reklama

Radování se ze sněhu 4.

Sníh nekončí, tak aby se čutňáci měli kde radovat :o)))

[ Zpět ]
Datum: 19.03.2013
Autor: radka
  • Re: Radování se ze sněhu 4.

Musím ale přiznat, že ráno v tom čistém sněhu byla velmi příjemná cesta na tramvaj.

[ Zpět ]
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11

Přímo úžasný to bylo, samá radost ze sněhu. V rádiu mi při probuzení oznámili, že mi přes cestu leží převrácenej kamion. Tak jsem to teda objel. Vzápětí jsem ale zjistil, že kecali a on neleží tam, kde říkali, ale o kus dál a tím pádem mi furt překáží. Tak zase zpátky a oklikou přes les s padajícíma větvema. Půlhodinová cesta se mi natáhla na hodinu a čtvrt. A když jsem dorazil do práce, zjistil jsem, že ten mokraj hnuj zlámal stromy a porval dráty a ještě hodinu jsme byli bez proudu. Těžká romantika...
      Ale na horách jim ho přeju, fakt. I když - rád už bych se tam zase projel na kole, tak aby alespoň silnice už byly holý.

[ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tedy jeden se tady zaraduje ze sněhu a hned má 4 mínusy...
      Tak to mě docela pobavilo :o)))

[ Zpět ]
      Datum: 20.03.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

:D Mě taky. Já ti dám plus, já taky radši chodím sněhem než blátem. Líp to pak vypadá třeba i v předsíni.

[ Zpět ]
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky jsem dala plus - běžkovat na Josefa hned od domu, to se nám snad ještě nestalo (cca 350 m n.m.). Teď do toho pere sluníčko a intenzivně taje. Na jaro už se ale taky těším :-).

[ Zpět ]
        Autor: aila

Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    Nenávidím sníh!
    atd.
    :-)

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Hlavně když je to víc jak v půlce března... Člověk jde vpodstatě na jaře večer do práce a ráno aby si cestou zpátky koupil kapra a uříz stromek.
      Máš celej muj 1 bod!!

[ Zpět ]
      Autor: mira.l

Díky za podporu!
        Hlavně aby byl už teplý příští víkend - jestli bude, v pátek večír jsme v Třeboni :-)

[ Zpět ]

pro toho kapra ?

[ Zpět ]
          Autor: ronda

Já sníh miluji! Ale v zimě a/nebo na horách... :)

A né že hodinu před začátkem jara šlápnu v Břeclavi (!) cestou z parkoviště do sněhu... Naštěstí obloha modrá, sluníčko hřeje, +12 st, tak to snad dnes už zmizí úplně všechno a všude... ;-)

[ Zpět ]
      Autor: hekynen

Jestli umim pocitat, tak to bylo presne 12 cisel snehu...?

[ Zpět ]
      Autor: epo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ai,prište nejed lyžovat!
      Na kole do Alpy driv kveten kvuli koukat snih než leto bez snih.

[ Zpět ]
      Autor: Arabice

A za ty mínusy ještě jednou: NENÁVIDÍM SNÍH! :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Drahý příteli, my do těchto zeměpisných pásem prostě nepatříme. Narodili jsme se zde omylem, či splácíme nějaký strašlivý hřích z minulých životů. Musíme to proto s těmi ostatními nanuky vydržet a doufat, že se příště narodíme jako černoušci v rovníkové Africe.

[ Zpět ]
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

nemusi omyl narodit,stači jednoduche emigrovat do afriky.

[ Zpět ]
          Autor: Arabice

:-) nejradši bych Ti za toto vyznání dal nejmíň tři body, ale jde mi jenom jeden :-)))

[ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jen blbni... :o)))

[ Zpět ]

sníh už nám udělal pá pá a šel pa.
    zbyly tu po něm jen ty sněhový kytky

[ Zpět ]
    Autor: mech
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

137 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017