reklama

Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

Velikonoční skončila, úspěchem si troufám napsat, první kilometry sice trochu bolely, ale zážitky jistě zůstanou na celou sezónu. Protože se plkalo mimo téma,tak je Velikonoční plná a pokud ještě máte co vzkázat, tak prosím sem. Nedojeli jsme na rozhlednu Pepř, tak se na ní doufám brzy společnš vypravíme.

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2013
Autor: HMS
  • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

         

    Jak jsem to pročítal tak mne napadlo vzkázat Jindrovi s těma fidorkama, že je dobrý si vzít na někoho mobil (Radku nebo HMS) a prostě zavolat. Tím by se to minutí vyřešilo, myslím. Docela by mne mrzelo, kdybych se s fidorkama minul, mám je rád a víla taky :-)
    Jinak hezký výlet a počasí vám vyšlo, což je super v tahle dny.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

           

      Kde je vůle, najde se i cesta, a naopak.
      Nic se nestalo, o nic nešlo, fidorky jsem rozdal včera dĕtem.

      Madam včera koukla na rybník, řekla jeď na jih, smĕrem na Prahu bude snĕžit. Jel jsem na Konopištĕ, tedy na jih, za hustého snĕžení.
      Prostĕ vždycky plány nevyjdou.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

           

      Pančelka byla HMS :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

         

    Doplnila jsem fotky a itik od HMS
    http://www.vrstevnice.com/akce/2013/1303brezen...

    HMS za ten itinerář tě teda musím fakt pochválit. Četla jsem ho až dneska a dozvěděla jsem se mnoho zajímavého.
    Moc krásně jsem si u ranní kávy na Velikonoční zavzpomínala :o)))
    Nicméně vůbec bych se nezlobila, kdyby takové povídání příště bylo předem :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

           

      jo a pak byste nikam nejeli, páč by bylo moc kultury, kopců, kilometrů a kdoví čeho. Ještě, že jsem se nezastavila v Těptíně a neřekla, že přijedeme, i tak to myslím paní domácí stačilo, tolik zabahněnců pohromadě ještě neviděla. Jo a Mášová měla mazanec moc dobrý, i když byl poněkud těžšího kalibru, ještě dneska jsem ho snídala :-) můj muž povídal, že to je snad poprvé, kdy jsem odvezla málo a přivezla víc :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2013
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

             

        Tak to tě s námi zase příště pustí, že jo :o)))

        S mazancem jsem na tebe myslela - pořád jsem si říkala, jestli ho ten Ai dostal za odměnu nebo za trest, ale vypadá to, že za odměnu :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

               

          No tak to jsem rád, že mazaneček chutnal, řeknu to Mášeně :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2013
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

                 

            A už jsi jí přiznal, že s ním HMS plaval v potoce?!?

            Jo a mimochodem, co pečenáče?!? Doufám, že jsi si je dokyselil podle chuti.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.04.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Velikonoční, jak bylo, dotazy, vzkazy

                   

              Rovněž vynikající :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 03.04.2013
              Autor: Airline
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024