Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

Dobrý večer,
mám dotaz, lze 12" kolo připojit na tažnou tyč? Není pak přední kolo moc vysoko? Není to nebezpečné?
Diky moc za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2013
Autor: Sara75
  • Re: Lze 12"kolo pripojit na taznou tyc?

Mám pocit že 12 je minimum a 20 palců je maximum :)
    Ale spíš bych si našel technické specifikace u konkrétní tyče, než bych se ptal ostatních :)

[ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky. Muj muz odesel spat se slovy, at si to najdu sama. Synek bude mit svatek, vymyslim na posledni chvili darek - kolo a soubezne resim, zda budeme moct vubec jezdit i s nim. Mame tusim Trailgator.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

šlo mi spiš o zkušenosti, jestli to není nebezpečné, nepohodlnépro dítě

[ Zpět ]

jde to. Malá si nestěžovala. Kolo je vejš, ale v pohodě.
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/Klepec_s...

[ Zpět ]
          Datum: 18.02.2013
          Autor: Jurimír

Chudák malá. Rodiče maj leháro a ona musí makat.:-)
            Jinak obdiv. Já viděl, když tyč použil kámoš a začátky nic moc. Kolečko vzadu lítalo ze strany na stranu a být na něm naše malá, tak mi z toho asi seskočí.

[ Zpět ]
            Autor: Jetson

Já rodič nejsem, rodič je jen ta dívčí... ;-)
              Při montování trailgatoru, jsem jí prvně dal opačně a dítě vzadu lítalo všema směry a málem jsem ho vysypal. Dělal jsem to u babičky a zkušební jezdci byly neteře a dost se jim to nelíbilo. když jsme to dal správně, tak z toho naopak nechtěly slízt a hádaly se, která ujela víc a vozil jsme je půl odpoledne.
              Karolínku to taky bavilo. Táhnul jsem jí a když jsme byli na cyklostezce, která byla jaktž takž po rovině, tak jsem jí odpojil a šlapala po svejch a pak zas připojit. Asi tak milonkrát za den:-)
              A musíš počítat s tím, že prcek se každou chvíli ohlídne za maminkou, za stromem, za krávou u cesty a klidně vyhodí půlku těla do boku a ten kdo to musí uřídit seš ty, takže přizpůsobit rychlost. My měli ale pak domluveno, že když se jede z kopce, tak že se schová za mě, nikam nekouká, nešlape a nehejbe se. Fungovalo to. Ve větší rychlosti jsme se totiž bál, že bych to její měnění těžiště neuřídil. Do kopce mi pomahala a statečně šlapala do pedálů, což fakt cítíš jako podporu, ale mele se u toho tolik, že jsme občas dost kličkovali, jak jsem to vyrovnával, ale potřebovala se cítit potřebná a důležitá, takže do kopce prostě pomahala, i když by to čistě pro mne bylo lepší, kdyby ne:-)
              Jí to bavilo a jezdila se mnou ráda. Nejlíp, když jsem jí hlídal sám, naložil jsem brašny, zapřáhl kolo a jeli někam spát do lesa. Z toho byla fakt nadšená:-)

[ Zpět ]
              Autor: Jurimír

Moji mladi odtahali Trailgatorem na dvanactipalcovych kolech oba vnuky a bez problemu. Akorat pri vyberu by mela mit dvanactka vzadu volnobeznej naboj, jinak budete jezdit krokem. A taky vhodnou hlavovou trubku, aby sla vubec na tyc pripojit. Neboj se toho.

[ Zpět ]
          Autor: abernathy

hodne zalezi od kola.
    pro nase 12" kolo jsem musel slozt trailgator do "s"
    tedy poloviny tyce pretocene proti sobe o 180 stupnu. V "orginal" poloze to byl chopper jak z ameriky...

mam pocit (ne vsak jistotu) ze jsem kvuli tomu musel snizit i nosic.

[ Zpět ]
    Autor: cibi

V sadě k montáži T.G. jsou podložky, kterejma jde měnit úhel mezi tyčí a rámem. tím se dá zvednutí předního kola dost změnit.Na T.G.jsem tahal kolo od nejmenší velikosti,jen jsem vyměnil původní sedlo za pohodlnější a odpérovaný "lopuch". Na tom malym kolečku to hrozně drncalo.A na delší trasy jsem sedlo trochu naklonil dopředu.
    Připojoval jsem to za kolo,lehokolo i skládačku
    a bez problémů.

[ Zpět ]
    Autor: mech
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (18 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016