reklama

Sám doma dva :-)

Musim vám to říct - jsem sám doma! Ane se synem sedli ráno v šest do auta a jeli lyžovat do Herlíkovic, návrat hlášen vpodvečer... takže mě čeká 10 až 12 hodin "svobodnýho" života :-). Původně jsem měl naplánováno, že vytáhnu zimní silničku (včera úplně suché silnice), ale přes noc tady napadly tak dva - tři cenťáky sněhu, takže ze silničky nebude nic, spíš to vidím na široký gumy a někam podle Sázavy. A pak taky chci Ane dát na její silničku nové ultegrácké kliky a bílý espédéčka, co jí přines Ježíšek - je skvělý, že existuje Ježíšek, který místo svetříků, blůziček a podobných nesmyslů naděluje taky takovýhle opravdu hodnotný dárečky, který udělaj radost oběma stranám :-)
No a v neposlední řadě se chci povrtat v tom favoriťáckým řazení.
Krásný den od ranní kávy vám přeje Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 16.02.2013
Autor: Airline
  • Re: Sám doma dva :-)

Jen 2 - 3 cenťáky?!?
    Tak u nás je víc jak 5, ale kolo chci dneska vytáhnout taky.
    No nic, ranní kávu jsemvypila, tak se jdu podívat na toho svýho dvoukolovýho broučka :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

u nás furt padá.
    Takže se du zahřát z hrablem a pak pěšky přes les k babičce na její oslavu.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem si také zacvičila s hrablem a pak jsem musela na nákupy a kmitala jsem po baráku.

Zkrátka kolo jsem dneska vyvedla z kotelny do garáže, nafoukla jsem přední kolo, abych zjistila zda je nebo není nutná výměna a večer jsem ho zase odvela zpět spinkat. Celkem ujeto 400 metrů... Víc jsem dneska nestihla. Ale když jsem viděla, jak se ten sníh rychle mění v sračky, tak mi to nakonec ani nevadilo.

[ Zpět ]
      Autor: radka

Ja jsem sama doma tyden, i kdyz vlastne obcas taky nebudu doma. :-) Zrovna jsem se vratila z odevzdani deti na tydenni lyzarsky kurz a jdu si dat dlouhou lazen, ke ktere jsem se vcera skrzeva voskovani lyzi a baleni deti nedostala.

[ Zpět ]
    Autor: lucierut
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017