reklama
Země: Turecko Turecko

Mapa TURECKA

Potřeboval bych poradit kde sehnat nějaké, pro cestování na kole použitelné mapy, nebo autoatlas Turecka (cca 1:300 000).Našel jsem jen autoatlas Evropy.

[ Zpět ]
Datum: 08.03.2013
Autor: rambousek
  • Re: Mapa TURECKA

nevím odkud jsi, ale zkoušels Kivi? Mě s mapama většinou nezklamalo...

[ Zpět ]
    Datum: 09.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kiwi :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ou, dětinská chyba :-( D9ky za opravu.

rambousku tady je odkaz:
        http://www.mapykiwi.cz/e-shop?kontinent=evropa...

na turecko tam vyběhlo čtyřicet regionálním map a automap. Mrkni na to. Doufám, že nějaká bude to, co přesně potřebuješ.

[ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky. Kiwi znám,ale nějak sem tam nenahlédl.Hledal jsem spíše nějaký podrobnější autoatlas, protože chci projet větší kousek zemně,minimálně od středozemního moře k černému. Budu asi muset vzít za vděk mapou 1:800 000.Což není na cyklistiku velké terno, ale asi mi to bude muset stačit.Ještě jednou dík.

[ Zpět ]

hmmm, zkusil jsem tak různě pohledat, ale nic lepšího jsem nenašel. zklamalo i mapcentrum na kačerově a i velmi dobrý mapkupectví na Gorkáči (dneska myslím Senovážný náměstí) i všechno ostatní.
            Kup tu osmistovku tady jako jistotu a tam bys na nějaký větší benzínce mohl narazit na něco lepšího...

[ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám nevyužitou Tureckou riviéru s plánkem Antalye, můžu přenechat.... měřítko nepíší. Na MTB to použitelné nebylo, ale na silnici by to šlo. Anebo MTB průvodce od Bikeline v němčině (jsou tam kusy map, památky, výlety k zajímavostem, po šotolině i silnici).

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Šlojíř

V němčině si moc nepočtu a mapu bych potřeboval dost rozsáhlejší a spíše "neturistické" oblasti. Ale díky za nabídku.

[ Zpět ]
      Datum: 16.03.2013
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Přečtěte si také:

Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017