reklama

Sám doma dva :-)

Musim vám to říct - jsem sám doma! Ane se synem sedli ráno v šest do auta a jeli lyžovat do Herlíkovic, návrat hlášen vpodvečer... takže mě čeká 10 až 12 hodin "svobodnýho" života :-). Původně jsem měl naplánováno, že vytáhnu zimní silničku (včera úplně suché silnice), ale přes noc tady napadly tak dva - tři cenťáky sněhu, takže ze silničky nebude nic, spíš to vidím na široký gumy a někam podle Sázavy. A pak taky chci Ane dát na její silničku nové ultegrácké kliky a bílý espédéčka, co jí přines Ježíšek - je skvělý, že existuje Ježíšek, který místo svetříků, blůziček a podobných nesmyslů naděluje taky takovýhle opravdu hodnotný dárečky, který udělaj radost oběma stranám :-)
No a v neposlední řadě se chci povrtat v tom favoriťáckým řazení.
Krásný den od ranní kávy vám přeje Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 16.02.2013
Autor: Airline
  • Re: Sám doma dva :-)

         

    Jen 2 - 3 cenťáky?!?
    Tak u nás je víc jak 5, ale kolo chci dneska vytáhnout taky.
    No nic, ranní kávu jsemvypila, tak se jdu podívat na toho svýho dvoukolovýho broučka :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sám doma dva :-)

         

    u nás furt padá.
    Takže se du zahřát z hrablem a pak pěšky přes les k babičce na její oslavu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sám doma dva :-)

           

      Já jsem si také zacvičila s hrablem a pak jsem musela na nákupy a kmitala jsem po baráku.

      Zkrátka kolo jsem dneska vyvedla z kotelny do garáže, nafoukla jsem přední kolo, abych zjistila zda je nebo není nutná výměna a večer jsem ho zase odvela zpět spinkat. Celkem ujeto 400 metrů... Víc jsem dneska nestihla. Ale když jsem viděla, jak se ten sníh rychle mění v sračky, tak mi to nakonec ani nevadilo.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sám doma dva :-)

         

    Ja jsem sama doma tyden, i kdyz vlastne obcas taky nebudu doma. :-) Zrovna jsem se vratila z odevzdani deti na tydenni lyzarsky kurz a jdu si dat dlouhou lazen, ke ktere jsem se vcera skrzeva voskovani lyzi a baleni deti nedostala.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2013
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024