reklama

Zkrácení hydraulických brzdových hadiček :-)

Potřebuji vaši radu: musím zkrátit brzdové hadice u šimánovských hydraulických brzd.
Postup: nejdřív vypustím olej, pak odmontuji hadici u brzdové páky a ostrým "seřezávačem" zkrátím hadici na potřebnou délku. Ovšem v tom uřízlém kousku zůstanou trn a oliva. Takže potřebuji koupil nové trny + olivy.
Problém je v tom, že nevím jaké: na Kupkole nabízí dvě varianty:
1. oliva + trn na hadici BH 59, cena 17,- Kč,
2. oliva + trn na hadici BH 90, cena 44,- Kč.
Na fotkách vypadá oboje stejně.
Prosím pěkně - jak poznám to, co potřebuji?
Děkuji, Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2013
Autor: Airline
  • Re: Zkrácení hydraulických brzdových hadiček :-)

         

    Myslím že je to jedno...a vypouštění oleje je taky zbytečnost, sice trocha vyteče, ale zase o to míň tam naliješ potom :)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2013
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkrácení hydraulických brzdových hadiček :-)

         

    Rozklikni si přímo ty hadice a mají u toho napsaný, pro jaký brzdy je která hadice určená.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • OT - kolinko

         

    prosim,
    v oblasti hydraulickych brzd jsem nevedomec
    :-(
    Existuje moznost koupit neco jako kolinko
    ktere se nasroubuje do trmenu / paky a nasmerovalo by mi hadicku o 90 stupnu?
    (proste obdoba automobiloveho brzdoveho potrubi)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2013
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: OT - kolinko

           

      Treba Formule maji banjo. http://tinyurl.com/cldlldq

      Kdyz jsem resil, co udelat proti niceni bowdenu, uvazoval jsem o prechodu na hydrauliku a dvou banjech za sebou. Zadne lepsi "kolinko" jsem nenasel.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2013
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: OT - kolinko

             

        Diky,
        to banjo by mohlo byt reseni...
        Mohu jeste poprosit o radu?
        lze predelat brzdu z primeho napojeni (oliva) na banjo+ duty sroub? (myslim zda je to mozne v trmenu)
        jedna se o Shimano.
        diky.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.05.2013
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: OT - kolinko

           

      Svého času jsem tohle viděl u shimana XT - pravoúhlé kolínko namontované u brzdové páky. Ovšem jestli se dá ještě sehnat, nevím... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2013
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

389 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024