reklama

Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

Prosím o radu. Páč Ježíšek na mě prdí, chci si koupit nějaké oblečení na kolo. Možná řeknete, že je to otřepané téma, ale v tuto roční dobu koupit pěkné cyklooblečení není nic snadného. V sobotu jsem objel snad tisíííc sportovních prodejen, i cyklospeciálky, a všude maj jen zimní zboží, nebo jen dva až tři kusy cyklooblečení bez možnosti výběru. Prostě zbyťoury z léta !!! Oblečení se mi po netu moc kupovat nechce, tak mi prosím poraďte kde maj hezké cyklooblečení(bundu,vestu a triko) celoročně, a víc než tři kusy. Nejlépe v Praze a okolí do 30km.
Díky Kolin

[ Zpět ]
Datum: 12.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!

         

    Zkus www.dexter.g-sport.cz, jsou tam i prodejci (a do Hořovic to není tak daleko)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

         

    Ve spojení s Ježíííškem fakt jen v nebi. Na jaře se to prej rozšíří i do kšeftů.
    A tak to má bejt. V zimě zimní zboží, v létě letní zboží. Nejlepší bude, když ti Ježííšek penízky schová na jaro a nebude kupovat přebraný braky v prosinci. Stejně teď triko neužiješ, no ne? A pkud jinak nedáš, tak ať dobře vybereš - bude-li z čeho! :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

         

    Na Karláku vedle polikliniky (až v průjezdu, zvenku maj teď běžný zimní oblečení), pak Spešl v Řeznický a rovnou se můžeš podívat i na Palackýho náměstí, Bikeranch. Ale pořídil jsem tam zimní oblečení, s tim letnim si nejsem jist. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

           

      Taky nevím, jak teď pořídíš něco "letního" - co takhle Axon - v tribuně na Strahově. Taky Ti doporučím moje Říčany - tam mají výběr vždycky velký, ale teď to je také zaměřené na zimu. Zkus tam zavolat, 323 60 24 12.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

         

    Já osobně nakupuju v cycloscheinu v Horních Počernicích.

    tel. 281920253
    www.cycloschein.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

           

      Vždyť jsi tvrdila, že v pracovních oděvech za pár kaček? A dobře!!! :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

             

        A igelitový pytlíky se daj vzít v sámošce u rohlíků.... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!

         

    ... a co poslat Marušku za 13 měsíčky (ten13. - MČSP - se už neslaví, tak by měl alespoň nějakou činnost) ...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (P.J.B.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

         

    AF - Moc děkuji za WWW, ty jsem opravdu neznal, a jsou super, určitě přínos.

    Švestičku milá - ježíííšek by penízky na léto schoval, ale v létě by moje milovaná manželka(necyklistka) našla třitisícešetsetdvacetdva lepších věcí, za které se daj utratit rodinné peníze!!!

    Joe - Karlák a Palačák jsem našel na netu, a chystám se ve čtvrtek obrazit, Řeznickou neznám, a tak ji rád zařadim, páč je to kousek, snad to najdu.

    Airline - Kolem Strahova jezdim každej den služebně autem, a vůbec nemam tušení, že tam je nějakej obchod AXON. To kdybych tam jezdil na kole, tak bych to měl prošmejděný !!! Určitě zítra v pracovní době provedu prohlídku. A tvé Říčany také rád navštívím, kde ta prodejna přibližně je??? Určitě budu do Říčan přijíždět od OBI ve Štěrboholech.

    Radko - u tvého odkazu jsem se zastyděl opravdu nejvíc !!! Kolem té prodejny jezdím dvakrát týdně, a vždycky závidim formu tomu panákovi co šlape ve výloze v 1p. už asi pět let v kuse, vždycky se na něj kouknu!!! A na tuhle prodejnu jsem si při svém schánění ani nevzdechnul !!! Halt nákupní horečka.

    P.J.B - Maruška je moje tchýně, a tu pošlu leda do ,ale jsou vánoce tak toho nechám!!!

    Tak vám všem moc děkuji, a přeji krásného jééééžžžžíííššškááá.

    Kolin

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

           

      Jestli smíš za cyklohadýrky na sebe (ne na manželku) utratit rodinné penízky již před vánocema, tak si manželku hýčkej !!! Nebo se snad tvoje předvánoční penízky změní do léta na rodinný prachy? :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde nakoupit Ježíška ??? Všude maj jen lyže !!!

           

      Takže: říčanský obchod najdeš na www.cyklo-org.cz, tam jsou i nějaké podrobnosti.
      Pojedeš po té hlavní od OBI, přes Uhříněves, do Říčan, pořád po ní, neuhýbáš, cca po necelých 2 km od cedule označující začátek Říčan (po druhých světlech na zebrách pro chodce, jiné semafory tam nejsou) je větší křižovatka s odbočkou doprava, tam zahni a hned zaparkuj, obchod je přímo na té křižovatce (= na té hlavní silnici), uvidíš ho hned, mají před ním velikýho nafouklýho sněhuláka. Kdybys bloudil (což ovšem u mužů se snad nedá ani předpokládat), tak se ptej na říčanskou nemocnici - je 50 m od té křižovatky a obchodu.
      Byl jsem tam včera, vystaveno mají víceméně oblečky na teď, já se ptal po letních rukavičkách a řekli mi, že mají, takže by to mělo být asi v krabicích, neodvážejí to do skladu.
      AXON - myslím, že to je v severní tribuně velkého strahovského stadionu, byl jsem tam poprvé cca před 3 měsíci a našel jsem to bez problémů - pod tou tribunou je parkoviště autobusů a jsou tam poutače. Ta prodejna se mi jeví - vzhledově - nic moc, taková jakoby provizorní, ale hadříků měli spoustu (+ batůžky + tretry + brýle + ...).
      Dobrý obchod je ten od Joea na Karláku - Bikeexpert - tam mívaj slušný slevy (ale třeba jen na určité velikosti, co jim zbyly a nejdou tak moc na odbyt, třeba na určité čísla treter).
      Tak dobře pořiď a dej vědět, kde a cos koupil.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

             

        Airline, díky za ten popis do Říčan, ale letos ho už ho nepoužiju. V tvém prvním příspěvku jsi radil AXON na Strahově, a tak jsem tam vyrazil. Už se ani nedivim, že jsem si toho nikdy nevšiml, nemoh jsem to najít ani cíleně !!!
        Teď ani nevim, jestli ti mám poděkovat, nebo tě nemít rád !!! Když jsem vlez do toho ráje, pryč byla moje teorie o superslevněným letním zboží!!! Já tomu prostě neodolal, a koupil jsem si zimní bundu(2990,-) a zimní ze předu neprofouknutelné kalhoty(2490,-).
        Tak jsem ti chtěl jen říct, že jsi zbytku mojí rodiny zničil vánoce, protože už na ně nezbyde !!!
        Jinak moc dík, a snad tě potěší, že já budu mít vánoce super, pudu prubnout ty zimní hadry v praxi.
        Dík Kolin

        [ Zpět ]
        Datum: 17.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

               

          Podívej, sobě ten nákup zdůvodníš a rodina je holt na druhý koleji :-)))
          Hlavně, že jsi spokojený :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.12.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

               

          Napřesrok už nebudou Říčany to, co jsou dnes! Měl bys ten popis (aspoň tréninkově-do konce roku - a na kole) využít "v novém ohozu"

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

                 

            Máš recht !!!
            Hned jak to zejtra vybalim, tak se voháknu a profrčim Říčanama jako manekýn.
            To bude Airline čubrnět co mu to jezdí v rajonu za fešáka.

            (jsem právě zjistil, že nevim jak se dělá dlouhý "o")

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2005
            Autor: Kolin
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

                   

              Tak holt budeš fešák s krátkým "o")

              [ Zpět ]
              Datum: 23.12.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

               

          Měl jsi věřit Ježíškovi. Airline si svoje rady umí krásně zdůvodnit! :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2005
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

                 

            Taky jsem si udělal radost - krásnou mojřičkou, zimní triko s vlasem uvnitř, teplá - vysloveně topí. Včera vyzkoušeno, zdůvodněno už při nákupu :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.12.2005
            Autor: Airline
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Airline zničil mojí rodině vánoce !!! :-)

                   

              Se neboj, že jsem si nevšimnul!!!

              [ Zpět ]
              Datum: 30.12.2005
              Autor: Kolin
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024