reklama

Radování se ze sněhu 4.

Sníh nekončí, tak aby se čutňáci měli kde radovat :o)))

[ Zpět ]
Datum: 19.03.2013
Autor: radka
  • Re: Radování se ze sněhu 4.

         

    Musím ale přiznat, že ráno v tom čistém sněhu byla velmi příjemná cesta na tramvaj.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Přímo úžasný to bylo, samá radost ze sněhu. V rádiu mi při probuzení oznámili, že mi přes cestu leží převrácenej kamion. Tak jsem to teda objel. Vzápětí jsem ale zjistil, že kecali a on neleží tam, kde říkali, ale o kus dál a tím pádem mi furt překáží. Tak zase zpátky a oklikou přes les s padajícíma větvema. Půlhodinová cesta se mi natáhla na hodinu a čtvrt. A když jsem dorazil do práce, zjistil jsem, že ten mokraj hnuj zlámal stromy a porval dráty a ještě hodinu jsme byli bez proudu. Těžká romantika...
      Ale na horách jim ho přeju, fakt. I když - rád už bych se tam zase projel na kole, tak aby alespoň silnice už byly holý.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2013
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Tedy jeden se tady zaraduje ze sněhu a hned má 4 mínusy...
      Tak to mě docela pobavilo :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Radování se ze sněhu 4.

             

        :D Mě taky. Já ti dám plus, já taky radši chodím sněhem než blátem. Líp to pak vypadá třeba i v předsíni.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2013
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Radování se ze sněhu 4.

             

        Taky jsem dala plus - běžkovat na Josefa hned od domu, to se nám snad ještě nestalo (cca 350 m n.m.). Teď do toho pere sluníčko a intenzivně taje. Na jaro už se ale taky těším :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2013
        Autor: aila
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Radování se ze sněhu 4.

         

    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    atd.
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Hlavně když je to víc jak v půlce března... Člověk jde vpodstatě na jaře večer do práce a ráno aby si cestou zpátky koupil kapra a uříz stromek.
      Máš celej muj 1 bod!!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Radování se ze sněhu 4.

             

        Díky za podporu!
        Hlavně aby byl už teplý příští víkend - jestli bude, v pátek večír jsme v Třeboni :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2013
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Radování se ze sněhu 4.

               

          pro toho kapra ?

          [ Zpět ]
          Datum: 20.03.2013
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Já sníh miluji! Ale v zimě a/nebo na horách... :)

      A né že hodinu před začátkem jara šlápnu v Břeclavi (!) cestou z parkoviště do sněhu... Naštěstí obloha modrá, sluníčko hřeje, +12 st, tak to snad dnes už zmizí úplně všechno a všude... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Jestli umim pocitat, tak to bylo presne 12 cisel snehu...?

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: epo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Ai,prište nejed lyžovat!
      Na kole do Alpy driv kveten kvuli koukat snih než leto bez snih.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: Arabice
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      A za ty mínusy ještě jednou: NENÁVIDÍM SNÍH! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: Airline
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Radování se ze sněhu 4.

             

        Drahý příteli, my do těchto zeměpisných pásem prostě nepatříme. Narodili jsme se zde omylem, či splácíme nějaký strašlivý hřích z minulých životů. Musíme to proto s těmi ostatními nanuky vydržet a doufat, že se příště narodíme jako černoušci v rovníkové Africe.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2013
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Radování se ze sněhu 4.

               

          nemusi omyl narodit,stači jednoduche emigrovat do afriky.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.03.2013
          Autor: Arabice
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Radování se ze sněhu 4.

               

          :-) nejradši bych Ti za toto vyznání dal nejmíň tři body, ale jde mi jenom jeden :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.03.2013
          Autor: Airline
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radování se ze sněhu 4.

           

      Jen blbni... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Radování se ze sněhu 4.

         

    sníh už nám udělal pá pá a šel pa.
    zbyly tu po něm jen ty sněhový kytky

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2013
    Autor: mech
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024