reklama

klipsy na nohavice

Ahoj, zdravím všechny cyklisty.Potřeboval bych poradit, kde se dají koupit nebo objednat plastové klipsy na dlouhé nohavice.Kalhoty mám volnější a občas se umažou od řeťezu. Ve svém okolí(písecko) je nemůžu nikde sehnat. Dík.

[ Zpět ]
Datum: 20.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Vašek)
  • Re: klipsy na nohavice

         

    Plastové? Já používám nerezové či chromované kovové, zakoupené před lety v NDR.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: klipsy na nohavice

         

    Je také možno bez problémů používat klasické kolíčky na prádlo

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: klipsy na nohavice

           

      Já jsem taky "klamérkový" jezdec :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Thomasek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: klipsy na nohavice

         

    Netušil jsem, že to existuje, ani teď nevím, jak to vypadá. Já používám širokou plátěnou gumu (jako bývá třeba na nohavicích některých tepláků) se suchými zipy na koncích. Neškrtí , je lehká, snadno se sundá a strčí do kapsy, na noze skoro není vidět, pokud se použije správná barva. Funguje velice spolehlivě.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: klipsy na nohavice

           

      Jirko,díky je to dobrý nápad,vyzkouším. Ty plastové si koupil kamarád asi před rokem. Je to taková obroučka z plastu, pružná, lehká, celkem příjemná na nošení. ta tvoje ale bude asi lepší.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vašek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: klipsy na nohavice

           

      a ja zas pouzivam jenom suchy zip bez gumy-vhodnym posunutim obou casti si nastavim delku a jen pak spojim...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (peps ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: klipsy na nohavice

             

        Aj tak sa dá. Když ztratím tu gumu nebo ju nemůžu najít, dělám to taky tak. Pokud najdu ten zip. Pak ještě stará tkanička zavázaná na vnější straně nohy nebo cyklogumicuk nadvakrát (mám tenký nohy).

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

374 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024