reklama

Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

Ahojte,

nechce sa niekto pridať na cyklotúru od 5 augusta na cca 2 - 3 týždne ? My sme 2ja chlapci a 1 dievča, na cyklotúry chodievame každý rok. Plán je odviezť sa vlakom z Bratislavy do Belehradu a odtiaľ vlakom do Skopje. Tu by sme začali, prešli Macedonskom cez Albánsko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Bosnu, Srbsko naspäť do Belehradu v Srbsku (plánujeme kúpiť spiatočný vlak z Belehradu). Trasa cca: http://goo.gl/maps/GQhBC - vyberať budeme kľudnejšie úseky. Plán je bicyklovať cca 100 km denne naťažko, spanie v stanoch v kempoch resp. v divočine, jedenie v obchodoch a varenie na variči. Po ceste sa zastavovať v pekných mestách, pamiatkach a nehnať sa nikde.

Ak by sa niekto chcel pridať, čím skôr mi napíšte na vigas.miroslav@gmail.com

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2013
Autor: armind
  • Re: Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

minulý týden jsem se vrátil právě z Balkánu. Trasu jsem měl jinou (viz: http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=bi...
    ale problémy s noclehem byly v makedonii, albánsku,č.hoře, bosně i herc.- kempy chybí, terén není pro stanování vhodný a navíc je každý pozemek ohrazený- ve vnitrozemí. u moře problém nebude

[ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Vodácká Albánie

(CK Kudrna)
18.05.2018, 10 dní
11 800 Kč
vodácké Autobusem

Černá Hora na kole

(CK Cyklotur)
25.05.2018, 10 dní
12 440 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: jízda do Hamburku

Hledám: jízda do Hamburku
16.12.2017
Ahoj, hledám na červen 2018 pozitivního človíčka co by se mnou jel na kole do Hamburku, budu si brát 14 dní dovču…

Hledám: Kamarádku

15.12.2017
Máš ráda kolo,přírodu třeba i v drsnějších podmínkách severu? Pak Tě zvu..

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

109 cyklistů (4 přihlášení)

Polsko 2014 - 1.část

Nějak to přepisování zážitků z cest nestíhám. No, aspoň že stíháme ty cesty...Když jsme se v roce 2013…
Santi | 16.12.2017

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017