reklama

Cube nebo Scott?

Zdravím,
chci si koupit nove kolo a rozhoduji se mezi SCOTT Spark 900 Premium a Cube AMS 100 Super HPC SLT 29.
Máte někdo nějakou zkušenost?

Díky

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2013
Autor: petrzeman
  • Re: Cube nebo Scott?

Ahoj, našiel som na nete na fóre starší príspevok s otázkou Cube alebo Scott. A chcel by som sa spýtať ako si sa časom rozhodol? Ja tiež uvažujem na kúpou Cube AMS 100 Super HPC SLT 29. No nedarí sa mi nájsť nikoho zodpovedného, kto by mal taký bike a vedel mi poradiť či je to dobrá voľba. Ďakujem

[ Zpět ]
    Datum: 30.07.2013
    Autor: snoril
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak já bych se takovýmhle šrotem vůbec nezabýval. A když chceš nové kolo a moc toho o podobných kolech nevíš, tak by ses měl pro jistotu podívat po něčem lepším.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ono taky záleží, jak to chce používat. Jestli jen na asfalt, nebo i na lesní a polní cesty. To první by mohlo být zvládnutelné, druhé na hraně.

[ Zpět ]
        Autor: ronda

Jo, to je velmi důležité kritérium, tam je potřeba být hodně opatrný při výběru takového kola.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (13 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017