reklama

Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

Ahojte,

nechce sa niekto pridať na cyklotúru od 5 augusta na cca 2 - 3 týždne ? My sme 2ja chlapci a 1 dievča, na cyklotúry chodievame každý rok. Plán je odviezť sa vlakom z Bratislavy do Belehradu a odtiaľ vlakom do Skopje. Tu by sme začali, prešli Macedonskom cez Albánsko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Bosnu, Srbsko naspäť do Belehradu v Srbsku (plánujeme kúpiť spiatočný vlak z Belehradu). Trasa cca: http://goo.gl/maps/GQhBC - vyberať budeme kľudnejšie úseky. Plán je bicyklovať cca 100 km denne naťažko, spanie v stanoch v kempoch resp. v divočine, jedenie v obchodoch a varenie na variči. Po ceste sa zastavovať v pekných mestách, pamiatkach a nehnať sa nikde.

Ak by sa niekto chcel pridať, čím skôr mi napíšte na vigas.miroslav@gmail.com

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2013
Autor: armind
  • Re: Cykloparťák/čka na Balkán od 5. augusta na 2 - 3 týždne

minulý týden jsem se vrátil právě z Balkánu. Trasu jsem měl jinou (viz: http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=bi...
    ale problémy s noclehem byly v makedonii, albánsku,č.hoře, bosně i herc.- kempy chybí, terén není pro stanování vhodný a navíc je každý pozemek ohrazený- ve vnitrozemí. u moře problém nebude

[ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

V Albánii nejsou lvi

Jan Vlasák
První český cykloprůvodce po Albánii
S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů Autora této novinky není třeba příliš představovat. Honza Vlasák je šoumen. Na besedách a…
279 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Černá Hora na kole

(CK Extrem Tour)
28.07.2017, 10 dní
12 990 Kč
cyklistický Autobusem

Za krajany do srbského Banátu

(Tomáš Hudolín, CK Kudrna)
04.08.2017, 10 dní
8 700 Kč
cyklistický Autobusem

Černá Hora na kole

(CK Kudrna)
09.08.2017, 12 dní
10 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
dnes
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

dnes
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (21 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017