reklama

vysoušení mokré obuvi

poraďte mi prosím jaké máte zkušenosti s vysoušeči obuvi,na internetu jsem našla od firmy ETA typ06009000 za 700kč, nebo "teplouše" VOT 220 a nebo od Brava,díky za reakce .....

[ Zpět ]
Datum: 29.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (úplně jiná olga ([email protected]))
  • Re: vysoušení mokré obuvi

         

    staří čechové vycpávali botky rudým právem, báječně vysálo vodu. Tedy nejprve si kup mladou frontu dnes, před spaním vlhký papír vyhoď a přes noc zapni topné patrony. Na výrobci patron až tak nezáleží. Papírovou kouli už před spaním nerozbaluj a nečti.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (blažej)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vysoušení mokré obuvi

           

      Nejlepší sušení bot je na nohou při používání.
      To uschnou a ani si toho nevšimneš. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vysoušení mokré obuvi

             

        No jó, ale kdo to má pak čuchat?
        Já se kloním k novinám, vždycky fungovaly, 2x vyměnit noviny, pak dát k radiátoru a hotovo. Pokud je to třeba vysušit rychle, pak vrazit do boty fén (ideální je kulma na vlasy zbavená nástavce, pokud je snímatelný, protože je úzká a bota okolo ventiluje) a vyčkávat. A když nepomůže nic, pak recept Radky: do mokré boty vraž nohu v mikrotenovém sáčku. Sice se mi to trochu příčí mít nohu v igelitu, ale pokud to funguje, proč ne? Ještě jsem to nezkusila.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vysoušení mokré obuvi

           

      Asi tak. Dělají se vysoušeče na 12 nebo 220 V. Ty na 12 Voltů jsou o dvě stovky dražší. Dají se použít v autě, to ale už většinou jedeme domů, tak je to jedno. Navíc k nim potřebuješ zdroj 220 na 12 Voltů abys je využila i bez auta. A jak píše bejbís, většinou suším boty na noze.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Marco)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vysoušení mokré obuvi

             

        a cez pauzy na slnku,

        v septembri som tak isiel nabrat vodu z potoka a to co vyzeralo ako strk, bol sice strk ale riedky a zapadol som podkolena. a susil som na nohe. vtedy by sa mi zisli tie mikrotenove sacky

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Alo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vysoušení mokré obuvi

         

    díky vám všem za in rady, pobavili mně srandovním tonem, víte o mně nejde,ale mám předpubertálního syna
    a ikdyž má kloudný boty,každej den přijde domů s mokrýma ....takže spotřeba novin je velká a tak vím že to bude až do jara a tak chci koupit přízemní vysoušeč, dohaduju se s manželem co je lepší jestli topné těleso který topí- viz teplouš a nebo od Ety ventilátor který fouká do boty vzduch ,manžel říká že je lepší když to fouká ......

    [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (úplně jiná olga)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vysoušení mokré obuvi

           

      Pokud ty boty lze namazat, pak Baťa prodává speciální krém proti vodě. A účinnej, asi za 80,- krabička. Nebo zkus nějaký spreje.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vysoušení mokré obuvi

           

      V tomhle věku doporučuji z bot vyzout! Nezaslouží si je ani mokré! :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vysoušení mokré obuvi

           

      Proud vzduchu je lepší, pro materiál boty nedestruktivní. Nemusí být ani moc teplý. aby sušil.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vysoušení mokré obuvi

             

        Souhlas

        [ Zpět ]
        Datum: 01.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

386 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024