reklama
Země: Česko Česko

Na těžko z Břeclavi do Aše..

Hledám nekoho z okolí Brna kdo by jel Trasu Břeclav - Aš a zase spátky..Klidne ho přiberu po ceste..Trasa by vedla podél hranic (přibližne)..

[ Zpět ]
Datum: 03.06.2013
Autor: Kat1
  • Re: Na těžko z Břeclavi do Aše..

Tak jo, kdy jedem? :-)
    Zatím mám projetý úsek z Břeclavi do Vyššího Brodu. Letos se chystám pokračovat dál. Ale mám jen týden od 29.7. do 4.8. Tak uvidím, kam postoupím.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bylo by to od 15.7.2013..Jedu za každeho počasi..

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to nemůžu. Smůla.
        Možná snad od 20., ale to je s ? Ale jsem z BV.

[ Zpět ]

Tak já se přizpůsobitm ..Můžeme se zatím dohodnout na toho 29.7...Já v Bv pracuju..Když tak sa můžeme pak někde sejít a probrat to..

[ Zpět ]

Tohle by mě lákalo, jen zařiď, ať nemusím v tom termínu do práce a jedu hned... :-)

[ Zpět ]
    Datum: 11.06.2013
    Autor: marrier
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

151 cyklistů (13 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017