reklama

Cube nebo Scott?

Zdravím,
chci si koupit nove kolo a rozhoduji se mezi SCOTT Spark 900 Premium a Cube AMS 100 Super HPC SLT 29.
Máte někdo nějakou zkušenost?

Díky

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2013
Autor: petrzeman
  • Re: Cube nebo Scott?

Ahoj, našiel som na nete na fóre starší príspevok s otázkou Cube alebo Scott. A chcel by som sa spýtať ako si sa časom rozhodol? Ja tiež uvažujem na kúpou Cube AMS 100 Super HPC SLT 29. No nedarí sa mi nájsť nikoho zodpovedného, kto by mal taký bike a vedel mi poradiť či je to dobrá voľba. Ďakujem

[ Zpět ]
    Datum: 30.07.2013
    Autor: snoril
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak já bych se takovýmhle šrotem vůbec nezabýval. A když chceš nové kolo a moc toho o podobných kolech nevíš, tak by ses měl pro jistotu podívat po něčem lepším.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ono taky záleží, jak to chce používat. Jestli jen na asfalt, nebo i na lesní a polní cesty. To první by mohlo být zvládnutelné, druhé na hraně.

[ Zpět ]
        Autor: ronda

Jo, to je velmi důležité kritérium, tam je potřeba být hodně opatrný při výběru takového kola.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaráda na kolo

včera
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.

Hledám: kamarádku

včera
Kamarádku na příležitostnou spolujízdu v okolí Říčan a Voděradských bučin a taky na povídání. Už mě (sportovní 55+…

Hledám: Parťáka 50+ Praha-Západ

18.04.2017
Zdatnějšího parťáka 50+ pro vyjížďky po práci i celodenní výlety. Někdy jezdím svižnějším tempem pro kondici,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (24 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017