reklama

Azub max

Tak jsem jen tak ze srandy dal svého mazal na stránky pro DH kola mrkněte sami jak to dopadlo :
http://dolekop.com/fotky/93830-azub-max
Tak přispějte svím o hodnocením :-)
Díky

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2013
Autor: Alban
  • Re: Azub max

         

    Hezkí.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Azub max

         

    To je stejný stroj jako tenhle? http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-biky...

    Jinak v diskusi pod tím jsou také pěkné skřeky, včetně myšlenkového vzorce "dělá to jenom aby byl zajímavý".

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Azub max

           

      Mě se líbil ten blábol o vyskoko položeném těžišti a z toho odvozené nízké stabilitě :-))). Málokdy se někomu podaří nemít ani kousek pravdy ani na kousku komentáře :-))).

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2013
      Autor: Jirka
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Azub max

             

        Kdybych tam měl účet, tak bych mu doporučil svézt se nejdříve na Maxu a potom na nějakém lowraceru. Asi by se divil. Ale pro mne je takové teoretizování už jenom zdrojem zábavy.

        Edit: na bike-foru vlastně účet mám, měl jsem dojem, že to je odezva na úplně stejné tvrzení na té původní diskusi.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2013
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Azub max

         

    Ten blatníček vpředu má nějakou funkci jinou než estetickou?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Akito
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Azub max

           

      Chrání teleskopickou část odpružené vidlice před špínou. Na lehokolo ideální blatník, nic víc není potřeba.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2013
      Autor: mb02
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Azub max

             

        Tak pokud jezdíš za sucha a po asfaltu, tak opravdu není nic víc potřeba ;o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.03.2013
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Azub max

               

          Poridil si ho pb na fulla. Toho bych moc z asfaltovych vyjizdek na danem kole nepodezrival.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.03.2013
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Azub max

                 

            pb kolo a hlavně jeho, jsem mockrát viděl po projížďce na fotkách a nevěřím, že bude tvrdit, že takový blatníček bude stačit. Samozřejmě věřím, že na ochranu vidlice může stačit i když o tom se dá taky pochybovat ;o))

            [ Zpět ]
            Datum: 01.03.2013
            Autor: Holfi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Azub max

                   

              Rekl bych, ze muze znacne zvysit zivotnost britu stiraku i povrchu vnitrnich nohou.

              [ Zpět ]
              Datum: 01.03.2013
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Azub max

                     

                Vidlici chrání dobře (měl jsem na testování nahozený, nakonec ho nevozím, protože zase tak moc bahno/mokro nevyhledávám a s hodně objemnými plášti už to nebylo s místem úplně ono).
                Kromě toho ještě chrání také dobře spodní ložisko hlávka.

                Jezdce samozřejmě neochrání.

                [ Zpět ]
                Datum: 01.03.2013
                Autor: Mlok
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Azub max

                   

              No ktomu blatníčku asi toto :
              http://www.muckynutz.cz/muckynutz/eshop/0/0/5...
              Ale Já jsem hi vyrobil z desky pod sešit a nalepil karbonovou folii a je to otázkav 5 minut.
              Funguje skvěle a stačí hlavně jak píše MB02 Chrání teleskopickou část odpružené vidlice před špínou.

              https://www.google.cz/search?q=bender+fender...

              [ Zpět ]
              Datum: 01.03.2013
              Autor: Alban
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Azub max

         

    Na dolekop.com tam se nedokčáš konstruktivní debaty...ty děcka co tam vesměs píšou o neví kole nic, ale jsou chytří aniž by něco zkusily jinýho, to raději datlujou.Pár vyjímek se najde, ale konzum zatím vede....takže ani tam nebudu psát...i když jsem jezdil dh snad 10 let celkově a byl jsem tady první v brně co jsem upgradoval canondale super v tímto směrem...reakce v té době byli obdobné jako když je tam Tvůj pěkně do detailu udělaný Max.
    Zkus tam napsat schválně ať se jdou s Tebou svézt, že jim to pujčíš pod Tvým dohledem....jsem zvědav kolik těch mládenců se toho chytne...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2013
    Autor: freediver
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024