reklama

Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

Dobrý večer,
mám dotaz, lze 12" kolo připojit na tažnou tyč? Není pak přední kolo moc vysoko? Není to nebezpečné?
Diky moc za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2013
Autor: Sara75
  • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

         

    Mám pocit že 12 je minimum a 20 palců je maximum :)
    Ale spíš bych si našel technické specifikace u konkrétní tyče, než bych se ptal ostatních :)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

           

      Díky. Muj muz odesel spat se slovy, at si to najdu sama. Synek bude mit svatek, vymyslim na posledni chvili darek - kolo a soubezne resim, zda budeme moct vubec jezdit i s nim. Mame tusim Trailgator.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2013
      Autor: Sara75
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

             

        šlo mi spiš o zkušenosti, jestli to není nebezpečné, nepohodlnépro dítě

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2013
        Autor: Sara75
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

               

          jde to. Malá si nestěžovala. Kolo je vejš, ale v pohodě.
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/Klepec_s...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2013
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

                 

            Chudák malá. Rodiče maj leháro a ona musí makat.:-)
            Jinak obdiv. Já viděl, když tyč použil kámoš a začátky nic moc. Kolečko vzadu lítalo ze strany na stranu a být na něm naše malá, tak mi z toho asi seskočí.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.02.2013
            Autor: Jetson
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

                   

              Já rodič nejsem, rodič je jen ta dívčí... ;-)
              Při montování trailgatoru, jsem jí prvně dal opačně a dítě vzadu lítalo všema směry a málem jsem ho vysypal. Dělal jsem to u babičky a zkušební jezdci byly neteře a dost se jim to nelíbilo. když jsme to dal správně, tak z toho naopak nechtěly slízt a hádaly se, která ujela víc a vozil jsme je půl odpoledne.
              Karolínku to taky bavilo. Táhnul jsem jí a když jsme byli na cyklostezce, která byla jaktž takž po rovině, tak jsem jí odpojil a šlapala po svejch a pak zas připojit. Asi tak milonkrát za den:-)
              A musíš počítat s tím, že prcek se každou chvíli ohlídne za maminkou, za stromem, za krávou u cesty a klidně vyhodí půlku těla do boku a ten kdo to musí uřídit seš ty, takže přizpůsobit rychlost. My měli ale pak domluveno, že když se jede z kopce, tak že se schová za mě, nikam nekouká, nešlape a nehejbe se. Fungovalo to. Ve větší rychlosti jsme se totiž bál, že bych to její měnění těžiště neuřídil. Do kopce mi pomahala a statečně šlapala do pedálů, což fakt cítíš jako podporu, ale mele se u toho tolik, že jsme občas dost kličkovali, jak jsem to vyrovnával, ale potřebovala se cítit potřebná a důležitá, takže do kopce prostě pomahala, i když by to čistě pro mne bylo lepší, kdyby ne:-)
              Jí to bavilo a jezdila se mnou ráda. Nejlíp, když jsem jí hlídal sám, naložil jsem brašny, zapřáhl kolo a jeli někam spát do lesa. Z toho byla fakt nadšená:-)

              [ Zpět ]
              Datum: 18.02.2013
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

               

          Moji mladi odtahali Trailgatorem na dvanactipalcovych kolech oba vnuky a bez problemu. Akorat pri vyberu by mela mit dvanactka vzadu volnobeznej naboj, jinak budete jezdit krokem. A taky vhodnou hlavovou trubku, aby sla vubec na tyc pripojit. Neboj se toho.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2013
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

         

    hodne zalezi od kola.
    pro nase 12" kolo jsem musel slozt trailgator do "s"
    tedy poloviny tyce pretocene proti sobe o 180 stupnu. V "orginal" poloze to byl chopper jak z ameriky...

    mam pocit (ne vsak jistotu) ze jsem kvuli tomu musel snizit i nosic.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2013
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

         

    V sadě k montáži T.G. jsou podložky, kterejma jde měnit úhel mezi tyčí a rámem. tím se dá zvednutí předního kola dost změnit.Na T.G.jsem tahal kolo od nejmenší velikosti,jen jsem vyměnil původní sedlo za pohodlnější a odpérovaný "lopuch". Na tom malym kolečku to hrozně drncalo.A na delší trasy jsem sedlo trochu naklonil dopředu.
    Připojoval jsem to za kolo,lehokolo i skládačku
    a bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2013
    Autor: mech
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024