reklama

Možná poradím

Zdravím všechny,
1)nedávno jsem tu měl problém s přeskakováním řetězu po jeho výměně.Problém bylv tom,že jsem ho naspojkoval tak blbě,že jsem nýtovačem poškodil jeden článek,velmi nepatrně,ale poškodil a stačilo to,aby řetěz "krásně" přeskakoval.Vyměnil jsem ten článek a je to dobrý.Nejsou asi všichni takový leváci jako já,ale stane se.
2)druhý problém byl v občasném rupnutí při šlapání.Nevěděl jsem,jestli je to ve středu pro kliky nebo v zadním náboji.Nakonec jsem to nechal rozebrat a jedna ze tří pružinek pro "cvrčka" v náboji byla totálně zdemolovaná.U Campy jsem to objednal (u Šírera,za 3 dny jsem to měl doma),nechal vyměnit a je to OK.
Takže pokud budete mít podobné problémy,možná to bude tohle.

[ Zpět ]
Datum: 22.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Karlos ([email protected]))
  • Re: Možná poradím

         

    Nemůžeme být všichní šikovní, že? :-))
    Když jsem poprvně nýtoval řetěz HG 50, prošlo to dobře. Ale potřeboval jsem ho vyndat a tak jsem ho roznýtoval. Po zpětném nanýtování, jsem řetěz asi po 100 Km "přetrhl".
    Po ohledání místa činu, jsem zjistil, že při roznýtování se ztrhl konec čepu (řetězy HG 50 mají přeci jenom tvrdší čepy a na konci nepatrně rozpertlované) a po zpětném nanýtování se na něm neudržel článek.
    Když se čep malinko nalisuje víc na tu strženou stranu, řetěz drží, ale stejně od té doby raději používám spojovací čepy, o kterých jsem do té doby neměl potuchy, že existují.
    Chybami se člověk učí. :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2005
    Autor: Bejbís
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024