučovat od té doby, co podle naší rady známí jeli Odra-Nisa od moře a nadávali, že jim neustále foukalo proti, ale letos jsme Labskou jeli s dětmi, směrem z Hamburku do Čech a 14 dní jsme měli vítr do zad (leckdy i poměrně silný) - to jsem ještě nezažila :) Ono na tom faktu, že v Evropě převládá západní proudění asi fakt něco bude. Lidí, co jeli proti (tj. po proudu) mi bylo docela líto.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Já vždycky raději jedu směrem k domovu, takže bych jela od moře.
    Nebaví mě podovolenkové návraty, kdy se už člověk těší domů na svou postel a vanu. Raději si tu cestu odbydu na začátku a pak šlapu zpět.

    Vítr neřeším - podle mých zkušeností fouká vždycky proti :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

           

      Já zase ten vlak mám jako jasný konec dovolené. Jinak bych se snad ani domů nevracel. Loni jsem ještě pár nocí po dovolené spal ve stanu než jsem se smířil s tím, že fakt musím pod střechu.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kterým směrem po Labské cyklostezce

         

    Děkuji za Vašěe reakce. Ještě uvidíme. Dám pak vědět, jak to dopadlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2013
    Autor: hanap
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024