reklama
Země: Rakousko Rakousko, Německo Německo, Švýcarsko Švýcarsko

Okolo Bodamského jezera

Prosím má někdo zkušenosti s cestou na kole okolo Bodamského jezera Jsem z okolí Plzně

[ Zpět ]
Datum: 03.04.2013
Autor: mrazík
  • Re: Okolo Bodamského jezera

U Bodamského jezera jsem byla několikrát - vždy jsme byli ubytovaní v Bregenzu, protože tam má kamarád byt. Nicméně bydlelo se i v místním kempu.

Jezero jsme neobjížděli celé, ale jen polovinu.
    Nicméně trasa vede kolem celého jezera a je velmi pohodová. V létě je na ní teda trošku těsno, ale projet se dá.

Přikládám linksy na history a fotky z našich pobytů u Bodamského jezera. Jsou tam i typy na jiné trasy - byly jsme tam jednou týden a jednou jsme to kombinovali pěší Dolomity a kolo u jezera.

Jen budeš muset aktualizovat ceny a jízdní řády, protože my tam byli přece jenom před "pár" lety.

1998
    http://www.bbcc.cz/Vasek/breg.htm
    http://www.bbcc.cz/hist/1998/980819Bregenz/page...

1999 - zatmění slunce
    http://www.bbcc.cz/hist/1999/9933Bregenz/hist.htm
    http://www.bbcc.cz/hist/1999/9933Bregenz/page...

Od té doby jsem tam byla ještě párkrát na víkendových pobytech a vždy v pohodě.

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, minulý rok v srpnu jsme si jezero ze 2/3 objeli. Autobusem jsme dorazili do St. Gallenu a z toho jsme přijeli do Rorschachu u Bodensee. Jezero jsme opouštěli v Radolfzell am Bodensee, ze kterého jsme jeli do Immendingenu na Dunajskou stezku. Je pravda, že kempy okolo Bodensee byly plné k prasknutí, (např. v kempu v Konstanzi nás odmítli a v kempu v Hegne Bodensee nás přijeli jen s podmínkou, že brzy ráno odjedeme - stanovali jsme na pláži) Počasí nám přálo, bylo tam krásně i když jsme tam byli jen pár dní.

[ Zpět ]
    Autor: danela
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Cyklostezky okolo jezera najdeš všude. Západní část je možná méně frekventovaná. Jsou na ní však asi zajímavější městečka, jako Romanshorn, Meersburg, Radofzell, Ermatingen a Stein am Rhein. Též poloostrov Reichenau s románskými památkami.
    Pokud se tam chceš dopravit vlakem, můžeš využít třeba Bayerntiket Single pro jednu osobu. Platí až do Lindau.

[ Zpět ]
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Walliské Alpy na kole

(CK Mamut tour)
26.07.2017, 6 dní
8 990 Kč 8 590 Kč
cyklistický Autobusem

Solná komora – Bad Goisern na kole

(CK Cyklotur)
26.07.2017, 5 dní
7 220 Kč
cyklistický Autobusem

Na kole po stopách Mozarta

(CK Cyklotur)
27.07.2017, 4 dny
6 380 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
dnes
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

dnes
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (20 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017