reklama

KMX - dobrá volba

Zdarec vyzkoušel už někdo z Vás trike KMX? www.kmxkarts.cz

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2013
Autor: Maco555
  • Re: KMX - dobrá volba

         

    Na některé jsem se kdysi svezl krátce na test parkuru na Spezi.

    Poznatky jsou takovéto:
    Bržděné zadní kolo je na tadpole říkolkách nebezpečné vždy, ale málo zatížené a bržděné kotoučovkou jako to měla tahle je prostě smrtící. Vyklopila mě než jsem stihnul zjistit, že levá páka není na levé přední ale na zadní kolo.
    Malé zatížení na zadní kolo umožňuje dělat zábavné blbosti na téměř každém povrchu, ale z praktického hlediska je to spíš nepříjemnost.
    Řízení je spíš ostré až divoké, opět vhodné na blbnutí, ne na praktické ježdění někam daleko.
    Sedlo totéž: fajn pro krátké řádění, při dlouhé jízdě bych se bál o pohodlí.

    Bude záležet na konkrétním modelu, některé věci můžou být jinak než na té co jsem zkoušel. Ale celkově mi KMX přijde jako velice dobrá hračka na blbnutí mimo asfalt v terénních verzích a spíš mizerná divoká potvora v silničních verzích, na dlouhé jěždění mi vhodná nepřišla žádná z nich.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2013
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: KMX - dobrá volba

           

      ...to snad ne, ze by dalsi smejd?:-()

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2013
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: KMX - dobrá volba

         

    Hernajs, koukam Roznov, ted jsem tam byl na dovolene, skoda, ze jsem si to nezajel vyzkouset. No tak vyzkousim pristi rok,docela me to zajima.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2013
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: KMX - dobrá volba

           

      Tak měl jsem tornado a hned jsem prodal.Provedení malé tlačí sedadlo,ale ty komponenty hrůza.
      Nebrat jsou lepší Trike jako Azub Grenspeed atd..

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2013
      Autor: Alban
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: KMX - dobrá volba

             

        Co mas na mysli tim "ty komponenty hruza".Co jako je s nimi?

        [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2013
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: KMX - dobrá volba

               

          Přehazka obyčejná brzdy tuším byly Tektra plastová kola atd..
          Prostě to bylo taková hračka.Při delším brždění se kotouče zvlnily no nevím no měl jsem Tornado a už bych to doma nechtěl.
          Za tu cenu raději 100 krát lepší koupit dělanou a třeba od Polloka.A máš to na pořádnjch nábojích brzdy bubnové a velká kola.
          Ale to můj názor nevím co od toho čekáš a jet s tím 20 km tak mám po zádech.
          Tohle je přesnej link na bejvalou KMX Tornado
          http://www.sportmen.cz/Slapkara-KMX-Tornado/d5309/

          A navíc ta cena :-(

          [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2013
          Autor: Alban
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: KMX - dobrá volba

                 

            Co jsem na tom seděl a prohlížel to na Spezi tak ta cena celkem odpovídá tomu, co to je. U lehokol všeho druhu platí, že za peníze podobné masově vyráběným věcem je udělat nejde, takže ani se sebelevnějšími díly to nebude levnější než tohle. Bohužel to pak budí dojem, že s takovými díly je ta cena neslučitelná. Proto ostatě většina lehokol začíná někde kolem pětatřiceti tisíc, kde můžou mít třikrát dražší díly za o třetinu vyšší peníze.
            To sezení jsem zkoušel pár minut, ale i tak jsem měl podobný dojem jako popisuješ. Jet s tím někam bych nechtěl. Na to to asi ani není myšlené.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2013
            Autor: Jirka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

536 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024