reklama

Na kole na Rhodos

Zdravím,

v létě s kamarádem plánujeme jet na Rhodos na kole, předběžný plán cesty je dojet po Dunajské cyklostezce skoro k černému moři, pak to vzít přes Bulharsko, Istanbul do Marmarisu zde se nalodíme na trajket na Rhodos. Zde pobudeme pár dní a pak trajektem to Pireusu přejedem do Patrasu a odtud trajektem do Benátek a do Salzburgu po Alpe Adria radweg a pak zase po Dunajské cyklostezce do Vídně a domů.

Má někdo zkušenosti s cyklostezkou z Budapešti k Černému moři? Případně kde bych sehnal nějakou mapu. Zkoušel jsem na googlu a nejlíp se mi jeví Amazon, ale jestli má někdo lepší odkaz sem s ním =)

Dále jak je to s trajektama, s kolama, rezervací atd.

[ Zpět ]
Datum: 30.04.2013
Autor: Kakolukian
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Solná komora na kole

(CK Vlha)
19.08.2017, 5 dní
7 400 Kč
cyklistický Autobusem

Solná komora „nejen“ s cvičením jógy

(CK Vlha)
23.08.2017, 5 dní
7 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Národní park Hohe Tauern

(CK Kudrna)
23.08.2017, 5 dní
4 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (23 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017