reklama

Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

Jelikož annocují vlnu veder, tak mě napadlo, jestli byste se nekdo nepřidal na pátek sobota neděle na vodu.
Chtěl bych dát Vltavu (žádnou jinou řeku jsem pořádně nejel:) )
Něco jako z Rožmberka do Boršova na pohodu. Spíše taková kalící akce. Pro případné vyděšené matky s detmi klidně na raftu...
Par fotek z veder 2006 :)

[ Zpět ]
Datum: 23.07.2013
Autor: Meduza
  • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

         

    S tebou a klidná voda?!?
    To snad patří do ftipů, ne?!?

    Navíc z Rožumberka, který je snad zakletý - tak nějak jsme se tu vždycky při sjíždění Vltavy šíleně vožrali :o)))
    A co vím z vyprávění různých známých, tak v tomto kempu dopadli stejně :o)))

    Tak si to na té přecpané Vltavě užij...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

         

    Postřeh z minulého týdne, kdy jsme na kolech jezdili i podél horní teplé Vltavy (Lenora, Soumarák, Pěkná...): horní Vltava byla prakticky prázdná, viděli jsme jen několik kanoí - tak nevím, jestli není nějaký přísnější zákaz pro horní tok.
    Jinak ať vám to vyjde, já du na kolo, na sobotu mám v plánu dlouhou silničku - den, kdy nejsem na kole jako kdybych nežil :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

         

    Jo, někam se chystám o víkendu s Matýskem. Ale protože jsem vyděšenj otec, tak ne na Vltavu, ne na raft a rozhodně ne na kalící akci, na to jsem já starej a Mates mladej. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2013
    Autor: vokaty
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

           

      Jeli jsme o víkendu Bílinu. Úsek Bilin - Türmitz je hezký, ale je to jen na den. Ale není to tak špatné- z Prahy jede v půl osmé přímý šnelcuk a za necelé dvě hodiny jsi u flusu. Z Aussigu to jede každou chvíli. Ideální na axi s cepelínem. Lze podniknout fakultativní ausflug na Bořeň nebo do Stadic. Waserovky je ve flusu dost a lidi žádný. Voda teče, ZWC je minimum docela často lze potkat WW1. Hospody se nějaké najdou, ale spoléhat se na ně moc nedá.

      My měli na víkend půjčené dvoje troky od nějakého chlapíka z Aussigu, ale nevím jestli by byl ochoten jet i jen kvůli jednomu dni s jedněma trokama. Nám je dovezl do Brucku.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

             

        Cepelín mám svůj, díky za tip.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2013
        Autor: vokaty
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

               

          Ono je to zajímavé i z Mostu, takové industriální (nijak to nesmrdí, voda nevypadá nějak extrémně špatně a také to tam teče), ale moc se nedá zastavovat a děti si industriál asi moc neužijou. Navíc je tam po povodních hodně bordelu. Pak to už docela vyjde na dva dny, případně se dá po dojezdu v Ústí vyrazit na Střekov. Také se dá doplout i do Labe, případně po něm druhý den pokračovat (docela to teče a kaňon není ošklivý, dá se v tom plavat), ale za Trmicema je potřeba absolvovat čtyřkilometrový ultrahnus. Kdybych jel na dva dny, zejména s cepelínem který se dobře balí, tak bych jeden den dal Bílinu a na neděli popojel třeba na Kamenici nebo Ohři podle vody.

          Bílina má vodu celý rok, díky tomu že do ní ústí Podkrušnohorský napaječ (ten bych chtěl někdy splout, prý to je zakázané, ale na to sere Bílý tesák).

          Ty máš vlastní cepelín? Já né. Jsou věci které bys na sebe raději práskat neměl ;-).

          [ Zpět ]
          Datum: 23.07.2013
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Což si dat takhle vodu na tři dny tento víkend?

         

    Dneska jsme v Českém Krumlově pozorovali vodáky a "takyvodáky". Těch "takyvodáků" bylo s podivem celkem dost. Poznali se hlavně podle toho, že drželi pádla jako hrábě a místo pádlování spíš pádlem ohrožovali sami sebe.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2013
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

571 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024