reklama
Země: Česko Česko

Na jednokolce kolem republiky

Zdravím všechny příznivce cestování!
Pokud se zadaří, chtěl bych příští rok uspořádat výpravu kolem ČR na jednokolce. Našel by se tu mezi vámi jednokolkař-dobrodruh jako parťák?
Více info na http://cesta-je-cil.blogspot.cz/

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2013
Autor: Viator
  • Re: Na jednokolce kolem republiky

zatím jsme na tom ujel v kuse nejvejš padesát metrů.... :-(
    Můžu a budu ti akorát fandit a pokud o té něco napíšeš, tak si to velice rád přečtu!

[ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Časem ujedeš víc, neboj ;-) Co máš za stroj?
      Díky. Měli bychom jet minimálně dva, ale to je ještě hudba budoucnosti.
      Chtěl jsem se zeptat, jak se jezdí na lehokole? Slyšel jsem, že je to celkem mazec. Hlavně by mě zajímalo, jak to je s jízdou do kopce.
      Bude se psát a taky točit. Nejsem žádný Spielberg, ale dá se na to koukat. Jsou to minimálně hezká vzpomínková videa.

[ Zpět ]
      Datum: 11.04.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

no já ti fandím, ale nevím nevím. Po 50km denně to je na dva měsíce. Kombinace batoh + kopce bude masakr. Plánuješ někdy rodinu? Aby byla po tomhle čím udělat :-DD

[ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

toz na jednokolce to je masakr, fandim ale neverim :)

[ Zpět ]
      Datum: 08.04.2013
      Autor: dadanek

Chci to alespoň zkusit. Neříkám že to bude v cajku. Je to obrovská výzva...

[ Zpět ]
    Datum: 10.04.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Oslov tady tyhle, ty s Tebou do toho pudou:

http://vimeo.com/63605569

:-)

[ Zpět ]
    Autor: marrier

Hmm, jasně. Trialisti, streetaři a vůbec všichni "dvacítkáři" jsou zabijáci jakéhokoliv výletu. Po všem hned chtějí skákat, sjet každý schod, vyskočit co nejvýš...
      Nehledě na to, že by je taková dávka kilometrů odrovnala daleko rychleji. Samozřejmě tvůj příspěvek beru jako vtip :)

Klip je super, ale street, flat či trial mi nic neříká... Na to jsem až moc velké nemehlo.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Seznamka

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?
včera
Luboš 46 let, SŠ, vysoký 176 cm,...výlety, cestování...kolo, koloběžka...kultura, hledám vztah, který vydrží... ps…

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.
včera
Chceš se seznámit? Chceš si užít super víkend? Pojeď s námi a najdi si kamaráda pro své hobby nebo partnera do…

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

23.09.2017
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (23 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017