reklama

Problematické přátelení se

1) Když někoho požádám o přátelství, místo potvrzovacího okna na mne vypadne internální serverový eror.

2) Na titulní stránce a v diskusi se mi nezobrazí, že mne někdo o přátelství žádá.

Když vlezu na stránku Můj účet, bez problémů žádost vidím a potvrdím nebo zamítnu, to už je v pořádku.

Internet Explorer 10.

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2013
Autor: Joe-CUBE
  • Re: Problematické přátelení se

A když Murphyho odmítnu, a pak si to rozmislím, a požádám jej o přátelství, tak mi Nakole píše, že už on mne žádá, stačí jeho žádost potvrdit, ale já jeho žádost již nevidím.

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

S někým je problematické se přátelit :-)
      Nepatří tohle spíš do "Vylepšení nakole" ?

[ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zkus si to rozmYslet, třeba to potom projde :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017