Velký test elektrokol – A2B Hybrid

Masivní městský suverén se svým zařazením pohybuje na rozhraní mezi elektrokolem a elektromopedem. Síla elektromotoru a rychlost ho ještě řadí mezi elektrokola, tento výkonný německý pracant je skvělým pomocníkem do kopcovitého města.

Datum: 01.07.2013
Autor: Redakce
  • Výlet do historie..

Zdravím autora "Redakce". Mám doma jedno elektrokolo z roku 2007 a nabízím ho do redakčního testu. Myslím, že to bude mít stejně praktický smysl, jako všechny již provedené "recenze" ve kterých "kola dopadla více než dobře"... ach jo..

[ Zpět ]
    Datum: 02.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velký test elektrokol – A2B Hybrid

Už jsem to ani nečetl, abych se něco takového nedozvěděl...

[ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://richardlofthousecc.blogspot.cz/2013/05...

tenle test je k tomu více kritický, velká váha, obtížná manipulace, na tu cenu hodně ošizené osazení atd...

[ Zpět ]
    Autor: újezďák

Souhlasím. Pokud kolo jede, tak to ještě jde, ale zastavování a rozjíždění je hrůza. Vysoká hmotnost, těžiště vysoko kvůli baterii nad kolem. Jezdil jsme v kopcovitém městě i za městem, dali jsme 65 km s dobíjením v hospodě u kafe.
      Pro mne tohle rozhodně ne, ani do města ani na vyjížďky.

[ Zpět ]
      Datum: 18.07.2013
      Autor: Dusi
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

27.03.2017
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (6 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017