reklama

Dětské kolo 20"

Blíží se jaro a sháním pro vnuka starší dětské kolo vel. 20". Nevěděli byste o nějakém?

[ Zpět ]
Datum: 09.02.2013
Autor: john
  • Re: Dětské kolo 20"

         

    Tak to jsme dva.
    Taky bych potřeboval něco slušného pro syna.
    Sice jsme podědili starého Leaderfoxe, ale je to šíleně těžká kráva. :-) Mám pocit, že musí být těžší než můj bajk.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.02.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské kolo 20"

           

      težký jsou snad všechny, mám pocit, že to dělaj z lešeňovek. Jinak skládačky jsou pro postavu od cca 140cm :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2013
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské kolo 20"

             

        Ano, dětské kolo této velikosti má běžně 13-14kg.
        Není to ale tím, že by nešlo udělat lehčí - samozřejmě že to jde, nestálo by ale kolem čtyř tisíc, které si lidé za tato kola zvykli maximálně utratit.
        Potom se ale není co divit. Jak se říká: Z ho.. bič neupleteš.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2013
        Autor: jajak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dětské kolo 20"

               

          Zajimave je, ze za meho detstvi se lehka detska kola delala bezne, ja bych rekla, ze si to castecne vyrobci nyni usnadnuji pouzivanim komponent na velka kola, a pak je mozne, ze pribyly nejake normy, ktere detska kola musi splnovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.07.2013
          Autor: lucierut
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dětské kolo 20"

                 

            Tak hlavně za mých dětských let stálo jakékoli kolo, které se dalo sehnat minimálně půlku tehdejší výplaty.
            Za půlku dnešní výplaty seženu kolo - jedna báseň!

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2013
            Autor: jajak
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské kolo 20"

           

      Nakonec jsem koupil jetého Authora Cosmica. Za 4tisíce, původně stál asi 6 a dnes se prodává za 7 tisíc. Prý jedno z nejlehčích dětských kol této velikosti. A zatím spokojenost.
      Ono se nové dětské kolo snad ani kupovat nevyplatí.
      16" jsem koupil jeté za 800,- Kč, mladý na něm 2 roky řádil, a když jsem ho prodával za 600 (dráž mi to bylo hloupé), tak jsem měl snad 5 zájemců.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské kolo 20"

         

    http://www.kellysbike.com/CZ/jizdni-kola-2013...

    Tohle kolo nevypadá zle, myslím že není potřeba aby mělo odpruženou vidlici, která by stejně nepružila, stačí hliníková, myslím, že je přijatelné, záleží kolik chcete investovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2013
    Autor: bedy06
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské kolo 20"

         

    jedno mám http://jipi.rajce.idnes.cz/Bazar_Blesak/#100...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2013
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské kolo 20"

         

    Já bych doporučil jednoznačně http://www.juniorbicycles.com/katalog/010210/. Není to žádná sériovka, ale pořádné a lehké kolo pro děti. Můj syn na něm frajeří.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské kolo 20"

           

      No nekup to za tu cenu 3 beznych kol, to bude urcite aspon 3x lepsi! :-) A to se na ty 3 roky, nez dite vyroste, vyplati!

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2013
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské kolo 20"

             

        Ano, ano.
        Jak jsem psal kousek výš: ... neupleteš.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2013
        Autor: jajak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské kolo 20"

             

        Chápu, že cena je pro vás důležitá. Já jsem jen doporučil (dle mého názoru) odborníka, který se seriózně zaobírá kolama pro naše děti. A mám s těma kolama jen dobrou zkušenost. Jde hlavně o to, aby si udrželi vztah k pohybu. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské kolo 20"

           

      Jen tak mimochodem tam je blbe rozmezi veku. 20" kolo neni pro deti 4 - 7 let vysky 100 - 120 cm, leda by to byl vyrazne mensi ram, nez je bezne.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2013
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské kolo 20"

         

    http://jipi.rajce.idnes.cz/Bazar_Blesak#Madison...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2013
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024