reklama

Termoponožky

Nedavno jsem v obchode zeptala ,,teple ponožky ovči vhodne na spani pod stan. Prodavač me doporučil,ja už koupila. Ptam vam,že to je pravdu,že dobre?
Proto po zaplaceni pozdej jsem uvedomila,že nehodla použivat termoponožky ve spacak,prave nevim,jen radši zeptam vam.

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2013
Autor: Arabice
  • Re: Termoponožky

         

    Vypadají teple, dobře. Já mám osvědčené do spacáku takové ty froté vietnamské pelichající, popř. ještě nějaké jiné navrch.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      Tak to já musím mít taky ty vlněné aspoň 60% vlny jinak zebe. A když je fakt kosa, tak dávám do každé ponožky ten hřející termosáček. :o))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2013
      Autor: BuLenka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      Přesně tak, mám "spací" ponožky od vietnamců a jsou naprosto v pohodě.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoponožky

         

    Teplé ponožky do spacáku se vždy hodí. Já na zimu moc netrpím, ale když už mi je ve spacáku zima, tak vždy to je od nohou. Takže já většinou mám přibalené jedny teplé fusky na spaní...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Termoponožky

         

    už dlouho jiný než vlněný ponožky nenosím. hřejou, sajou, jsou vždycky pohodlný. Ale tedy používám opravdu vlněný. ne směsku, která je vlněná o něco víc jak z jedný třetiny. S tou mám zkušenost jen s prstovejma ponožkama, který mám do prstovejch bot. Nosit se dají, nejsou uplně špatný, ale do vlněnejch ponožek a jejích vlastností to má asi tak daleko jako trabant do mercedesa.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      Vozíval jsem na nic vlnĕný fusekle co mi upletla babička, i kulicha téže produkce. Taky jsem mĕl specielní jaegrovi drtíče mrazu, jak se říkalo teplým spodkám a spával jsem ve vlnĕném svetru.

      Podobné vybavení jsem si vezl i loni, a byl jsem překvapenej, že v tom spacáku to vážnĕ nepotřebuju (mám Husky Aura - komfort -4). Začatkem kvĕtna určitĕ nemrzlo, ale klendra byla festová, ale ne ve spacáku. Užil jsem jen kulich, a ten doporučuju každému na noc i v létĕ. Jednou nastydnou dutiny a je to na celý život.

      Možná k tepelné pohodĕ přispĕlo moje polní lůžko, 10 cm nad zemí je asi lepší než přímo na zemi, tenkrát bez karimatky.

      Teplejší spacák ale nĕco váží, nĕco za nĕco.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoponožky

             

        ty ponožky do spacáku někdy pomůžou hodně, když se neplánovaně dost ochladí. Obzvláš´t ty vlněný. A neměly by bejt na spaní z gumičkama, aby neomezovaly krevní oběh.
        když máš mumii tak je kulich v podstatě zbytečnej, pokud nejsi citlivý na hlavu. Já tahám maximálně jen takovou spací čepičku ala Vochomůrka :-)

        Mě babička z vlny nepletla. Jen z umělotiny. Vlna čistá se nikde nedala sehnat:-(

        To polní lůžko je určitě znát. I když mě je člověče skoro líp na zemi než na něm nebo v síti. Když mi to odspoda profukuje, je lepší ležet na zemi (na karimatce nebo jehličí nebo listí samozřejmě) Tedy pro mne. A taky hraje trochu roli, že když jsem na jednom vandru spal zavěšenej v síti, tak pode mnou proběhlo divoký prase :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 11.03.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoponožky

         

    Diky za odpoved.
    Nenapadla jsem o asijske teple ponožky,hmm. Ale stejne moc nechodim do asijske obchod.

    Jinak minuly vikend ušila teple deku 130 cm x 70 cm ,až budu na Alpy testovat teple deku ,,palec nahore nebo dolu,, :-)
    Rada dam foto deku,ale jsem u ntb bez foto deku.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      ve spacáku se lépe udržuje teplo nez pod dekou. nebo jí máš jako "přídavek" Pod sebe? Do spacáku, přes spacák? Je docela krátká, tak by mne zajímalo jak jsi to vymyslela.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2013
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoponožky

             

        Mam 2 spacaky (dlouho vaham vzit stary nebo zimni),stary furt zima,letos bude Alpy ješte zima,nejvic brrr. Mam zimni spacak,neverim teplo,radši sebou reserve teplu deku. Nebudu vzit karimatku,jen alumatku+deka a spacak zimni nebo stary.
        Vždy dovolenku červen-zari. Poprve v kveten a ješte Alpy. Prave nevim jak zima :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2013
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Termoponožky

               

          pro takovýhle případy já občas tahám pro jistou ješte jeden spacák, kterej pak dám dovnitř. Je to dost starej "spacák na kolo" Je tenoučkej a dneska se dá sbalit do velikosti sbalenejch teplejch ponožek. když je počasí tak jako mezi, tak ho přihodm do batohu a občas použiju prostě jako vložku do spacáku. Pomůže to a je to takový jednoduchý a rychlý řešení. A dá se rozepnout jako deka, takže při dlouhý cestě autobusem jako třeba loni na tábor jogy do Rumunska jsme se s ním s holkama přikryli, aby se v buse líp spalo.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.03.2013
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Termoponožky

                 

            Jo vim,ale muži silne než ženy slabe.
            Horni brašne bude alumatku+spacak+deku+plašt s tyče,je lehči hmotnost.Nebudu vozit kopci česke jidlo+kopci oblečeni. Na seznam veci ja škrtila ruzne veci :-) Pouze zakladni cyklonaradi,lekarnička,malo oblečeni,doklady,menši hygienu v obe brašne. Proto nevadi me vzit sebou teplu deku.

            [ Zpět ]
            Datum: 12.03.2013
            Autor: Arabice
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      Takové ponožky se dají sehnat i v jiných krámech.
      Počítej spíš se zimou. Já byla na GG-Strasse 6. srpna, mám foto u jména někde z místa nad Ferleitenem, bylo zrovna vedro, u Hochtor bylo hodně sněhu, dolů byla zima, měla jsem mikinu, bundu, šátek, rukavice.
      Pochlub se s dekou, já vždy taky nějakou vozím, protože mrznu.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2013
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoponožky

         

    Ane nosí teplý ponožky do postele :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      To já taky - občas mi v noci mrznou nohy :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoponožky

             

        Tak to já mám něco lepšího - vyhřívanou deku pod prostěradlem. Maximální blaho...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2013
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Termoponožky

               

          Tak to nechci. Já si potřebuju nohy jen zahřát a když mi začne být horko, tak jdou ponožky dolů.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.03.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Termoponožky

                 

            Taky si nepředstavuj plotýnkovej vařič. Má to regulaci a čidla. Zahřeje a pak samo stáhne výkon na minimum, nebo se úplně vypne.

            [ Zpět ]
            Datum: 12.03.2013
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Termoponožky

                   

              jedna kolegyně to taky měla, ale nějakej levnej šunt. Jednou po velké pařbě se její starej pochcal a byla nová funkce "elektrošoky s grilováním". :-D

              [ Zpět ]
              Datum: 13.03.2013
              Autor: Billicek
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoponožky

             

        Asi jsem ponožka... :-DD

        [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Termoponožky

         

    material: prikryvka od IKEA(cca 70kč)+flauš od IKEA(asi 25kč nebo 30kč nepamatuji)+nejlevnejši obyčejne šuštak (1metru 19kč-prodava Mraz)
    http://arabice.rajce.idnes.cz/2013_03_09/

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      ta kočka je boží, tu můžeš mít na fotkách místo vodoznaku.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2013
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoponožky

           

      Koukám, že už James docela vyrostl :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

434 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024