reklama

Reparát - 8. A pak...

„Ještě jedno veliko može?"„Da molim, hvala, Niko..."Koukám na orosenou sklenici alsaského piva 1664 v pařížské hospodě La Plage, kde se odjakživa mluví srbsky, a nějak se tím neumím srovnat. Jsem tu, dojel jsem, živ a zdráv a měl bych být šťastný, ale zatím to nějak nedokážu. Všechno to proběhlo…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.07.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Reparát - 8. A pak...

         

    Porad zbyva otazka, jestli bys to pristi rok nedorazal dat za dva dny...
    http://www.troytec.de/PRODUCTS/TIME-TRIAL,158,0...
    http://www.troytec.de/PRODUCTS/Revolution-LR-FS...
    http://www.troytec.de/PRODUCTS/REVOLUTION-HR-FS...

    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2013
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Reparát - 8. A pak...

           

      S Honzou jsme to jeli 6 dní, ale to jsme očumovali památky, půl dne jezdili po bojištích ve Verdunu, museli jsme ject o dost rychleji.

      Já furt jen jel, s půl hodinou na kebab, jinak fakt furt v sedle a 8 dní. Dokázal bych asi tĕch 6, kdyby nelilo a nezakufroval jsem ve Vogézách.

      Prostĕ jedu jak s hnojem, pozoruji to i doma, skoro všichni mĕ předjíždĕjí. Makám na tom, abych se zrychlil, ale chce to čas. Cíl je velký a daleko, musím zvládat 180 dennĕ, jinak to nestihnu. Je to reálné, ale bude to chvilku bolet.

      Na Paříž jsem toho táhnul zbytečnĕ moc, stan a celé to ubytování dost váží. Když to nechám doma, a i polovinu hadrů, protože v hotelu to vždycky nĕjak přeperu, povezu vlastnĕ jen náhradní díly, tak bych si mohl pomoci.

      Prostĕ místo 12,5 km/h se potřebuju dostat na 15 km/h, ten rozdíl za 12 hodin jízdy je už znát.

      Ale suď mĕ shovívavĕ, od svých 26 let do loňska jsem prakticky nejezdil, a je mi 54. Potřebuju trochu dýl na rozhoupání dĕdka.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Reparát - 8. A pak...

             

        Moc se nepodceňuj:-)). Jseš dobrej a gratuluji ti k té cestě.
        Osobně bych taky asi pár těch krámů nechala doma. Spíš teda v mém případě tu techniku, ale každej jsme jinej.
        A spěchat nepotřebuješ. 12,5 nebo 15 km/h. Na to se tě svatej Petr ptát nebude. To není důležité:-))
        Tak ať ti to šlape. Pomalu nebo rychle, ale jistě:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Reparát - 8. A pak...

               

          Lanno, té techniky bylo málo.
          Tablet a telefon. Tablet je mapa, velmi slušná, zároveň spojení na net, a bookování hotelů, když vidíš reálný dojezd se vyplatí.

          Cesta na cíl je jiná než toulání, každá malá chyba znamená, že dojíždíš za tmy, a to je pro mĕ nejhorší humus.

          Zbytečných krámů jsem vezl málo, teda kromĕ ubytování, vlastnĕ jen zbytečnĕ moc spodního prádla a pak celý letní dres, šortky a tak, ale kdo mohl tušit, že bude furt lejt.

          Za rok jedu na Andorru, víc než 16 dní nedostanu, tak to bude fofr. Prostĕ žádný okounĕní kolem kanálu, budu muset alespoň na tĕch rovinách být o dost svižnĕjší.

          Půjde to, zkoušel jsem tu Plzeň, mám 14,5 km/h a to mám na to ještĕ rok. Cíl musí být dost velký ale dosažitelný.

          Nevím proč jsem takovej, ale prostĕ já se musím furt o nĕco rvát, a takhle na tom kole, je nejmíň nevinných obĕtí, teda kromĕ Soni.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Reparát - 8. A pak...

                 

            No vidíš, jak jsme každej jinej a každej tak trochu praštěnej:-))
            Já zas víc těch spoďárků a víc okounění:-))
            Ale to je právě na tom světě to nejzábavnější, jak je pestrej.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.07.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Reparát - 8. A pak...

                   

              No jo,
              čas okounĕní mám za sebou, jak to prasklo, cestoval jsem jako magor, všechno chtĕl vidĕt a potom, vlastnĕ není to tak dävno, bral jsem svoji velkou dceru autem do Španĕl, zatímco malá s madam lítali, a my jsme si tak šmejdili Francií.

              Taky když už musím na Ostrov, vždycky si nĕco nového zkouknu, když už mĕ teda proplácejí ten cesťàk :-)

              Takže, když mi tuhle nĕkdo moudře říkal, jakou chybu jsem udĕlal, že jsem objel Nancy, že mají krásné námĕstí, povĕdĕl jsem mu, že víc než námĕstí je Secesní škola a museum místní umĕlecké školy, tam až příštĕ pojede kolem, se zajde podívat :-)

              Prostĕ beru to jako cestu na cíl, ne cestu za poznáním.
              Do Monetovi zahrady v Giverny radĕji z klimatizovaného auta, bez strachu, že mĕ nĕkdo očeše z kola moje žluťoučké Ortlieby.
              Mám tu kliku, že jsem se pracovnĕ nacestoval fest, a touhu vidĕt co nejvíce "starého kamení" v dostupném okolí ukojil, a místa nedostupná, si nechávám "na pak". Ale kolmo to nepůjde :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 02.07.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Reparát - 8. A pak...

             

        "Jste pane na sebe moc náročný" zněla věta kardiologa poté co jsem mu v mých 50 létech řekl že jezdím ná výlet na kole tak 120-160km za den (podotýkám že bez motoru). "A kolik bych tedy pane doktore měl jezdit?" "tak do 50km by mělo stačit", "jo to ujedu za 3-4h a co budu dělat po zbytek dne?" "Odpočívat". Tak nějak probíhala konverzace s lékařem v Třinci po operaci stentů. Možná že kdybych se tím řídil tak bych už něžil a nebo byl na tom lépe?
        Tak že Jindro pozor už nejsi "Jura" a pokud tě nic nehoní rozhodně nespěchej.
        Rekordy nechejme mladým. Důležité je dojet tam kam chceme, vedlejší je za jak dlouho tam dojedeme.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2013
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Reparát - 8. A pak...

               

          Bohužel k mé velké lítosti je to kam chceme omezemo i tím, za jak dlouho tam budeme. :(

          [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Reparát - 8. A pak...

                 

            Je to tak, tedy zatím.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.07.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Reparát - 8. A pak...

         

    Hodně dobrý, gratuluju. Dosažený cíl je najednou trochu smutný, proto že už vlastně není...
    A máš skvělou ženu.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Reparát - 8. A pak...

           

      Ano, máš pravdu.
      V obém.

      Cíl má náboj jen do jeho zdolání, zatímco moje madam má náboj, který zdolat nelze.

      Zítra máme výročí, 23 let, kdybych byl básník jsko Ty, napíši sonet, ale protože jsem buran, oslavím to tím, že přijdu domů dřív a míň nalitej :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Reparát - 8. A pak...

             

        dobrý způsob oslavy výročí svatby je vylézt na nějaký kopec, to zajistí, že dosáhnete vrcholu současně :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.07.2013
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Reparát - 8. A pak...

               

          Dobrý typ, jdu na to :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 05.07.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Reparát - 8. A pak...

                 

            Zas to ale s tím krpálem nepřežeň, aby ti manželka nahlas nevrcholila celou druhou půlku cesty...

            [ Zpět ]
            Datum: 05.07.2013
            Autor: ronda
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024