reklama
Země: Ukrajina Ukrajina

Na Ukrajině po Ukrajině

Co říkáte na tohle? Vypadá to, že se Ukrajiny dostanou opět do módy. :) https://www.facebook.com/naukrajinepoukrajine

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2013
Autor: martin007
  • Re: Na Ukrajině po Ukrajině

perfektní...

[ Zpět ]
    Datum: 21.05.2013
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Ukrajina na kole

(CK Nomád)
22.07.2017, 9 dní
7 790 Kč
cyklistický Autobusem

Podkarpatské bicyklování

(David Barták, CK Kudrna)
25.08.2017, 9 dní
7 500 Kč
cyklistický Autobusem

Podkarpatské toulání

(CK Kudrna)
25.08.2017, 9 dní
8 300 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
včera
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (4 přihlášení)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017