reklama

Šípáky

Chtěl bych se zeptat zda se dají sehnat 26 pláště na horáka s hrubým šípovým vzorkem jako mají traktory?

[ Zpět ]
Datum: 03.03.2013
Autor: chopper
  • Re: Šípáky

A k čemu jsou dobrý nebo spíš lepší než jiné?

[ Zpět ]
    Datum: 03.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mozna je to znamka punku.

Kdysi jsem neco podobneho videl, ale ta "V" v tom vzorku nebyla souvisla jako u toho traktoru, ale poskladana z oddelenych kosticek. Jenze davno nevim, co to bylo za kolo, a navic mam pocit, ze spis neco mensiho rozmeru, jako na bmx nebo cosi...

[ Zpět ]
      Datum: 04.03.2013
      Autor: Andrej
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mysliim ze asi nie lebo ten vzor je uplne nevhodny na bike. Teda ak mas na mysli presne ten tvar ako maju traktory.

[ Zpět ]
    Autor: colombo.ii
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tvým požadavkům by přesně odpovídal plášť Tioga Farmer John z počátku 90-tých let, ale už se nevyrábí.Teď už se jen objevují jakési modifikace inspirované traktorovým vzorkem, ale o čístém "šípu" nevím.

[ Zpět ]
    Autor: vladaza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mam sipovity jeden plast - tusim Michelin. Ale ty sipy jsou daleko uzsi a delsi. Kupoval jsem ho uz pred davnou dobou ve Svycarsku jako nejlevnejsi nahradu za roztrzeny.

[ Zpět ]
    Autor: Murphy

myslel jsem spíš klasický šípáky ale na kolo, ale nesjpíš se nevyrábí.Jen škoda že nejdou dát šípáky z traktoru na kolo.

[ Zpět ]

Vem ty z V3S a Murphy ti bude závidět šířku.

[ Zpět ]
      Autor: ronda

to jo ,ale V3Sku bych měl bez kol.
        Stačí že jsem nadávno 2 kola na vejdě píchnul.

[ Zpět ]

Prozradis teda, k cemu je shanis? (Ciste pro zajimavost, pro zvedavce jako jsem treba ja). :) Mas nejake vyuziti pro jejich specificke jizdni vlastnosti? Nebo kvuli vzhledu? (Pro bikera punkera myslim jasna volba). Nebo...?

[ Zpět ]
          Datum: 05.03.2013
          Autor: Andrej

byly by na kolo,chtěl jsem to spíš že takovýhle pneu na kolech nebývají,tak jen tak pro prdel. Jinak punker nejsem.

[ Zpět ]
            Datum: 05.03.2013

Šípáky chtěl, na kole neuměl, myslel si že je to známka punku :-)

[ Zpět ]
              Datum: 06.03.2013
              Autor: Ozzák
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

tak vzdy si mozes vyrobit rafiky a j ram aby ti tie traktorove isli nahodit :-D

[ Zpět ]
      Datum: 06.03.2013
      Autor: colombo.ii
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017