reklama
Země: Velká Británie Velká Británie

Tipy na výlet v Kentu

Zdárek,
chystám se prošmejdit trochu hrabství Kent. Byl jste tam někdo a máte nějaký tipy na zajímavý místa?

[ Zpět ]
Datum: 16.03.2013
Autor: Sety
  • Re: Tipy na výlet v Kentu

Proč zrovna Kent? Ne že by jihovýchod Anglie neměl co nabídnout, památek je tam určitě víc než spousta, stejně jako zajímavých starých měst i ospalých vesnic, ale lesy široko daleko žádné, kopce žádné,.... Projížděl jsem po cyklo č.18 a č.1 krze Canterbury na Londýn před 11 lety. Příjemné klidné stezky převážně po klidných okrskách, fajn na rozkoukání když jsi poprvé v UK a poprvé jedeš vlevo, ale že bych tam jel šmejdit znovu, to asi ne :-).

Ale to možná jen proto že jsem spíš na ty hory a lesy, - od pátku za týden razím vlakem do Porthmadog, kde plánuju pár pěších výšlapů po Snowdonii, a pak kolmo přes Cadair Idris, kopce a pustiny centrálního Walesu a krze Brecon Beacons zpět na jih.

[ Zpět ]
    Datum: 18.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tipy na výlet v Kentu

Přítulkyně v Canterbury studuje, takže si tam s našima jedeme za ní udělat výlet, proto Kent. Nakonec jsem pár tipů našel na Lonely Planet (North Foreland, Whitstable)

[ Zpět ]
      Datum: 19.03.2013
      Autor: Sety
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Anglie na kole: Po stopách krále Artuše

(CK Bondo)
29.06.2018, 10 dní
17 890 Kč
cyklistický Letecky

Skotsko na kole: Od Highland až po Skye

(CK Bondo)
11.07.2018, 14 dní
20 910 Kč
cyklistický Letecky

Velká britská pouť na kole

(CK Bondo)
29.06.2019, 15 dní
32 740 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…

Hledám: partnera 45+

09.12.2017
Hledám kámoše 45+ na sportovní aktivity.Helena

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku
06.12.2017
Hledám kámoše, časem možná i víc, na sportovní aktivity, jsem z okresu UO, 53let/174cm, sportovní typ
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

129 cyklistů (3 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017