reklama

Poraďte jaké kolo si vybrat

Zdravím zkušené cyklisty,
rozhoduji se mezi Giant Revel LTD 1 2012 a Schwinn Mesa Comp 2012. Jsem rekreační jezdec jak silnice tak terén a v min. jsem měla Schwinn a byla jsem spokojená. Chtěla jsem kolo okolo 11 tis,což bych se vešla a nevím zda mám zbytečně připláce u Giantu. Ročně najezdím tak 3000 km, ale ráda bych více.
dík moc za rady

B

[ Zpět ]
Datum: 21.04.2013
Autor: Blanche1
  • Re: Poraďte jaké kolo si vybrat

         

    No nechci porovnávat, ale obecně když jsem s nějakou značkou spokojenej tak to minimálně beru něco jako 75 procent + bodů při rozhodnutí do čeho jít příště, když je v širším výběru :)

    Navíc s dodávkou Giant jsem se na kole ve čtvrtek přetlačoval v Divadelní ulici ....

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte jaké kolo si vybrat

           

      Líbí se mi jak je Giant vybaven, otázka je jestli to ve výsledku poznám. :-) takž to vypadá, že rozhodující asi bude zkušenost a cena.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2013
      Autor: Blanche1
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte jaké kolo si vybrat

         

    Na těch kolech je srovnatelná asi jen ta vidlice (laciné péro). Giant má v téhle cenovce nadbytečně desetikvalt vzadu, ale je to trend. Jinak použitelné osazení Deore.
    Schwin je asi dobré na občasný výlet nebo nenáročné pojíždění. Pro 3 a více tis.km ročně, občas terén bych se už obával poruchovosti a o celkovou výdrž. Když už jen z těhle dvou (není důvod), tak určitě připlatit za Gianta, odvděčí se.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte jaké kolo si vybrat

         

    ahoj,určitě bych volil GIANT,je o 3 třídy lepší a 3 000 km za rok není zas tak málo.Ja jsem měl aceru,najel jsem asi 1 600km za rok,měl jsem ji 10 let,ted jsem si koupil také deore,mam najeto na něm 400km a nad míru spokojen a to jezdím asi jako ty,terén, cesta, les.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2013
    Autor: ladikj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte jaké kolo si vybrat

           

      ja jsem tam asi neco prehledl,presmyk.altus,prehaz.alivio,není to ani v jedné rade,je to nejaka skladacka-takze neni to o 3 tridy horsi ale urcite je horsi jako GIANT.Ja jsem nemel zadne problemy s acerou,ale ty km co si slibujes co najedes tak vol GIANT

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2013
      Autor: ladikj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024