Na kole na Rhodos

Zdravím,

v létě s kamarádem plánujeme jet na Rhodos na kole, předběžný plán cesty je dojet po Dunajské cyklostezce skoro k černému moři, pak to vzít přes Bulharsko, Istanbul do Marmarisu zde se nalodíme na trajket na Rhodos. Zde pobudeme pár dní a pak trajektem to Pireusu přejedem do Patrasu a odtud trajektem do Benátek a do Salzburgu po Alpe Adria radweg a pak zase po Dunajské cyklostezce do Vídně a domů.

Má někdo zkušenosti s cyklostezkou z Budapešti k Černému moři? Případně kde bych sehnal nějakou mapu. Zkoušel jsem na googlu a nejlíp se mi jeví Amazon, ale jestli má někdo lepší odkaz sem s ním =)

Dále jak je to s trajektama, s kolama, rezervací atd.

[ Zpět ]
Datum: 30.04.2013
Autor: Kakolukian
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky II. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Rumunským rájem a moldavským peklem do neuznaného Podněstří
Jaké to je cestovat s malými dětmi po východní Evropě? Pít vodu ze studní, ochutnávat kvas, nocovat nadivoko a ráno ze stanu koukat na …
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Olympijský běh na lyžích

(CK Kudrna)
15.03.2017, 5 dní
5 900 Kč
zimní Autobusem

Enžská cyklostezka

(CK Rubikon)
29.04.2017, 4 dny
6 000 Kč
cyklistický Autobusem

Bodamské jezero na kole

(CK Rubikon)
04.05.2017, 5 dní
9 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (22 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017