reklama

Na kole do Koločavy (2)

Zjišťuji důležitou skutečnost, ve vesnických „magazinech" se nedá koupit žádná masová konzerva, „nemáme, to by nikdo nekupoval, maso má každý svoje".., říká prodavačka. Kupujeme alespoň rybičky olejovky. O čerstvou zeleninu z trhu není nouze.
Nehrovest je vesnice pod poloninou Piškoňa s obchodem,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 26.04.2013
Autor: pavelv
  • Re: Na kole do Koločavy (2)

         

    Pěkné počtení, ráda jsem si početla o cestě po Podkarpatské Rusi, děkuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2013
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole do Koločavy (2)

           

      Moc děkuju za podporu článečku. Jsem v úctě!

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2013
      Autor: pavelv
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole do Koločavy (2)

             

        Tak sama občas napíši nějaký blog (teď zrovna se tu možná brzy jeden objeví ;-) a je mi líto, že se pod ním nediskutuje - jo, plkat o blbostech, to by lidem šlo :-)
        A čtení o cestě po Ukrajině se mi opravdu moc líbilo, vtipné a milé povídání plné vynikajících postřehů - které jsem tam (jako na Ukrajině) třeba také zaznamenala, nicméně bych to tak nepopsala.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2013
        Autor: Peggy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na kole do Koločavy (2)

               

          Jsem rád za tvůj názor, zvláště proto, že tvoje články znám, čtu je a líbí se mi. Cestopisy z blogů, časopisů nebo knížek mě často inspirují při plánování cest jak minulých, tak těch co chci ještě uskutečnit. Svými pokusy o zachycení našich cest, příběhů a historek se tak snažím „splácet svůj dluh“ vůči jiným poutníkům.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2013
          Autor: pavelv
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Na kole do Koločavy (2)

                 

            Posílám odkaz na povídání o Ukrajině, jak jsme jí projížděli v roce 2001. Uvidíš sám, kolik moc se toho změnilo :-)
            Skoro nic :-)))
            Tedy kromě nutnosti víza a přítomnosti, resp. nepřítomnosti mobilního signálu.
            Jen omluv kvalitu webu a fotek, je to dělané v roce 2001 ... a tenkrát se to prostě dělalo takto, nějaké fotogalerie jsme neuměli....
            http://web.quick.cz/tdc2001/

            [ Zpět ]
            Datum: 30.04.2013
            Autor: Peggy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Na kole do Koločavy (2)

                   

              Pěkné čtení a hlavně zajímavé srovnání cestování po zakarpatské oblasti v roce 2001 a 2012. Jsi šikovná vypravěčka příběhů. Tvé postřehy ze života místních obyvatel tehdy a moje poznatky z dneška, jsou mnohdy stejné. Dnes je tam více draho a i ta „globalizace horaly v mnohém dohnala“, ale pořád je to kout v Evropě, kam oplatí se podívat a odpočinout si od naší uspěchané doby.Ale proto asi zrovna vy máte rádi ten "divoký" Balkán, není to tak?

              [ Zpět ]
              Datum: 30.04.2013
              Autor: pavelv
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole do Koločavy (2)

         

    nejen,že se to pěkně čte,ale je to i tak inspirující....paráda a díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2013
    Autor: taole
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole do Koločavy (2)

           

      Moc děkuju za reakci na článek. Zejména když je mé vyprávění pro čtenáře inspirací, jsem spokojený psavec. Jak říká můj oblíbený autor Honza Vlasák, ..“všichni teď píší jen něco projedou“.. Tak to své psaní trošku považuji za troufalost a vždy mě potěší reakce na článek. Jsem v úctě!

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2013
      Autor: pavelv
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024