reklama

RS REBA Race

Ahoj lidi,
nemate nekdo zkusenost se zvysenim zdvihu pomoci podlozek na "Rebine" Race, z 85 na 100 mm? Da se to zvladnout doma, nebo me ceka cesta do servisu? Z manualu na rockshox.com jsem totiz jelen :)

[ Zpět ]
Datum: 05.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (VZ)
  • Re: RS REBA Race

         

    Jestli to je Tvůj první upgrejd vidlice (ve smyslu žes ji ještě neměl doma rozebranou), tak bych to raději dal do servisu nebo to udělal s někým, kdo to už viděl rozebrané, aby ses někde nezasek.
    A jestli Tě to uklidní, já jsem jelen z jakkéhokoliv manuálu...teď v sobotu mě vytočil i návod na novou rychlovarnou konvici :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: RS REBA Race

           

      To ty návody nesmíš poslouchat doslova... To by ses pak mohl dozvědět, že ta věc se vlastně ani nesmí používat...;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: RS REBA Race

           

      No, dik. Navodu bych mozna i rozumnel, ale spis mam hruzu z te fury soucastek, co bych musel rozebrat. Navic bez originalniho naradi... Stejne bych tu odvahu asi nesebral a selkazdopadne do servisu. To kolo mam dneska 3. den, funglovka, do pruzin a spol. se vrham ochotne, ale tohle je silnejsi kafe.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: RS REBA Race

             

        U pružinových verzí není problém s rozebíráním a není snad co zkazit. Přehazují se podložky na spodním dříku u negativní pružinky a vkládají se nad horní pružinu.
        U vzduchových verzí to bývá jenom distanční podložka pod negativní pružinkou. U těchto verzí se musí dát pozor. Rozhodně vypustit tlak a potom je třeba doplnit mazíní ve vzduchové patroně. Je tam malé množství a bývá to alespoň u RS speciál.(Red run)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (tunig-test.cz)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024