reklama
Země: Francie Francie, Švýcarsko Švýcarsko

Kolem Ženevského jezera

Máte někdo projetou francouzkou jižní trasu podle Ženevského jezera.
Zajímalo by mě, zda je lepší a hezčí jet ze Ženavy po jižní nebo severní straně. Lákalo by mě jet spíše podle jižní strany jezera, ale moc informací o této trase nemám. Za prohlídku prý stojí městečko Yvoire.
Dejte prosím nějaké info.
Díky

[ Zpět ]
Datum: 01.07.2013
Autor: milos26
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
30.06.2017, 10 dní
18 490 Kč 14 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Okolo Bodamského jezera – kemp

(CK Kudrna)
30.06.2017, 6 dní
6 900 Kč
cyklistický Autobusem

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
30.06.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

včera
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

127 cyklistů (4 přihlášení)

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | včera

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017